głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej niczego nie rozstrzygają rzuty karne ani dogrywka życia. więc o co chodzi? o miłość...to majątek który zostawiaja gdy patrzę w twoje oczy wiem że nie chce już n

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
niczego nie rozstrzygają rzuty karne ani dogrywka życia. więc o co chodzi? o miłość...to majątek który zostawiaja
niczego nie rozstrzygają rzuty karne... teksty

zmadrzeej dodano: 31 lipca 2010

niczego nie rozstrzygają rzuty karne, ani dogrywka życia. więc o co chodzi? - o miłość...to majątek, który zostawiaja

gdy patrzę w twoje oczy wiem  że... teksty

zmadrzeej dodano: 31 lipca 2010

gdy patrzę w twoje oczy wiem, że nie chce już niczego szukać z życiem jest jak ze zdjęciem, zdjęcie poprawiasz za pomocą photoshopa, życie ulepszasz mi Ty, wiesz ?Przy Tobie nic się nie liczy. Moje oczy nie widzą - są ślepe. Moje dłonie odpoczywają, zamiast Cię pieścić. Moje usta czekają na pocałunki

kiedy mnie z nim zapoznasz  miałaś... teksty

zmadrzeej dodano: 31 lipca 2010

kiedy mnie z nim zapoznasz, miałaś tyle okazji i żadnej nie wykorzystałaś? -Wiesz tato, on jest już nieaktualny.. -jak to? co się stało.. -no tak.. a wiesz przestał kochać. (poleciały łzy).. wyszłam z samochodu, mimowolnie trzaskając drzwiami. za 2 minuty dostałam sms' a. "Ja Cię nigdy nie przestanę kochać."/martusia005

zapalił papierosa wziął dużego... teksty

zmadrzeej dodano: 31 lipca 2010

zapalił papierosa,wziął dużego bucha i dmuchnął jej prosto w twarz-świnia.

  Daj mi to  czego nigdy nie... teksty

zmadrzeej dodano: 31 lipca 2010

- Daj mi to, czego nigdy nie miałam.. - Mózg? `Zgubiłam swoją nadzieję, wylałam herbatę, pogniotłam ciastka, ubrudziłam sweter, przepaliłam fajkę, wypiłam jedną kolejkę. Wszystko w ciągu 20 sekund. A Ty mówisz, że żyję normalnie.

Ona wstaje każdego cholernego dnia i... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

Ona wstaje każdego cholernego dnia i stara się żyć. Każdego pustego dnia..Teraz już bez Ciebie. Nie jest jej łatwo. Musi być dobrą aktorką. Tak dobrze udaje, że nic jej nie jest. I nawet nie płacze wtulona w ramiona kogokolwiek .Najgorzej jest gdy zostaje sama. Wtedy już nie ma przed kim udawać, nie ma kogo oszukiwać. Siada w rogu pokoju i płacze. Bezsilność ją zabija. .Tego kwiatu jest pół światu, ale Ty tylko jeden.

Gdy odszedłeś myślałam  że nie... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

Gdy odszedłeś myślałam, że nie mam po co żyć. Mój świat zawalił się w jednej malutkiej minucie. Kochałam cię jak idiotka i nie widziałam świata poza tobą, a teraz ? Gdy pytają mnie o ciebie, to udaję, że nie słyszę pytania i że jestem najszczęśliwszą singielką na świecie.

Ale są dni  kiedy nienawidzę... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

Ale są dni, kiedy nienawidzę mężczyzn, a najbardziej ciebie, i ciesze się że nie muszę Cie znosić, pocieszać, całować, przytulać. Mimo wszystko dniami wypalam się tęsknotą, bo tęsknie za całym Tobą... . I już wiem, że nawet w najgorsze dni nie miałabym myśli samobójczych, wiem, że z Tobą byłyby do zniesienia, Dawałbyś mi radość, której teraz tak bardzo potrzebuje... I nic już niemów, tylko mnie przytul !

Początkowo boisz się przyznać i... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

Początkowo boisz się przyznać i nie przyjmujesz tego do wiadomości, później zaczynasz walczyć, następnie zakładasz ze wygrywasz, ale panicznie boisz się powrotu na sam początek.

  za jakiś czas wrócisz i będziesz... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

- za jakiś czas wrócisz i będziesz błagał o przebaczenie, bo zrozumiesz, że straciłeś coś istotnego, coś bez czego nie możesz żyć. - wiesz co Ci wtedy powiem.? 'goń się z tą miloscia'

 Z Nim to już koniec..   Głupia.... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

-Z Nim to już koniec.. -Głupia. Oddałabym wszystko, żeby choć raz ktoś spojrzał na mnie, tak, jak on patrzy na Ciebie..

  Oddałabym wszystko by móc... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

- Oddałabym wszystko by móc cofnąć czas do momentu gdy Go poznałam...[mówiła a zaraz potem po raz kolejny wybuchnęła płaczem] - i co, wtedy pewnie zrobiłabyś tak by to wszystko naprawić, prawda? [zapytała Pani Psycholog] -Nie.. Trzymałabym z całych sił w dłoniach tę książkę, którą podał mi gdy ją upuściłam a jeśli nawet by spadła to nigdy nie spojrzałabym w Jego oczy, podziękowałabym ze spuszczoną głową i odeszła w przeciwnym kierunku - Myślisz, że dzięki temu byłabyś szczęśliwa ? - Nie wiem ale wiem, że wtedy przed zaśnięciem zastanawiałabym się tylko kim był a nie tak jak teraz wspominała błękit Jego oczu, który kiedyś motywował mnie do życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV