głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 teksty

xtapewnasiebiegaskax dodano: 6 października 2015

^^Jest 23:32 i nie mogę zasnąć, Jest 23:59 i wymyślam scenariusze, które już nigdy się nie wydarzą, Jest 00:16 i na pewno już spałabym, gdybyś był obok mnie, Jest 00:37 i zastanawiam się co zrobiłam źle, jak mogłam postąpić, Jest 00:58 i pragnę, abyś o mnie po prostu myślał, Jest 01:08 i wyobrażam sobie resztki Twojego uśmiechu, Jest 01:44 i podróżuję po ścieżkach, którymi obydwoje zaczęliśmy iść, Jest 02:01 i zaczyna mi miażdżyć serce, Jest 02:51 i jest mi cholernie przykro, że tak to się potoczyło, Jest 03:24 i przez nicość próbuję Ci spojrzeć w oczy, Jest 03:57 i zaczynam nienawidzić Siebie, że tak bardzo Cię kocham, Jest 04:14 i czuję zaschnięte łzy na policzku, Jest 04:43 i chciałabym abyś poczuł to co ja, Jest 05:22 i rozmyślam o tym, ile dla Siebie znaczyliśmy, Jest 06:01 i kocham Cię, nadal Cię kocham, kurwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.