głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Obiecywales niebo... Nie sluchales gdy mowilam ze mam lek wysokosci... Przynieś Kajdany O Pani Jam Więźniem Twego Serca obiecałeś. mówiłeś że kochasz. że nie zo

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Obiecywales niebo... Nie sluchales gdy mowilam ze mam lek wysokosci...
Obiecywales niebo... Nie sluchales... teksty

zmadrzeej dodano: 22 lipca 2010

Obiecywales niebo... Nie sluchales, gdy mowilam, ze mam lek wysokosci...

 Przynieś Kajdany O Pani   Jam... teksty

zmadrzeej dodano: 22 lipca 2010

`Przynieś Kajdany O Pani , Jam Więźniem Twego Serca`

 obiecałeś. mówiłeś  że... teksty

zmadrzeej dodano: 21 lipca 2010

-obiecałeś. mówiłeś, że kochasz. że nie zostawisz. dlaczego znowu kłamałeś ? dlaczego za wszelką cenę próbujesz mnie zranić ? czy zrobiłam ci kiedyś coś złego ? czym sobie na to zasłużyłam ? kocham cię ! nie rozumiesz ?! -rozumiem, ale... -ale.. ? ale co ? -nie przerywaj mi proszę. wytłumaczę ci to wszystko. -co chcesz mi wytłumaczyć ? to, że całowałeś inną ? że spieprzyłeś wszystko ? -przepraszam.. -nie. nie chce twoich przeprosin. żegnaj.

  Opowiem Ci kawał stulecia.... teksty

zmadrzeej dodano: 21 lipca 2010

- Opowiem Ci kawał stulecia. - Dawaj. - Królewna czekała w najwyższej wieży,aż któregoś dnia wymarzony książę na białym rumaku ją uratował,składając na jej ustach namiętny pocałunek. - I co w tym niby śmiesznego ? - Irracjonalne podejście do życia,brak określonego celu... idealna miłość ? Nie w tym świecie.

ważne jest dla mnie wszystko co jest... teksty

zmadrzeej dodano: 21 lipca 2010

ważne jest dla mnie wszystko co jest ważne dla ciebie. Gdybyś biegał z psem do parku, ja czaiłabym się za każdym rogiem z ciasteczkami dla psów. Nie rozumiesz, że po prostu chce być blisko ciebie?

mówisz  że ją kochasz  tylko po to... teksty

zmadrzeej dodano: 21 lipca 2010

mówisz, że ją kochasz, tylko po to by mnie zranić, oboje doskonale wiemy, że jest inaczej, zawsze lubiłeś kłamać, nigdy nie przyznawałeś się do swoich uczuć, zwłaszcza tych w moją stronę.

Kiedyś napcham Ci do mordy tych... teksty

zmadrzeej dodano: 21 lipca 2010

Kiedyś napcham Ci do mordy tych pierdolonych czerwonych czereśni, a potem każę Ci je wyrzygać. Zobaczysz jak się czułam kiedy karmiłeś mnie szczęściem i kazałeś w jednym momencie całkowicie usunąć je z mojego wnętrza !

Jego dziewczyna podeszła do mnie i... teksty

zmadrzeej dodano: 21 lipca 2010

Jego dziewczyna podeszła do mnie i powiedziała: " Możesz marzyć ale jest mój " Wtedy przypomniałam sobie jak tydzień wcześniej powiedziałam to samo do niej...

Powiedz mi jak to odwrócić... teksty

zmadrzeej dodano: 21 lipca 2010

Powiedz mi jak to odwrócić, sprzedałabym swój świat za jedno życzenie. Chciałabym wrócić do porzedniego życia, tylko ty i ja..

Zapisywałam naszą historię już... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

Zapisywałam naszą historię już chyba wszędzie . palcem po piasku, wyryłam w drzewie, ułożyłam z kwiatków na pobliskiej polanie . Dlaczego na końcu zawsze pisałam, że ciąg dalszy nastąpi .? chyba wciąż jeszcze nie pogodziłam się , że koniec był tak dawno temu .

  Powiedz ile człowiek jest w stanie... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

- Powiedz ile człowiek jest w stanie znieść cierpienia? - Zależy, jaki... - A taki na przykład jak Ty? - A taki jak ja to bardzo dużo. Kryje swoje cierpienia tak, że nikt nie wie, iż cierpi. Nikomu nie jest w stanie zaufać. Myśli, że poznał każdy rodzaj cierpienia, a tu nagle, bum! I cierpi jeszcze bardziej niż wtedy. - A czemu taki człowiek cierpi? - Bo obiecał sobie, że nikomu nie zaufa. A potem przychodzi inny człowiek. I nagle okazuje się, że mu zaufał, za bardzo...

wzięła telefon do ręki... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

wzięła telefon do ręki, wykręciła jego numer i nacisnęła zieloną słuchawkę . usłyszała jeden sygnał, potem rozległ się dźwięk 'grania na czekanie', dźwięk ich piosenki, wymiękła. rozłączyła się po kilku sekundach, zanim on odebrał . włożyła telefon pod poduszkę i zamknęła oczy, zatapiając się w wspomnieniach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV