głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej U mnie obowiazuja 2 zasady.Pierwsza to czystosc czy wytarł pan buty zanim wpierdzielil sie na chama do mojego serca? oczywiscie. Druga zasada to podswiadomosc p

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
U mnie obowiazuja 2 zasady.Pierwsza to czystosc czy wytarł pan buty zanim wpierdzielil sie na chama do mojego serca? oczywiscie. Druga zasada to podswiadomosc przed
U mnie obowiazuja 2 zasady.Pierwsza... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

U mnie obowiazuja 2 zasady.Pierwsza to czystosc -czy wytarł pan buty zanim wpierdzielil sie na chama do mojego serca?-oczywiscie. Druga zasada to podswiadomosc -przed moim sercem niema wycieraczek.

 Chciałam zapytać  czy wiesz o tym... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

-Chciałam zapytać, czy wiesz o tym, że zmieniłeś całe moje życie? -Ty moje też zmieniłaś, cokolwiek to miałoby znaczyć

przez dziurkę od klucza podglądam... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

przez dziurkę od klucza podglądam jak bawi się szczęście. pije wódkę, pali cygara i śmieje się cynicznie ze wszystkich samotnych.

Kolejny dzień wracała do domu... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

Kolejny dzień wracała do domu całkiem pijana,przechodząc przez park na jednej z ławek siedział On jakby nigdy nic. Siedział z kumplami zadowolony, szczęśliwy,przechodząc koło niego spojrzała mu głęboko w oczy, jednak on z ironią uśmiechnął się i odwrócił wzrok.Tak jakby jej nie znał tak jakby jego i ją nic nie łączyło a przecież jej najpiękniejsze wspomnienia wiązały się właśnie z jego osobą . Każda sekunda była poświęcona jemu nawet gdy świat się walił ona znalazła czas dla niego,gdy był smutny robiła z siebie błazna,a by tylko go pocieszyć.Kochała go niewyobrażalnie mocno . Zrobiła by dla niego wszystko, nawet wskoczyła w ogień, a on ? On teraz wstydzi się za nią. Za dziewczynę którą kiedyś chwalił się przed kumplami..teraz ta piekna zadbana dziewczyna kojarzona jest bardziej z młoda alkoholiczką z tanim winem i porwanymi rajstopami,w przybrudzonych trampkach.Przyczyna? Przyczyną był właśnie on . ten któremu oddała całą siebie tak jej się odwdzięczył za tą miłość..

Wybuchła histerycznym płaczem ..... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

Wybuchła histerycznym płaczem .. nie wiedziała co się dzieje, co ma ze sobą zrobić. Chciała zniknąć .. nagle ktoś podszedł do niej i mocno przytulił .. to był on .. przytulił ją jak małe bezbronne dziecko najmocniej jak potrafił i wyszeptał drżącym głosem 'kocham cię księżniczko, nigdy już nie zostawię cię na tak długo. Nigdy. Bez ciebie moje życie traci sens. Wybacz mi..'. Rozpłakała się jeszcze bardziej. Myślała, że to sen, że to nie możliwe.. Przytuliła się do niego. Siedzieli na asfalcie mimo mrozu. Przytuleni milczeli. Słowa nie były już potrzebne . liczyło się to, że mają siebie i to było ich szczęściem. Nie ważna była przeszłość, przyszłość .. ważne było tu i teraz.

Wymyślasz milion powodów dlaczego... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

Wymyślasz milion powodów dlaczego go tak bardzo nienawidzisz, ale i tak między Twoimi oddechami słychać jeszcze cichutkie westchnienia miłości..

myślę  że po prostu w poprzednim... teksty

zmadrzeej dodano: 24 lipca 2010

myślę ,że po prostu w poprzednim życiu wykorzystałam już cały limit swojego szczęścia, dlatego teraz wszystko jest nie tak jak być powinno./izuu

Opowiadałam ci o chłopaku  który... teksty

zmadrzeej dodano: 23 lipca 2010

Opowiadałam ci o chłopaku, który mnie zranił, który wybrał inną, nie wartą jego, który złamał każde dane słowo. W skupieniu słuchałeś i z niedowierzaniem kiwałeś głową. Gdy skończyłam skwitowałeś: "Co za skurwiel!". Szkoda, że nie domyśliłeś się, że w tej historii zamieniłam tylko twoje imię na inne.

 Dlaczego się spóźniłaś?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 lipca 2010

-Dlaczego się spóźniłaś? -Musiałam pomóc jednej dziewczynce, która miała kłopoty. -No i co zrobiłaś? -Po prostu usiadłam i pomogłam jej płakać...

Widzisz dziewczynkę w różowej... teksty

zmadrzeej dodano: 23 lipca 2010

Widzisz dziewczynkę w różowej sukience z prawej strony? Tak, tę blondynkę. Spędziła długie dnie i noce, czekając na wyniki badań. Dostrzegłeś wzrok tamtej kobiety przy stoliku? Tak, w tej szmaragdowej tunice. Modliła się do Boga, by jej mąż przeżył ciężką operację. Popatrz na tego mężczyznę przy oknie. Przez niekończące się 13 minut, trzymał za rękę swoją żonę, której przedwcześnie odeszły wody. Spostrzegłeś trójkę rodzeństwa, którzy pusto wpatrują się w drzwi? Oni ze strachem oczekiwali na telefon, który powiedziałby im, że ich rodzice zginęli w wypadku autokarowym. Wiesz co ich wszystkich łączy? Niepewność, która wraz z krwiobiegiem ogarnia całe ciało człowieka. Ten brak wiedzy, brak pewności, że wszystko będzie dobrze.

I wtedy nie liczyło się nic. Ani to... teksty

zmadrzeej dodano: 23 lipca 2010

I wtedy nie liczyło się nic. Ani to jak wyglądają, ani to kim są, ani to ile alkoholu buszuje w ich głowach, ani to jakie mają podejście do zycia. Bezinteresownie ją przytulał, a ona czuła się najlepiej na świecie. Mężczyźnie mozna wyczytać z oczu, jaki naprawde jest. jego spojrzenie ociekało miłością, wrażliwością i ciepłem. Był jaki był i tylko jako jedyny mógł jej dać to na co czekała.

dobra  muszę już iść     okej... teksty

zmadrzeej dodano: 23 lipca 2010

dobra, muszę już iść -okej, zadzwoń później, no i ten.. - no i co? -no i kocham Cię

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV