głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Początkowo boisz się przyznać i nie przyjmujesz tego do wiadomości później zaczynasz walczyć następnie zakładasz ze wygrywasz ale panicznie boisz się powrotu na

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Początkowo boisz się przyznać i nie przyjmujesz tego do wiadomości później zaczynasz walczyć następnie zakładasz ze wygrywasz ale panicznie boisz się powrotu na sam po
Początkowo boisz się przyznać i... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

Początkowo boisz się przyznać i nie przyjmujesz tego do wiadomości, później zaczynasz walczyć, następnie zakładasz ze wygrywasz, ale panicznie boisz się powrotu na sam początek.

  za jakiś czas wrócisz i będziesz... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

- za jakiś czas wrócisz i będziesz błagał o przebaczenie, bo zrozumiesz, że straciłeś coś istotnego, coś bez czego nie możesz żyć. - wiesz co Ci wtedy powiem.? 'goń się z tą miloscia'

 Z Nim to już koniec..   Głupia.... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

-Z Nim to już koniec.. -Głupia. Oddałabym wszystko, żeby choć raz ktoś spojrzał na mnie, tak, jak on patrzy na Ciebie..

  Oddałabym wszystko by móc... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

- Oddałabym wszystko by móc cofnąć czas do momentu gdy Go poznałam...[mówiła a zaraz potem po raz kolejny wybuchnęła płaczem] - i co, wtedy pewnie zrobiłabyś tak by to wszystko naprawić, prawda? [zapytała Pani Psycholog] -Nie.. Trzymałabym z całych sił w dłoniach tę książkę, którą podał mi gdy ją upuściłam a jeśli nawet by spadła to nigdy nie spojrzałabym w Jego oczy, podziękowałabym ze spuszczoną głową i odeszła w przeciwnym kierunku - Myślisz, że dzięki temu byłabyś szczęśliwa ? - Nie wiem ale wiem, że wtedy przed zaśnięciem zastanawiałabym się tylko kim był a nie tak jak teraz wspominała błękit Jego oczu, który kiedyś motywował mnie do życia.

kochała deszcz. kiedy tylko... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

kochała deszcz. kiedy tylko, zobaczyła, że za oknem mży, siadała niezdarnie na parapecie, zwijając się w kłębek jak kilkuletnie dziecko. nasłuchiwała odgłosu kropel, uderzających o szybę. wierzyła, że każde z uderzeń ma jakiś magiczny przekaz. chce jej coś powiedzieć. coś uświadomić. tak jak ludzie. jednak, ani deszczu ani ludzi nie była w stanie, zrozumieć. czasami słowa, nie są w stanie opisać tego, co tak naprawdę pragniemy powiedzieć. nawet te najpiękniejsze, nie potrafią opisać tego, co dzieje się w nas samych, a czym chcielibyśmy się podzielić.

mam ochotę wybuchnąć... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

mam ochotę wybuchnąć niekontrolowanym śmiechem, kiedy wracam do domu i zaczynam analizować naszą relację. mijamy się pochłaniając się nawzajem wzorkiem. stając przed sobą, odwracamy spojrzenia kiedy tylko się spotkają. nie rozmawiamy ze sobą. wymieniamy się tylko porozumiewawczymi sygnałami. dotykamy się z każdą nadającą się okazją. tylko po to, aby poczuć siebie nawzajem. żadne z nas nie chce przyznać się, że nam zależy. wiesz co jest najzabawniejsze? że oboje doskonale wiemy, jak cholernie siebie pragniemy. wiesz co jest najgorsze? że czas, kiedy moglibyśmy być nawzajem szczęśliwy marnujemy na jakieś tanie gierki ze strachu przed upokorzeniem.

Miliony razy przechodziła tą drogą... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

Miliony razy przechodziła tą drogą, lecz właśnie dziś, zatrzymała się w połowie, wyjęła słuchawki z uszu, mimo tego, że leciał jej ulubiony kawałek, uniosła głowę do góry i spojrzała na słońce. Stała tak i patrzyła na nie przez dłuższą chwilę. Poczuła ciepło jego promieni i właśnie tego dnia zrozumiała, że potrzebna jej Twoja, tak samo ciepła miłość.

to takie żałosne kiedy wmawiam... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

to takie żałosne kiedy wmawiam wszystkim ze dla mnie to tylko przyjaciel gdy tak na prawdę umieram z miłości do niego.

Myślę  że potrzebuję wierzyć... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

Myślę, że potrzebuję wierzyć, że to działa. Miłość. Partnerstwo. Przyjaźń. Idea, że kiedy ludzie się łączą, to już ze sobą zostają. Muszę zabierać ze sobą tę świadomość, kiedy kładę się w nocy do łóżka, nawet jeśli idę spać sama.

  musisz go mocno przy sobie trzymać... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

- musisz go mocno przy sobie trzymać , żeby od Ciebie nie odszedł . - to on może odejść ? - jeżeli nie będziesz go kochała , to odejdzie . - a co , jeśli nie mam już siły , żeby Go trzymać ? - to odejdzie .. i już nie będzie twoim przyjacielem .

Czasem myślę co by było gdyby.... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

Czasem myślę co by było gdyby. Gdybyśmy wtedy się nie spotkali zapewne nie byłoby tylu wylanych przez Ciebie łez, tylu nieprzespanych nocy i tylu wyimaginowanych w mojej głowie historii. Pewnie byłabym teraz weselsza, być może przytulałabym kogoś zupełnie innego. Ale gdyby nie Ty nie mogłabym teraz wspominać najpiękniejszego momentu w moim życiu, Twoich wielkich oczu i najsłodszych ust. Nie żałuję, że Cię spotkałam. Żałuję, że pokochałam.

A może tak zostawić wszystko.... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

A może tak zostawić wszystko. Zabrać mały plecak, wsiąść w pociąg jadący nie wiadomo dokąd.Nie wysiadać na następnej stacji, jechać przed siebie, byle daleko stąd. Stworzyć nowy świat, własny świat. Nauczyć się żyć od nowa... zostawić i nie wrócić... Tęsknil bys ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV