głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej I chciałam być dla Ciebie najważniejsza zawsze mieć Cię obok. Widzieć Twój piękny uśmiech gdy spogladałeś na zazdrosną mnie. Chyba wiesz czym jest obsesja skarb

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
I chciałam być dla Ciebie najważniejsza zawsze mieć Cię obok. Widzieć Twój piękny uśmiech gdy spogladałeś na zazdrosną mnie.
I  chciałam być dla Ciebie... teksty

zmadrzeej dodano: 31 lipca 2010

I chciałam być dla Ciebie najważniejsza, zawsze mieć Cię obok. Widzieć Twój piękny uśmiech gdy spogladałeś na zazdrosną mnie.

 Chyba wiesz czym jest obsesja... teksty

zmadrzeej dodano: 31 lipca 2010

-Chyba wiesz czym jest obsesja, skarbie? -Być może.. -To właśnie czuję do Ciebie.

 Jak można kochać kogoś  kogo nie... teksty

zmadrzeej dodano: 31 lipca 2010

-Jak można kochać kogoś, kogo nie całowano się na dobranoc, kogoś kto nie czekał, i na kogo się nie czekało? -Można.

Tutaj wszystko się zaczęło.  Więc... teksty

zmadrzeej dodano: 31 lipca 2010

Tutaj wszystko się zaczęło. Więc powiedz mi że to nigdy się nie skończy . Mogę oszukać siebie . Jesteś ty i nikt inny...

niczego nie rozstrzygają rzuty karne... teksty

zmadrzeej dodano: 31 lipca 2010

niczego nie rozstrzygają rzuty karne, ani dogrywka życia. więc o co chodzi? - o miłość...to majątek, który zostawiaja

gdy patrzę w twoje oczy wiem  że... teksty

zmadrzeej dodano: 31 lipca 2010

gdy patrzę w twoje oczy wiem, że nie chce już niczego szukać z życiem jest jak ze zdjęciem, zdjęcie poprawiasz za pomocą photoshopa, życie ulepszasz mi Ty, wiesz ?Przy Tobie nic się nie liczy. Moje oczy nie widzą - są ślepe. Moje dłonie odpoczywają, zamiast Cię pieścić. Moje usta czekają na pocałunki

kiedy mnie z nim zapoznasz  miałaś... teksty

zmadrzeej dodano: 31 lipca 2010

kiedy mnie z nim zapoznasz, miałaś tyle okazji i żadnej nie wykorzystałaś? -Wiesz tato, on jest już nieaktualny.. -jak to? co się stało.. -no tak.. a wiesz przestał kochać. (poleciały łzy).. wyszłam z samochodu, mimowolnie trzaskając drzwiami. za 2 minuty dostałam sms' a. "Ja Cię nigdy nie przestanę kochać."/martusia005

zapalił papierosa wziął dużego... teksty

zmadrzeej dodano: 31 lipca 2010

zapalił papierosa,wziął dużego bucha i dmuchnął jej prosto w twarz-świnia.

  Daj mi to  czego nigdy nie... teksty

zmadrzeej dodano: 31 lipca 2010

- Daj mi to, czego nigdy nie miałam.. - Mózg? `Zgubiłam swoją nadzieję, wylałam herbatę, pogniotłam ciastka, ubrudziłam sweter, przepaliłam fajkę, wypiłam jedną kolejkę. Wszystko w ciągu 20 sekund. A Ty mówisz, że żyję normalnie.

Ona wstaje każdego cholernego dnia i... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

Ona wstaje każdego cholernego dnia i stara się żyć. Każdego pustego dnia..Teraz już bez Ciebie. Nie jest jej łatwo. Musi być dobrą aktorką. Tak dobrze udaje, że nic jej nie jest. I nawet nie płacze wtulona w ramiona kogokolwiek .Najgorzej jest gdy zostaje sama. Wtedy już nie ma przed kim udawać, nie ma kogo oszukiwać. Siada w rogu pokoju i płacze. Bezsilność ją zabija. .Tego kwiatu jest pół światu, ale Ty tylko jeden.

Gdy odszedłeś myślałam  że nie... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

Gdy odszedłeś myślałam, że nie mam po co żyć. Mój świat zawalił się w jednej malutkiej minucie. Kochałam cię jak idiotka i nie widziałam świata poza tobą, a teraz ? Gdy pytają mnie o ciebie, to udaję, że nie słyszę pytania i że jestem najszczęśliwszą singielką na świecie.

Ale są dni  kiedy nienawidzę... teksty

zmadrzeej dodano: 30 lipca 2010

Ale są dni, kiedy nienawidzę mężczyzn, a najbardziej ciebie, i ciesze się że nie muszę Cie znosić, pocieszać, całować, przytulać. Mimo wszystko dniami wypalam się tęsknotą, bo tęsknie za całym Tobą... . I już wiem, że nawet w najgorsze dni nie miałabym myśli samobójczych, wiem, że z Tobą byłyby do zniesienia, Dawałbyś mi radość, której teraz tak bardzo potrzebuje... I nic już niemów, tylko mnie przytul !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV