głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Bałeś się że bardziej niż Ciebie pokochałam tą leśna polanę i księżyc w środku nocy ? Wiesz wal śmiało nic mnie już nie zaskoczy wiesz czemu Cię tu zabrałem ? n

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Bałeś się że bardziej niż Ciebie pokochałam tą leśna polanę i księżyc w środku nocy ? Wiesz wal śmiało nic mnie już nie zaskoczy wiesz czemu Cię tu zabrałem ? ni
Bałeś się  że bardziej niż... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

Bałeś się ,że bardziej niż Ciebie pokochałam tą leśna polanę i księżyc ,w środku nocy ? Wiesz wal śmiało nic mnie już nie zaskoczy - wiesz czemu Cię tu zabrałem ? - nie ..? bo .. jest ślicznie, magicznie ? - Nie . Bo wiem, że Ty jedyna umiesz dostrzec w tym miejscu coś wyjątkowego,tak samo jak ja jeden umiem dostrzec w Tobie wyjątkową osobę ,wyjątkową postać .Dla mnie jesteś wyjątkowa, piękna ,bo jesteś zwyczajna .Bo czujesz .Bo kochasz .A ja Kocham Ciebie .Najmocniej na świecie .a jednak .Uderzyła we mnie fala lodowatego gorąca .Co teraz ? nie powiem mu przecież co myślę ! nie ma mowy , nie ! " - Ja też Cię kocham . przeciez zawsze tak było..

wyobrażałam sobie ciebie z... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

wyobrażałam sobie ciebie z różnymi dziewczynami, i wiesz co? ze mną było ci najlepiej.

  Cześć.   napisała po tygodniu... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

- Cześć. - napisała po tygodniu namysłu "czy napisać"- Cześć, kim jesteś? - odpisał,a ona uświadomiła sobie, że przecież już się nie znają.

to lampka nocna  która oświetla mi... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

to lampka nocna, która oświetla mi klawiaturę, gry rozmawiam z Tobą po nocach . a to mój kubek . wspominam i marzę pijąc z niego herbatę . to z kolei Twój telefon i Twoja szczoteczka do zębów i Twoja książka i Twój notes . lubię sobie myśleć, że zapomniełeś ich chcący i niedługo zadzwonisz domofonem mówiąc, że chcesz na chwilę wejść . będę udawać obojętną i zimną, może nawet powiem, żebyś się pospieszył, ale w gruncie rzeczy będę walczyć by nie rzucić Ci się na szyję i nie zacząć łkać załośnie . dlatego proszę, do cholery, wejdź, powiedz, że mnie kochasz i zostań ze mną . do końca świata i o jeden dzień dłużej ..

Dziwny dzień. Dzień na tyle... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

Dziwny dzień. Dzień na tyle skomplikowany że nie umiem pozbierać kawałków w jedną całość.

Który to już raz uważasz   że... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

Który to już raz uważasz , że jesteś szczęśliwy? A który to już raz, drugiego dnia, kładziesz się w łóżku i płaczesz ?

yy moje   teksty zmadrzeej dodał komentarz: yy moje;] do wpisu 26 lipca 2010
Napisał on.    No tak od czasu  do... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

Napisał on. No tak od czasu, do czasu pisał, kiedy mu się nudziło. Wiadomości od niego witała uśmiechem i nagłym entuzjazmem.

 Ona chyba czuje do Ciebie miętę... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

-Ona chyba czuje do Ciebie miętę przez rumianek. - Nieee, raczej kakao przez herbatę.

W sms'ie nie zamieszczę każdego... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

W sms'ie nie zamieszczę każdego słowa. Na klawiaturze nie ma wszystkich znaków. Usta też nie wszystko wypowiedzą. A uśmiech? Powie wszystko.

Siedzę teraz w rozwleczonej koszuli... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

Siedzę teraz w rozwleczonej koszuli i popijam kolejną lampką wina. Moje myśli rozchodzą się w każdym kierunku tylko po to aby w końcu i tak wrócić do punktu wyjścia i znów postawić mi przed oczami jego postać.

nie mogłam na niego patrzeć. nie... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

nie mogłam na niego patrzeć. nie byłam w staniezmusić swoich tęczówek do tego, aby ukazało się w nich jego odbicie.nie potrafiłam pochłaniać go spojrzeniem ze świadomością, że mogłam gomieć. że zaprzepaściłam jedną z nie wielu szans na bycie, obrzydliwieszczęśliwą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV