głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Powiedz ile człowiek jest w stanie znieść cierpienia? Zależy jaki... A taki na przykład jak Ty? A taki jak ja to bardzo dużo. Kryje swoje cierpienia tak że nik

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Powiedz ile człowiek jest w stanie znieść cierpienia? Zależy jaki... A taki na przykład jak Ty? A taki jak ja to bardzo dużo. Kryje swoje cierpienia tak że n
 Powiedz ile człowiek jest w stanie... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

- Powiedz ile człowiek jest w stanie znieść cierpienia? - Zależy, jaki... - A taki na przykład jak Ty? - A taki jak ja to bardzo dużo. Kryje swoje cierpienia tak, że nikt nie wie, iż cierpi. Nikomu nie jest w stanie zaufać. Myśli, że poznał każdy rodzaj cierpienia, a tu nagle, bum! I cierpi jeszcze bardziej niż wtedy. - A czemu taki człowiek cierpi? - Bo obiecał sobie, że nikomu nie zaufa. A potem przychodzi inny człowiek. I nagle okazuje się, że mu zaufał, za bardzo...

wzięła telefon do ręki... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

wzięła telefon do ręki, wykręciła jego numer i nacisnęła zieloną słuchawkę . usłyszała jeden sygnał, potem rozległ się dźwięk 'grania na czekanie', dźwięk ich piosenki, wymiękła. rozłączyła się po kilku sekundach, zanim on odebrał . włożyła telefon pod poduszkę i zamknęła oczy, zatapiając się w wspomnieniach.

zapomnijmy. wymarz z pamięci ten... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

zapomnijmy. wymarz z pamięci ten moment, kiedy moje usta pełne opętania wymówiły te dwa słowa w Twoim kierunku. nie żebym żałowała, ale jakoś tak głupio żyć ze świadomością, że wyznało się komuś miłość, a on nawet zwykłego 'aha', nie raczył odpowiedzieć.

I Gdy nagle przestajesz odpisywac mi... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

I Gdy nagle przestajesz odpisywac mi na sms-y,do głowy przychodzą mi różne myśli..zastanawiam się co robisz,z kim,a moze z inną piszesz w taki sam sposób jak ze mną,bo przecież niczego mi nie obiecywałes.Po prostu ja wyobrażam sobie zbyt wiele po raz kolejny. za wiele.;/

 pod waszym wspólnym zdjęciem na... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

- pod waszym wspólnym zdjęciem na facebook'u napisałam 'ślicznie razem wyglądacie, szczęścia życzę..' choć tak naprawdę miałam ochotę napisać 'Odpierdo.l się od Niego mała kur.wo! To miłość mojego życia..

Miłość jest zawsze nowa. I bez... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł, albo zabrać do bram raju - ale zawsze gdzieś nas prowadzi. I czas się z tym pogodzić, albowiem jest ona treścią naszego istnienia. Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni, tygodni smutku i rozczarowań. Bowiem kiedy wyruszymy na poszukiwanie miłości - ona zawsze wyjdzie nam na przeciw. I nas wybawi.

 Myślisz o niej?  Nie.  Czemu... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

- Myślisz o niej? - Nie. - Czemu szepczesz? - Żeby serce nie słyszało, że kłamię

jak go zwą?   ja go nazywam... teksty

zmadrzeej dodano: 20 lipca 2010

jak go zwą? - ja go nazywam Spełnieniem moich Marzeń.

Siedemrzeczy których w tobie... teksty

zmadrzeej dodano: 19 lipca 2010

Siedemrzeczy, których w tobie nienawidzę Jesteś próżny, te twoje gierki, jesteś niepewny Kochasz mnie, lubisz ją Sprawiasz, że się śmieję, sprawiasz, że płaczę Nie wiem, którą stronę kupić Twoi kumple to idioci I kiedy grasz tak jak oni wiedz, że to rani Chciałabym być z jednym, wiem I siódma rzecz, której najbardziej w tobie nienawidzę to ta, że sprawiasz, że cię kocham..

Nie myśl  że twój ból zniknie... teksty

zmadrzeej dodano: 19 lipca 2010

Nie myśl , że twój ból zniknie gdy włączysz radio albo płytę i posłuchasz muzyki. Tego co w środku nic nie zagłuszy.

 Tak bardzo się boję powiedziało... teksty

zmadrzeej dodano: 19 lipca 2010

- Tak bardzo się boję (powiedziało Serce do Miłości) - Nie masz czego, zobaczysz będzie wspaniale (wtrąciło się Szczęście) - Ale czasami będzie bolało (szepnęło Rozstanie) - Przecież tamto Serce ma kogoś innego, a ty nie pasujesz do niego (szyderczo zaśmiała się Zazdrość) - Razem pokonacie wszystkie przeszkody (podszepnęła Nadzieja) Serce uważnie wysłuchało wszystkich opinii... i zauważyło, że tylko Rozum milczał. - A ty Rozumie, co o tym sądzisz? - Wiesz przecież, że moja opinia będzie przeciwieństwem Twojego wyboru... (odezwał się zadumany Rozum)

nie umiem bez Ciebie żyć. nigdy nie... teksty

zmadrzeej dodano: 19 lipca 2010

nie umiem bez Ciebie żyć. nigdy nie będę umiała. jesteś dla mnie najważniejszym człowiekiem na świecie. ba, we wszechświecie. Twoje szczęście i Ciebie samego stawiam ponad wszystko. stawiam nawet ponad siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV