głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej no chodź pokaż mi jak się całuje. będę Twoja w 13 miesiącu 32 dnia miesiąca 5 tygodnia 8 dnia tygodnia o godz. 25. W dzisiejszych czasach chyba już nic nie istn

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
no chodź pokaż mi jak się całuje.
no chodź  pokaż mi jak się całuje. teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

no chodź, pokaż mi jak się całuje.

będę Twoja w 13 miesiącu  32 dnia... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

będę Twoja w 13 miesiącu, 32 dnia miesiąca, 5 tygodnia, 8 dnia tygodnia o godz. 25.;]

W dzisiejszych czasach chyba już nic... teksty

zmadrzeej dodano: 21 sierpnia 2010

W dzisiejszych czasach chyba już nic nie istnieje.Nic nie jest na zawsze, nic nie trwa wiecznie.Chcę nabrać dystansu do wszystkiego co mnie otacza,abym nie musiała zawodzić się na niczym i nikim.

Nie zostawiaj tego  którego kochasz... teksty

zmadrzeej dodano: 21 sierpnia 2010

Nie zostawiaj tego, którego kochasz dla tego, który Ci się podoba. Bo ten który Ci się podoba odejdzie do tej którą kocha .../ niunia_aa

a chociażbym popełniała owy błąd... teksty

zmadrzeej dodano: 21 sierpnia 2010

a chociażbym popełniała owy błąd milion razy, zawsze postąpię tak samo. Po prostu nie umiem z Ciebie zrezygnować .

najbardziej bolą wspomnienia... teksty

zmadrzeej dodano: 20 sierpnia 2010

najbardziej bolą wspomnienia, którymi dławię się każdego wieczoru. nie, nie te nieprzyjemne. tylko te najlepsze. właśnie te bolą najbardziej. bo najgorsza jest świadomość, że minęło coś pięknego, co już więcej nie będzie miało szansy się powtórzyć

 Co mogę dla Ciebie zrobić?... teksty

zmadrzeej dodano: 20 sierpnia 2010

-Co mogę dla Ciebie zrobić? -Uważaj, bo poproszę o coś czego nie zdołasz mi dać -Nie wiesz ile dla mnie zrobiłeś, proś o co zechcesz. Obiecuję spełnić prośbę. -Obiecujesz, a nie wiesz co... -Powiedz, co mam zrobić? -Podaruj mi jeden dzień swojego życia.

Kiedy któś ciebie kocha    w inny... teksty

zmadrzeej dodano: 20 sierpnia 2010

Kiedy któś ciebie kocha , w inny sposób wymawia twoje imię , a ty wiesz , że twoje imię jest w jego ustach bezpieczne , nieprawdaż ?

a kiedy nie mogę zasnąć bo mi jest... teksty

zmadrzeej dodano: 20 sierpnia 2010

a kiedy nie mogę zasnąć bo mi jest tak cholernie źle , wtulam się w ogromną poduszkę , która zajmuje honorowe miejsce na moim łóżku i wyobrażam sobie twoje ramiona , od razu jest jakoś lżej .

Opowiadał o tym jak bardzo mu na... teksty

zmadrzeej dodano: 19 sierpnia 2010

Opowiadał o tym jak bardzo mu na niej zależy. O tym, że wybrała innego zostawiając go na lodzie. O tym jak bardzo ją kocha i jej potrzebuje. Nie wiedząc, że z każdym z tych słów zadawał mi cholernie wielki ból. Słuchałam go uważnie nie zdradzając żadnych emocji, lecz w środku pragnęłam wbić sobie nóż w serce, by już tak nie cierpieć. za bardzo kochałam.

Dzwonisz i mówisz   że Ci przykro ?... teksty

zmadrzeej dodano: 19 sierpnia 2010

Dzwonisz i mówisz , że Ci przykro ? Ta, trzebabyło myśleć wcześniej, zanim uzależniłeś mój umysł od codziennych rozmów z Tobą, zanim moje oczy nie przepełniły się tak ogormnym żalem, a serce nie pękło, zanim każda godzina nie była tak cholernie trudna i zanim wszystko nie straciło sensu..

Podszedłeś do mnie z pytaniem jak... teksty

zmadrzeej dodano: 19 sierpnia 2010

Podszedłeś do mnie z pytaniem jak masz to wszystko naprawić? Ja mam wiedzieć jak masz naprawić ? A cofniesz czas ? Zrobisz tak by nie poleciały te wszystkie łzy przez Ciebie, by nie były widoczne siniaki tuż po uderzeniach, by nie bolały ręce gdy za nie szarpałeś, bo miałeś zły dzień , by nie bolały wspomnienia , by serce nie pękło ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV