głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Wybuchła histerycznym płaczem .. nie wiedziała co się dzieje co ma ze sobą zrobić. Chciała zniknąć .. nagle ktoś podszedł do niej i mocno przytulił .. to był on

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Wybuchła histerycznym płaczem .. nie wiedziała co się dzieje co ma ze sobą zrobić. Chciała zniknąć .. nagle ktoś podszedł do niej i mocno przytulił .. to był on .. przyt
Wybuchła histerycznym płaczem ..... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

Wybuchła histerycznym płaczem .. nie wiedziała co się dzieje, co ma ze sobą zrobić. Chciała zniknąć .. nagle ktoś podszedł do niej i mocno przytulił .. to był on .. przytulił ją jak małe bezbronne dziecko najmocniej jak potrafił i wyszeptał drżącym głosem 'kocham cię księżniczko, nigdy już nie zostawię cię na tak długo. Nigdy. Bez ciebie moje życie traci sens. Wybacz mi..'. Rozpłakała się jeszcze bardziej. Myślała, że to sen, że to nie możliwe.. Przytuliła się do niego. Siedzieli na asfalcie mimo mrozu. Przytuleni milczeli. Słowa nie były już potrzebne . liczyło się to, że mają siebie i to było ich szczęściem. Nie ważna była przeszłość, przyszłość .. ważne było tu i teraz.

Wymyślasz milion powodów dlaczego... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

Wymyślasz milion powodów dlaczego go tak bardzo nienawidzisz, ale i tak między Twoimi oddechami słychać jeszcze cichutkie westchnienia miłości..

myślę  że po prostu w poprzednim... teksty

zmadrzeej dodano: 24 lipca 2010

myślę ,że po prostu w poprzednim życiu wykorzystałam już cały limit swojego szczęścia, dlatego teraz wszystko jest nie tak jak być powinno./izuu

Opowiadałam ci o chłopaku  który... teksty

zmadrzeej dodano: 23 lipca 2010

Opowiadałam ci o chłopaku, który mnie zranił, który wybrał inną, nie wartą jego, który złamał każde dane słowo. W skupieniu słuchałeś i z niedowierzaniem kiwałeś głową. Gdy skończyłam skwitowałeś: "Co za skurwiel!". Szkoda, że nie domyśliłeś się, że w tej historii zamieniłam tylko twoje imię na inne.

 Dlaczego się spóźniłaś?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 lipca 2010

-Dlaczego się spóźniłaś? -Musiałam pomóc jednej dziewczynce, która miała kłopoty. -No i co zrobiłaś? -Po prostu usiadłam i pomogłam jej płakać...

Widzisz dziewczynkę w różowej... teksty

zmadrzeej dodano: 23 lipca 2010

Widzisz dziewczynkę w różowej sukience z prawej strony? Tak, tę blondynkę. Spędziła długie dnie i noce, czekając na wyniki badań. Dostrzegłeś wzrok tamtej kobiety przy stoliku? Tak, w tej szmaragdowej tunice. Modliła się do Boga, by jej mąż przeżył ciężką operację. Popatrz na tego mężczyznę przy oknie. Przez niekończące się 13 minut, trzymał za rękę swoją żonę, której przedwcześnie odeszły wody. Spostrzegłeś trójkę rodzeństwa, którzy pusto wpatrują się w drzwi? Oni ze strachem oczekiwali na telefon, który powiedziałby im, że ich rodzice zginęli w wypadku autokarowym. Wiesz co ich wszystkich łączy? Niepewność, która wraz z krwiobiegiem ogarnia całe ciało człowieka. Ten brak wiedzy, brak pewności, że wszystko będzie dobrze.

I wtedy nie liczyło się nic. Ani to... teksty

zmadrzeej dodano: 23 lipca 2010

I wtedy nie liczyło się nic. Ani to jak wyglądają, ani to kim są, ani to ile alkoholu buszuje w ich głowach, ani to jakie mają podejście do zycia. Bezinteresownie ją przytulał, a ona czuła się najlepiej na świecie. Mężczyźnie mozna wyczytać z oczu, jaki naprawde jest. jego spojrzenie ociekało miłością, wrażliwością i ciepłem. Był jaki był i tylko jako jedyny mógł jej dać to na co czekała.

dobra  muszę już iść     okej... teksty

zmadrzeej dodano: 23 lipca 2010

dobra, muszę już iść -okej, zadzwoń później, no i ten.. - no i co? -no i kocham Cię

  O nie.Mówisz tak  ale nie wiesz... teksty

zmadrzeej dodano: 23 lipca 2010

- O nie.Mówisz tak, ale nie wiesz wszystkiego.On mi nigdy nie mówił, że mnie kocha, że mu się podobam, nie padły żadne zaklęcia.On mnie po prostu lubił. Był zwyczajnie miły, ale głupiej młodej dziewczynie to wystarczy. Resztę dośpiewa sama. I ja tak zrobiłam. Chciałam, tak bardzo chciałam się zakochać i się zakochałam. Ona sama tworzy fikcje,która jest dla niej najbardziej realnym realizmem...Ale wracajmy do mnie. Gdy słyszałam to imię, serce biło mi mocniej.Ale on mnie nie zranił.To moja własna głupota zadała mi tyle bólu,widzialam cos czego nie bylo..

 Wiesz.. ja chodze do szkoły pieszo.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 lipca 2010

-Wiesz.. ja chodze do szkoły pieszo. -Co ty ? miotła w szafie ?!

Przytulił ją  a ona zaczęła Go... teksty

zmadrzeej dodano: 22 lipca 2010

Przytulił ją, a ona zaczęła Go obkładać pięściami. Wtulił ją w Siebie tak mocno, że nie mogła się ruszyć. Stali tak przez chwile. Po czym powiedział ściszonym, jakby smutnym głosem: "Już nigdy Cię nie skrzywdzę. Kocham Cię, wiesz. Jednak musisz nauczyć się żyć na nowo, bo ja już nigdy nie wroce. Chcę, żebyś pamiętała tylko te dobre chwile. Wiem, że oddałaś mi całą siebie, a ja zachowałem sie jak dziecko w zerówce i bawiłem się Tobą, a po tym zostawiłem. Tak jak wyrzuca się zepsutą zabawkę. Przepraszam. Mam nadzieję, że kiedys mi wybaczysz."

Przypomnisz sobie kiedyś  że też... teksty

zmadrzeej dodano: 22 lipca 2010

Przypomnisz sobie kiedyś, że też mam uczucia ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV