głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Czego szukasz? zapytał chłopiec. szukam Serca bo uciekło poleciało za nim bo wiedziało ze bez niego nie przeżyje... odpowiedziała dziewczyna oglądając się za s

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Czego szukasz? zapytał chłopiec. szukam Serca bo uciekło poleciało za nim bo wiedziało ze bez niego nie przeżyje... odpowiedziała dziewczyna
 Czego szukasz?  zapytał chłopiec.... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

-Czego szukasz?- zapytał chłopiec. -szukam Serca, bo uciekło, poleciało za nim, bo wiedziało, ze bez niego nie przeżyje...-odpowiedziała dziewczyna

oglądając się za siebie  żyjąc... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

oglądając się za siebie, żyjąc przeszłością, nigdy nie będziemy w stanie iść na przód. więc, przestań do cholery, siedzieć w mojej głowię, bo chciałabym żyć życiem, nie Tobą.

wczoraj mówił  jak bardzo kocha  a... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

wczoraj mówił, jak bardzo kocha, a dzisiaj nie zna. jak to jest miłość, to ja kur_wa, dziękuję bardzo- muszę iść do kardiologa. - po co.? - mam złamane serce. - myślisz, że będzie w stanie ci pomóc.? - teraz medycyna, tak idzie do przodu ...

nie będę cię okłamywać. nie... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

nie będę cię okłamywać. nie oddałabym za ciebie, życia. nie mogłabym umrzeć ze świadomością, że zostawiam cię do dyspozycji innych kobiet.

Skup się na tym co posiadasz... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

Skup się na tym co posiadasz, zamiast na tym, czego Ci brak. pomyśl o gorącym kubku kakao, które właśnie trzymasz w dłoniach, zamiast o tym nieziemsko przystojnym blondynie, który właśnie znalazł sobie inną.

 Powiedz że mnie kochasz    Nie... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

-Powiedz że mnie kochasz -Nie chcę dawać Ci zbędnych złudzeń. -Więc mnie pocałuj. -Nie, bo moje serce ubzdura sobie miłość.

 Przestań mu to robić    Ja? Ale... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

-Przestań mu to robić - Ja? Ale co? -Ranisz go tym, że milczysz -Ja go ranię? To On mi to robi -Co Ci robi? -No właśnie nic nie robi!

Wez mnie za reke zaprowadz mnie do... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

Wez mnie za reke,zaprowadz mnie do hipermarketu oprzyj o półkę z chipsami i zacznij całowac bez opamietania.

U mnie obowiazuja 2 zasady.Pierwsza... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

U mnie obowiazuja 2 zasady.Pierwsza to czystosc -czy wytarł pan buty zanim wpierdzielil sie na chama do mojego serca?-oczywiscie. Druga zasada to podswiadomosc -przed moim sercem niema wycieraczek.

 Chciałam zapytać  czy wiesz o tym... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

-Chciałam zapytać, czy wiesz o tym, że zmieniłeś całe moje życie? -Ty moje też zmieniłaś, cokolwiek to miałoby znaczyć

przez dziurkę od klucza podglądam... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

przez dziurkę od klucza podglądam jak bawi się szczęście. pije wódkę, pali cygara i śmieje się cynicznie ze wszystkich samotnych.

Kolejny dzień wracała do domu... teksty

zmadrzeej dodano: 25 lipca 2010

Kolejny dzień wracała do domu całkiem pijana,przechodząc przez park na jednej z ławek siedział On jakby nigdy nic. Siedział z kumplami zadowolony, szczęśliwy,przechodząc koło niego spojrzała mu głęboko w oczy, jednak on z ironią uśmiechnął się i odwrócił wzrok.Tak jakby jej nie znał tak jakby jego i ją nic nie łączyło a przecież jej najpiękniejsze wspomnienia wiązały się właśnie z jego osobą . Każda sekunda była poświęcona jemu nawet gdy świat się walił ona znalazła czas dla niego,gdy był smutny robiła z siebie błazna,a by tylko go pocieszyć.Kochała go niewyobrażalnie mocno . Zrobiła by dla niego wszystko, nawet wskoczyła w ogień, a on ? On teraz wstydzi się za nią. Za dziewczynę którą kiedyś chwalił się przed kumplami..teraz ta piekna zadbana dziewczyna kojarzona jest bardziej z młoda alkoholiczką z tanim winem i porwanymi rajstopami,w przybrudzonych trampkach.Przyczyna? Przyczyną był właśnie on . ten któremu oddała całą siebie tak jej się odwdzięczył za tą miłość..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV