głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Siedemrzeczy których w tobie nienawidzę Jesteś próżny te twoje gierki jesteś niepewny Kochasz mnie lubisz ją Sprawiasz że się śmieję sprawiasz że płaczę Nie wie

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Siedemrzeczy których w tobie nienawidzę Jesteś próżny te twoje gierki jesteś niepewny Kochasz mnie lubisz ją Sprawiasz że się śmieję sprawiasz że płaczę Nie wi
Siedemrzeczy których w tobie... teksty

zmadrzeej dodano: 19 lipca 2010

Siedemrzeczy, których w tobie nienawidzę Jesteś próżny, te twoje gierki, jesteś niepewny Kochasz mnie, lubisz ją Sprawiasz, że się śmieję, sprawiasz, że płaczę Nie wiem, którą stronę kupić Twoi kumple to idioci I kiedy grasz tak jak oni wiedz, że to rani Chciałabym być z jednym, wiem I siódma rzecz, której najbardziej w tobie nienawidzę to ta, że sprawiasz, że cię kocham..

Nie myśl  że twój ból zniknie... teksty

zmadrzeej dodano: 19 lipca 2010

Nie myśl , że twój ból zniknie gdy włączysz radio albo płytę i posłuchasz muzyki. Tego co w środku nic nie zagłuszy.

 Tak bardzo się boję powiedziało... teksty

zmadrzeej dodano: 19 lipca 2010

- Tak bardzo się boję (powiedziało Serce do Miłości) - Nie masz czego, zobaczysz będzie wspaniale (wtrąciło się Szczęście) - Ale czasami będzie bolało (szepnęło Rozstanie) - Przecież tamto Serce ma kogoś innego, a ty nie pasujesz do niego (szyderczo zaśmiała się Zazdrość) - Razem pokonacie wszystkie przeszkody (podszepnęła Nadzieja) Serce uważnie wysłuchało wszystkich opinii... i zauważyło, że tylko Rozum milczał. - A ty Rozumie, co o tym sądzisz? - Wiesz przecież, że moja opinia będzie przeciwieństwem Twojego wyboru... (odezwał się zadumany Rozum)

nie umiem bez Ciebie żyć. nigdy nie... teksty

zmadrzeej dodano: 19 lipca 2010

nie umiem bez Ciebie żyć. nigdy nie będę umiała. jesteś dla mnie najważniejszym człowiekiem na świecie. ba, we wszechświecie. Twoje szczęście i Ciebie samego stawiam ponad wszystko. stawiam nawet ponad siebie.

 Więc chcesz to zakończyć.?... teksty

zmadrzeej dodano: 19 lipca 2010

-Więc chcesz to zakończyć.? - Tak. - Ale jesteś tego pewna.? - No tak. - Skoro tak to powiedz patrząc mi prosto w oczy że ci nie zalezy i że mnie nie kochasz. - Nie potrafię - Wiedziałem..

 A teraz gadasz o niej tak od... teksty

zmadrzeej dodano: 19 lipca 2010

-A teraz gadasz o niej tak od niechcenia, czy z przyzwyczajenia? -tak od zakochania.

Zapytałeś czy wciąż Cię kocham... teksty

zmadrzeej dodano: 19 lipca 2010

Zapytałeś, czy wciąż Cię kocham, czy nadal rysuję we wszystkich przedmiotowych zeszytach serduszka, a w nich Twoje imię, czy nadal zrobiłabym dla Ciebie wszystko, czy mam jeszcze motylki w brzuchu na Twój widok, a ja skłamałam prosto w oczy, że nie. Więc odszedłeś. Ale licz się z tym, że to przez Ciebie. To ty nauczyłeś mnie kłamać.

nie rozumiem że skoro wiedzialeś... teksty

zmadrzeej dodano: 19 lipca 2010

nie rozumiem że skoro wiedzialeś jak to się skończy, pozwoliłeś mnie i sobie na to wszystko ...

książę ? phii .. bajkowy dupeek! teksty

zmadrzeej dodano: 19 lipca 2010

książę ? phii .. bajkowy dupeek!

Żegnaj to znaczy do nigdy prawda? teksty

zmadrzeej dodano: 19 lipca 2010

Żegnaj, to znaczy "do nigdy" prawda?

 Puk.. puk..   Kto tam?   To ja..... teksty

zmadrzeej dodano: 19 lipca 2010

-Puk.. puk.. -Kto tam? -To ja.. Miłość.. -Nie znam cie !!! -Otwórz serce, to mnie poznasz.. -Nie chce! bo mnie zranisz! -Nie zranię , dam Ci siebie ! -Za darmo? nie wierzę.. czego chcesz ode mnie ? -Otwórz sie serduszko.. Proszę zaufać mi możesz Chcę Ci tylko siebie dać! Potrzebuję Cię -Czemu wlasnie ja? jest milion innych serc.. -Ale ja pukam do Ciebie! Otworzysz? nie dasz nam szansy? -Boję się.. Nie chcę znów cierpieć... -A Twoja samotność to nie jest cierpienie ? Zaryzykuj.. Daj nam szansę.. Może to właśnie na mnie czekasz ..

Mówią że dobre rzeczy zabierają... teksty

zmadrzeej dodano: 18 lipca 2010

Mówią, że dobre rzeczy zabierają czas, Ale na prawdę wspaniałe rzeczy dzieją się w mgnieniu oka. Myślę, że szansa spotkania kogoś takiego jak Ty była milion do jednego. Nie mogę w to uwierzyć, Jesteś jedynym na milion.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV