głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej mówi że już nic dla niej nie znaczy a kiedy tylko widzi go na ulicy na jej twarzy pojawia się uśmiech mówi że już nie tęskni a nie ma dnia żeby nie oglądała zdj

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
mówi że już nic dla niej nie znaczy a kiedy tylko widzi go na ulicy na jej twarzy pojawia się uśmiech mówi że już nie tęskni a nie ma dnia żeby nie oglądała zdjęć na
mówi że już nic dla niej nie... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

mówi, że już nic dla niej nie znaczy, a kiedy tylko widzi go na ulicy na jej twarzy pojawia się uśmiech, mówi że już nie tęskni, a nie ma dnia żeby nie oglądała zdjęć, na których przytuleni do siebie patrzą beztrosko w swoje oczy, mówi, że już jej nie zależy..

Nigdy nie przypuszczałam że tak... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

Nigdy nie przypuszczałam, że tak bardzo uzależnię się od ciebie, że nie będę w stanie normalnie funkcjonować, jeśli nie zadzwonisz do mnie i nie powiesz głupiego:'cześć'

Największe rozczarowanie? Słyszysz... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

Największe rozczarowanie? Słyszysz dźwięk sms-sa. Lecisz na zabicie, potykasz się o miliony rzeczy na drodze, chwytasz szybko komórkę w dłonie. A tam ? Reklama nowego dzwonka. Tym razem też miałaś nadzieję, że to on.

dzieki za podpisanie  teksty zmadrzeej dodał komentarz: dzieki za podpisanie ;* do wpisu 29 lipca 2010
 Halo kto mówi?   Jak to kto?... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

- Halo, kto mówi? - Jak to kto? Nie wyświetliło ci się na ekranie " to ja twoja nowa miłość" ? - Pomyłka. - Dlaczego? - Pomyłka. - Ale ja Cię kocham. - Serce nie rób sobie jaj bo zabiore Ci ten telefon!- krzyknęła w głebi duszy do swego serca po czym rozłączyła się.

znów jestem silna. nie działają na... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

znów jestem silna. nie działają na mnie twoje gorące, zwalające z nóg spojrzenia. przechodzę obojętnie, gdy tylko cię zobaczę. już nie odwracam pesząco wzroku na twój widok. jestem silna i umiem być wobec ciebie obojętna. przyznam, że prawie nie obchodzi mnie co teraz robisz, czy jest ci smutno, czy źle. oduczyłam się twoich uczuć, teraz potrafię patrzeć na świat z perspektywy przeciętnego człowieka. odkochałam się.

 chciałabym żeby wszystko było tak... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

-chciałabym żeby wszystko było tak jak kiedyś żebyś budził mnie o 6 rano sms-em kocham cię żebyś w środku nocy, gdy będzie mi źle, przyjeżdżał, aby mnie pocieszyć.Tak bardzo chciałabym jeszcze raz poczuć smak twoich ust tęsknie za tobą, tęsknie o każdej porze dnia i nocy wiesz ? -ja też tęsknie też chce cię całować, przytulać, mówić kocham cię. ale nie mogę. słyszysz ? nie mogę. -dlaczego ? co się stało ? -kiedyś się dowiesz,teraz jest na to za wcześnie.

A co z twoim życiem?  Dedykuje je... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

A co z twoim życiem? - Dedykuje je tym, którzy zawsze są przy mnie.

powiedz kochanie złotko czy jak Ci... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

powiedz kochanie, złotko, czy jak Ci tam. Ty nigdy jej nie kochałeś, prawda?

Czasami nie ma się ochoty nawet na... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

Czasami nie ma się ochoty nawet na ulubiona czekoladę.

Założę czarne szpilki... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

Założę czarne szpilki, najpiękniejszą kieckę jaka mam w szafie. Pomaluje paznokcie na czerwono, zrobię mocny makijaż. Wejdę na salę z uśmiechem na twarzy i pewna siebie. Spojrzę na Ciebie i przejdę tak blisko byś poczuł zapach moich perfum. Będę się bawić z Twoimi kolegami do białego rana, popijając Twoje ulubione piwo. A Ty będziesz stał pożądając mnie wzrokiem z zazdrości.

 Nie puszczę Cię. Nawet jeśli... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

- Nie puszczę Cię. Nawet jeśli ziemia rozstąpi się pod nami będę trzymał Cię za rękę. Może nawet, nie daj Boże, spadnę z Tobą w tę przepaść. A kiedy będziemy tak wisieć uczepieni skały może się nagle okazać, że nie chcesz trzymać mnie za rękę. Wolisz spaść. Bo nie potrafisz zaufać. Kto wie czy na skarpie nie czeka nas więcej bólu niż tam na dole. - Dlaczego mi to mówisz? - To taka metafora życia i miłości. Nie chcę Cię puścić nawet jeśli sam miałbym spaść. - ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV