głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej obiecałeś. mówiłeś że kochasz. że nie zostawisz. dlaczego znowu kłamałeś ? dlaczego za wszelką cenę próbujesz mnie zranić ? czy zrobiłam ci kiedyś coś złego ?

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
obiecałeś. mówiłeś że kochasz. że nie zostawisz. dlaczego znowu kłamałeś ? dlaczego za wszelką cenę próbujesz mnie zranić ? czy zrobiłam ci kiedyś coś złego ? czym sob
 obiecałeś. mówiłeś  że... teksty

zmadrzeej dodano: 21 lipca 2010

-obiecałeś. mówiłeś, że kochasz. że nie zostawisz. dlaczego znowu kłamałeś ? dlaczego za wszelką cenę próbujesz mnie zranić ? czy zrobiłam ci kiedyś coś złego ? czym sobie na to zasłużyłam ? kocham cię ! nie rozumiesz ?! -rozumiem, ale... -ale.. ? ale co ? -nie przerywaj mi proszę. wytłumaczę ci to wszystko. -co chcesz mi wytłumaczyć ? to, że całowałeś inną ? że spieprzyłeś wszystko ? -przepraszam.. -nie. nie chce twoich przeprosin. żegnaj.

  Opowiem Ci kawał stulecia.... teksty

zmadrzeej dodano: 21 lipca 2010

- Opowiem Ci kawał stulecia. - Dawaj. - Królewna czekała w najwyższej wieży,aż któregoś dnia wymarzony książę na białym rumaku ją uratował,składając na jej ustach namiętny pocałunek. - I co w tym niby śmiesznego ? - Irracjonalne podejście do życia,brak określonego celu... idealna miłość ? Nie w tym świecie.

ważne jest dla mnie wszystko co jest... teksty

zmadrzeej dodano: 21 lipca 2010

ważne jest dla mnie wszystko co jest ważne dla ciebie. Gdybyś biegał z psem do parku, ja czaiłabym się za każdym rogiem z ciasteczkami dla psów. Nie rozumiesz, że po prostu chce być blisko ciebie?

mówisz  że ją kochasz  tylko po to... teksty

zmadrzeej dodano: 21 lipca 2010

mówisz, że ją kochasz, tylko po to by mnie zranić, oboje doskonale wiemy, że jest inaczej, zawsze lubiłeś kłamać, nigdy nie przyznawałeś się do swoich uczuć, zwłaszcza tych w moją stronę.

Kiedyś napcham Ci do mordy tych... teksty

zmadrzeej dodano: 21 lipca 2010

Kiedyś napcham Ci do mordy tych pierdolonych czerwonych czereśni, a potem każę Ci je wyrzygać. Zobaczysz jak się czułam kiedy karmiłeś mnie szczęściem i kazałeś w jednym momencie całkowicie usunąć je z mojego wnętrza !

Jego dziewczyna podeszła do mnie i... teksty

zmadrzeej dodano: 21 lipca 2010

Jego dziewczyna podeszła do mnie i powiedziała: " Możesz marzyć ale jest mój " Wtedy przypomniałam sobie jak tydzień wcześniej powiedziałam to samo do niej...

Powiedz mi jak to odwrócić... teksty

zmadrzeej dodano: 21 lipca 2010

Powiedz mi jak to odwrócić, sprzedałabym swój świat za jedno życzenie. Chciałabym wrócić do porzedniego życia, tylko ty i ja..

Zapisywałam naszą historię już... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

Zapisywałam naszą historię już chyba wszędzie . palcem po piasku, wyryłam w drzewie, ułożyłam z kwiatków na pobliskiej polanie . Dlaczego na końcu zawsze pisałam, że ciąg dalszy nastąpi .? chyba wciąż jeszcze nie pogodziłam się , że koniec był tak dawno temu .

  Powiedz ile człowiek jest w stanie... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

- Powiedz ile człowiek jest w stanie znieść cierpienia? - Zależy, jaki... - A taki na przykład jak Ty? - A taki jak ja to bardzo dużo. Kryje swoje cierpienia tak, że nikt nie wie, iż cierpi. Nikomu nie jest w stanie zaufać. Myśli, że poznał każdy rodzaj cierpienia, a tu nagle, bum! I cierpi jeszcze bardziej niż wtedy. - A czemu taki człowiek cierpi? - Bo obiecał sobie, że nikomu nie zaufa. A potem przychodzi inny człowiek. I nagle okazuje się, że mu zaufał, za bardzo...

wzięła telefon do ręki... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

wzięła telefon do ręki, wykręciła jego numer i nacisnęła zieloną słuchawkę . usłyszała jeden sygnał, potem rozległ się dźwięk 'grania na czekanie', dźwięk ich piosenki, wymiękła. rozłączyła się po kilku sekundach, zanim on odebrał . włożyła telefon pod poduszkę i zamknęła oczy, zatapiając się w wspomnieniach.

zapomnijmy. wymarz z pamięci ten... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

zapomnijmy. wymarz z pamięci ten moment, kiedy moje usta pełne opętania wymówiły te dwa słowa w Twoim kierunku. nie żebym żałowała, ale jakoś tak głupio żyć ze świadomością, że wyznało się komuś miłość, a on nawet zwykłego 'aha', nie raczył odpowiedzieć.

I Gdy nagle przestajesz odpisywac mi... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

I Gdy nagle przestajesz odpisywac mi na sms-y,do głowy przychodzą mi różne myśli..zastanawiam się co robisz,z kim,a moze z inną piszesz w taki sam sposób jak ze mną,bo przecież niczego mi nie obiecywałes.Po prostu ja wyobrażam sobie zbyt wiele po raz kolejny. za wiele.;/

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV