głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Myślę że potrzebuję wierzyć że to działa. Miłość. Partnerstwo. Przyjaźń. Idea że kiedy ludzie się łączą to już ze sobą zostają. Muszę zabierać ze sobą tę świado

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Myślę że potrzebuję wierzyć że to działa. Miłość. Partnerstwo. Przyjaźń. Idea że kiedy ludzie się łączą to już ze sobą zostają. Muszę zabierać ze sobą tę świadomoś
Myślę  że potrzebuję wierzyć... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

Myślę, że potrzebuję wierzyć, że to działa. Miłość. Partnerstwo. Przyjaźń. Idea, że kiedy ludzie się łączą, to już ze sobą zostają. Muszę zabierać ze sobą tę świadomość, kiedy kładę się w nocy do łóżka, nawet jeśli idę spać sama.

  musisz go mocno przy sobie trzymać... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

- musisz go mocno przy sobie trzymać , żeby od Ciebie nie odszedł . - to on może odejść ? - jeżeli nie będziesz go kochała , to odejdzie . - a co , jeśli nie mam już siły , żeby Go trzymać ? - to odejdzie .. i już nie będzie twoim przyjacielem .

Czasem myślę co by było gdyby.... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

Czasem myślę co by było gdyby. Gdybyśmy wtedy się nie spotkali zapewne nie byłoby tylu wylanych przez Ciebie łez, tylu nieprzespanych nocy i tylu wyimaginowanych w mojej głowie historii. Pewnie byłabym teraz weselsza, być może przytulałabym kogoś zupełnie innego. Ale gdyby nie Ty nie mogłabym teraz wspominać najpiękniejszego momentu w moim życiu, Twoich wielkich oczu i najsłodszych ust. Nie żałuję, że Cię spotkałam. Żałuję, że pokochałam.

A może tak zostawić wszystko.... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

A może tak zostawić wszystko. Zabrać mały plecak, wsiąść w pociąg jadący nie wiadomo dokąd.Nie wysiadać na następnej stacji, jechać przed siebie, byle daleko stąd. Stworzyć nowy świat, własny świat. Nauczyć się żyć od nowa... zostawić i nie wrócić... Tęsknil bys ?

całując się z nim nie wiedziała... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

całując się z nim nie wiedziała, że jest tylko kolejną zaliczoną dziewczyną z jego notesu.

siedząc mu na kolanach myślała:... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

siedząc mu na kolanach myślała: 'wreszcie znalazłam swojego księcia' a on w tym samym momencie obmyślał plan jak jej powiedzieć o swojej dziewczynie

nigdy nie zapomnę twojego... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

nigdy nie zapomnę twojego przerażonego a zarazem smutnego spojrzenia kiedy powiedziałam ci, że to koniec. to śmieszne, myślałam wtedy ze rozpłaczesz jak mały chłopiec.

przybiegł do niej z pięknym... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

przybiegł do niej z pięknym bukietem jej ulubionych czerwonych róż i spojrzał na nią tak jakby chciał powiedzieć: 'Kochanie wróciłem'. jednak rzekł tylko : 'jak myślisz czy te kwiaty spodobają się mojej dziewczynie?

podniósł mnie i jak małe dziecko... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

podniósł mnie i jak małe dziecko posadził na parapecie, pocałował ranę na kolanie i nakleił plaster, później przytulił i wyszeptał, że wszystko będzie dobrze, po paru tygodniach odszedł i nie dotrzymał słowa.

kiedy miałam odciski od moich nowych... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

kiedy miałam odciski od moich nowych szpilek, brał mnie na ręce niosąc czasem nawet kilka kilometrów.

'on chce do ciebie wrócić'... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

'on chce do ciebie wrócić' uśmiechnęła się i powiedziała: 'super', 'co zamierzasz z tym zrobić?' 'zapomnieć'

uwielbiam rano zakładać twoją... teksty

zmadrzeej dodano: 29 lipca 2010

uwielbiam rano zakładać twoją koszulę, wtedy tak fajnie na mnie patrzysz i zawsze mówisz: 'pięknie wyglądasz w moich ciuchach'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV