głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej nigdy nie zapomnę twojego przerażonego a zarazem smutnego spojrzenia kiedy powiedziałam ci że to koniec. to śmieszne myślałam wtedy ze rozpłaczesz jak mały chło

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
nigdy nie zapomnę twojego przerażonego a zarazem smutnego spojrzenia kiedy powiedziałam ci że to koniec. to śmieszne myślałam wtedy ze rozpłaczesz jak mały chłopiec.
nigdy nie zapomnę twojego... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

nigdy nie zapomnę twojego przerażonego a zarazem smutnego spojrzenia kiedy powiedziałam ci, że to koniec. to śmieszne, myślałam wtedy ze rozpłaczesz jak mały chłopiec.

przybiegł do niej z pięknym... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

przybiegł do niej z pięknym bukietem jej ulubionych czerwonych róż i spojrzał na nią tak jakby chciał powiedzieć: 'Kochanie wróciłem'. jednak rzekł tylko : 'jak myślisz czy te kwiaty spodobają się mojej dziewczynie?

podniósł mnie i jak małe dziecko... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

podniósł mnie i jak małe dziecko posadził na parapecie, pocałował ranę na kolanie i nakleił plaster, później przytulił i wyszeptał, że wszystko będzie dobrze, po paru tygodniach odszedł i nie dotrzymał słowa.

kiedy miałam odciski od moich nowych... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

kiedy miałam odciski od moich nowych szpilek, brał mnie na ręce niosąc czasem nawet kilka kilometrów.

'on chce do ciebie wrócić'... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

'on chce do ciebie wrócić' uśmiechnęła się i powiedziała: 'super', 'co zamierzasz z tym zrobić?' 'zapomnieć'

uwielbiam rano zakładać twoją... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

uwielbiam rano zakładać twoją koszulę, wtedy tak fajnie na mnie patrzysz i zawsze mówisz: 'pięknie wyglądasz w moich ciuchach'

To był jeden z najlepszych i... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

To był jeden z najlepszych i jednocześnie najbardziej zwariownaych dni w moim życiu. Wciąż go wspominam, codziennie przeżywam go w swojej głowie od początku do końca. Śledzę każdą zmianę jego nastroju, przechadzam się z nim ścieżkami, na powrót doświadczam razem spędzonych chwil. A On? pamięta to jeszcze?

a ja już się przyzwyczaiłam  że... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

a ja już się przyzwyczaiłam, że codziennie rano budził mnie sms: 'kocham cię' zdziwiłam się kiedy dziś go nie było i przypomniałam sobie,że przecież wczoraj zerwaliśmy i to właśnie wtedy uświadomiłam sobie, że bez ciebie życie straciło sens, wybuchłam histerycznym płaczem..

powiesiła sobie na szyi tekturowy... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

powiesiła sobie na szyi tekturowy karton z napisem: 'strzeżcie się miłości' i chodziła tak po mieście cały dzień..

ludzie dziwnie się na nich patrzyli... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

ludzie dziwnie się na nich patrzyli, kiedy każdy uciekał przed burzą, a oni stali na środku chodnika jakby nigdy nic wpatrzeni w siebie, wtedy nic nie było w stanie im przerwać...

czasem zastanawiam się co ja w tobie... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

czasem zastanawiam się co ja w tobie widzę, przecież zostawiałeś mnie setki razy dla byłej, a nawet zdradzałeś mnie z nią, jesteś draniem i nienawidzę cię, jednak nie potrafię oprzeć się tym twoim obłędnym oczom, kiedy mnie przepraszasz po raz kolejny

mówi  że już nic dla niej nie... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

mówi, że już nic dla niej nie znaczy, a kiedy tylko widzi go na ulicy na jej twarzy pojawia się uśmiech, mówi że już nie tęskni, a nie ma dnia żeby nie oglądała zdjęć, na których przytuleni do siebie patrzą beztrosko w swoje oczy, mówi, że już jej nie zależy..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV