głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Jak mnie zdenerwujesz to ot tak po prostu sobie pójdę. Brakowałoby Ci mnie. powiedział z tą pewnością której tak u niego nie lubiłam. A jeszcze gorsza była świ

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Jak mnie zdenerwujesz to ot tak po prostu sobie pójdę. Brakowałoby Ci mnie. powiedział z tą pewnością której tak u niego nie lubiłam. A jeszcze gorsza b
  Jak mnie zdenerwujesz  to ot tak po... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

- Jak mnie zdenerwujesz, to ot tak po prostu sobie pójdę. - Brakowałoby Ci mnie. - powiedział z tą pewnością, której tak u niego nie lubiłam. A jeszcze gorsza była świadomość, że on ma rację.

Pierwsza gwiazda.. Wciąż to samo... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

Pierwsza gwiazda.. Wciąż to samo życzenie , bo przecież musi się spełnić ..

Co będzie jutro tego nikt nie wie... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

Co będzie jutro tego nikt nie wie, przecież my nawet nie mieliśmy siebie w planach...

 mój dzień zaczyna się od Ciebie.. teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

`mój dzień zaczyna się od Ciebie..

ej! nie wiem jak Ty to robisz  ale... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

ej! nie wiem jak Ty to robisz, ale gdy na Ciebie patrze serce mi bije jak szalone, miękna mi kolana i nie wiem co mam ze sobą zrobić.. Swoją obecnością sprawiasz, że czuje sie jak na haju.

Wiesz  mam zamiar znaleźć czas  by... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

Wiesz, mam zamiar znaleźć czas, by złapać twoją rękę i sprawić, że zostaniesz nie obchodzi mnie jaki ciuchy nosisz, to czas miłości Wiesz, mam zamiar znaleźć sposób, aby pozwolić Ci podążać ze mną.

Od czasu przestałam z Nim pisać... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

Od czasu przestałam z Nim pisać, jeden facet chciał się ze mną umówić. Przystojny, podobal mi się. Jednak odmówiłam , choć On nie odzywa się już od miesiąca... Nie potrafię umówić się z kimkolwiek innym..

ona tylko czasem miała dosyć... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

ona tylko czasem miała dosyć życia. Częściej życie miało dosyć jej.

Prosiła mnie  żebym Panu coś... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

Prosiła mnie, żebym Panu coś powtórzył. Powiedziała, że gdyby miłość mogła decydować o wszystkim, ona byłaby teraz z Panem.

W nocy zasiadłam na oknie   które... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

W nocy zasiadłam na oknie , które było lekko uchylone . Wiatr powiewał tak łagodnie ,że pragnęłam spędzić w tym miejscu całą noc . Moje uszy cieszyły stare , dobre piosenki , które wydobywały się z pięknej , włoskiej restauracji gdzie właśnie odbywało się przyjęcie weselne .Zdumiona wspaniałymi wokalami znanych artystów zaczęłam rozmyślać jak to będzie za pare lat kiedy to ja ubrana w piękną suknie podejdę do ołtarza i na oczach całej rodziny i wybranka wypowiem słowo "tak" i przysięgne przed Bogiem wierność osobie z którą będe chciała spędzić reszte życia. Jak będzie wyglądało moje przyjęcie weselne ? Jak będzie wyglądała moja reszta życia u boku tego jedynego ?Zamknęłam na dłuższy czas myśli i nie zamartwiając się o nic wsłuchiwałam się w rozkoszne dźwięki uśmiechając się delikatnie , nie myśląc już o przyszłości.

wyobrażała sobie te wszystkie... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

wyobrażała sobie te wszystkie samotne istoty, leżące tak jak ona w tej chwili i beznadziejnie wpatrujące się w sufit. dlaczego tak musi być?

Chciałabym  by ktoś mnie czasem... teksty

zmadrzeej dodano: 16 sierpnia 2010

Chciałabym, by ktoś mnie czasem odwiedził, porozmawiał, przekonał, że pomimo absurdu codzienności najważniejszy jest fakt istnienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV