głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej i możesz mnie teraz skreślić. Wtedy ja będę Cię nachodził...bo Cię kocham... tak jak i Ty mnie Wszystko zmieni się... zmieni się na lepsze musi bo naprawdę teg

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
i możesz mnie teraz skreślić. Wtedy ja będę Cię nachodził...bo Cię kocham... tak jak i Ty mnie Wszystko zmieni się... zmieni się na lepsze musi bo naprawdę tego chce
 i możesz mnie teraz skreślić.... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

- i możesz mnie teraz skreślić. Wtedy ja będę Cię nachodził...bo Cię kocham... tak jak i Ty mnie Wszystko zmieni się... zmieni się na lepsze musi bo naprawdę tego chce. codziennie coraz bardziej - jeśli będziesz nachodził, to Cię nie skreślę... - będę nachodził. co 5 minut będę pukał do drzwi. wchodził i wychodził. nie pozwolę Ci odejś - możesz wejść i już nigdy nie wychodzić

 Nie płacz.!  Czemu.?  Bo... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

- Nie płacz.! - Czemu.? - Bo makijaż Ci się zmyje.. - O jak o mnie dbasz.. - Nie, po prostu chcę Ci uświadomić, że płacz nic nie da.. i tak Cię nie pokocham..

‘uśmiechnij się!’  słyszała... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

‘uśmiechnij się!’ - słyszała nazbyt często. ‘dajcie mi jakiś cholerny powód!’-nigdy nie powiedziała im tego w twarz. musiała nauczyć się sama sobie razić. tylko nie bardzow wiedziała, jak to zrobić. dopisała brakujące wersy opowiadania: happy end’u nie było ...

potrafiła siedzieć pół dnia na... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

potrafiła siedzieć pół dnia na parapecie i wpatrywać się w ludzi, którzy przechodzili ulicą. wyszukiwała tego jedynego .. lecz kiedy zaszło słońce nastąpiła noc- na drogach nikogo nie było.

Bałeś się że bardziej niż... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

Bałeś się ,że bardziej niż Ciebie pokochałam tą leśna polanę i księżyc ,w środku nocy ? Wiesz wal śmiało nic mnie już nie zaskoczy - wiesz czemu Cię tu zabrałem ? - nie ..? bo .. jest ślicznie, magicznie ? - Nie . Bo wiem, że Ty jedyna umiesz dostrzec w tym miejscu coś wyjątkowego,tak samo jak ja jeden umiem dostrzec w Tobie wyjątkową osobę ,wyjątkową postać .Dla mnie jesteś wyjątkowa, piękna ,bo jesteś zwyczajna .Bo czujesz .Bo kochasz .A ja Kocham Ciebie .Najmocniej na świecie .a jednak .Uderzyła we mnie fala lodowatego gorąca .Co teraz ? nie powiem mu przecież co myślę ! nie ma mowy , nie ! " - Ja też Cię kocham . przeciez zawsze tak było..

wyobrażałam sobie ciebie z... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

wyobrażałam sobie ciebie z różnymi dziewczynami, i wiesz co? ze mną było ci najlepiej.

 Cześć.  napisała po tygodniu... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

- Cześć. - napisała po tygodniu namysłu "czy napisać"- Cześć, kim jesteś? - odpisał,a ona uświadomiła sobie, że przecież już się nie znają.

to lampka nocna która oświetla mi... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

to lampka nocna, która oświetla mi klawiaturę, gry rozmawiam z Tobą po nocach . a to mój kubek . wspominam i marzę pijąc z niego herbatę . to z kolei Twój telefon i Twoja szczoteczka do zębów i Twoja książka i Twój notes . lubię sobie myśleć, że zapomniełeś ich chcący i niedługo zadzwonisz domofonem mówiąc, że chcesz na chwilę wejść . będę udawać obojętną i zimną, może nawet powiem, żebyś się pospieszył, ale w gruncie rzeczy będę walczyć by nie rzucić Ci się na szyję i nie zacząć łkać załośnie . dlatego proszę, do cholery, wejdź, powiedz, że mnie kochasz i zostań ze mną . do końca świata i o jeden dzień dłużej ..

Dziwny dzień. Dzień na tyle... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

Dziwny dzień. Dzień na tyle skomplikowany że nie umiem pozbierać kawałków w jedną całość.

Który to już raz uważasz  że... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

Który to już raz uważasz , że jesteś szczęśliwy? A który to już raz, drugiego dnia, kładziesz się w łóżku i płaczesz ?

yy moje  teksty zmadrzeej dodał komentarz: yy moje;] do wpisu 26 lipca 2010
Napisał on.  No tak od czasu do... teksty

zmadrzeej dodano: 26 lipca 2010

Napisał on. No tak od czasu, do czasu pisał, kiedy mu się nudziło. Wiadomości od niego witała uśmiechem i nagłym entuzjazmem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV