głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej odpuszczam pierwszy raz chyba się poddaję . co dalej ? A wiesz że nawet nieszczęśliwe zakochanie coś daje? Tak. Płacz po nocach ból oczu od uciekania spojrzenie

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
odpuszczam pierwszy raz chyba się poddaję . co dalej ?
odpuszczam  pierwszy raz chyba się... teksty

zmadrzeej dodano: 19 sierpnia 2010

odpuszczam ,pierwszy raz chyba się poddaję . co dalej ?

  A wiesz  że nawet nieszczęśliwe... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

- A wiesz, że nawet nieszczęśliwe zakochanie coś daje? - Tak. Płacz po nocach, ból oczu od uciekania spojrzeniem, obietnice, że "następnego dnia będzie lepiej", choć z góry wiadomo, że nie będzie.

I kiedy nagle całkiem przypadkiem... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

I kiedy nagle całkiem przypadkiem znajdujesz sie w"waszych wspolnych miejscach''kidy kazdy facet pachnie jak on kiedy na kazdym kroku spotykasz ''waszych wspolnych zanjomych''a jego nigdzie niema.Tesknisz..

ktoś kiedyś powiedział : ' jeśli... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

ktoś kiedyś powiedział : ' jeśli pomyślisz sobie życzenie, które nie może sie spełnić, niebo będzie płakać. Pewnej nocy zapragnęłam, by ten którego kocham był mój. Uśmiechnęłam się i zrobiłam sie śpiąca. I nigdy nie dowiedziałam się że padało całą noc

  dlaczego mnie kochasz?    bo… a... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

- dlaczego mnie kochasz? - bo… a potrafisz żyć bez powietrza ?

Jaram się dwukropkiem i gwiazdką w... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

Jaram się dwukropkiem i gwiazdką w wiadomości od Ciebie.

zaczęło lać. niebo zaczęło... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

zaczęło lać. niebo zaczęło niesamowicie zanosić się deszczem. właśnie, wtedy ściągnął swoją bluzę. niezdarnie ją, jej założył, nie słuchając sprzeciwów z jej strony. wziął ją na ręce, tak jak przenosi się pannę młodą przez próg. zaniósł ją pod zadaszenie, jednego z budynków. - Ty, tylko sobie mała nie schlebiaj. po prostu Twoich trampek, było mi szkoda. - powiedział, udając powagę. oboje wybuchli śmiechem. on delikatnie się nachylił. ona cała podekscytowana zamknęła oczy i zaczęła się przygotowywać do pocałunku. - to należy do mnie. - powiedział z uśmiechem, ściągając z niej bluzę. - a to do mnie. - powiedziała, całując go namiętnie

Kazdego ranka  po przebudzeniu... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

Kazdego ranka, po przebudzeniu, otrzymujemy kredyt w wysokosci osiemdziesieciu szesciu tysiecy czterystu sekund zycia na dany dzien. Kiedy wieczorem kladziemy sie spac, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na nastepny dzien; to, czego nie przezylismy w ciagu dnia, jest na zawsze stracone, pochloniete przez wczoraj. Kazdego nastepnego ranka rozpoczyna sie ta sama magia, znowu otrzymujemy taka liczbe sekund zycia i wszyscy zaczynamy grac w te nieodwracalna gre: bank moze zamknac nam konto w najbardziej nieoczekiwanym momencie, bez zadnego ostrzezenia – w kazdej chwili moze zatrzymac nasze zycie.

 Skończ z tym! Już i tak nic nie... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

-Skończ z tym! Już i tak nic nie zmienisz! Nie dasz rady tego zmienić! -A skąd Ty to możesz wiedzieć?! Skąd wiesz że mój upór z tym nie wygra? Nikt nigdy nie próbował z tym walczyć tak długo... -To dlatego że nikt tak długo nie wytrzymał... -Więc ja mam szansę wygrać.

Zapalamy papierosa  ponad nami smutne... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

Zapalamy papierosa, ponad nami smutne niebo/blod

  pamiętasz? byłam najważniejsza.. teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

- pamiętasz? byłam najważniejsza..

Silę się na obojętność  udaję... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

Silę się na obojętność, udaję, że mnie nie interesujesz, nie zadaję pytań, na które bardzo chcę znać odpowiedzi, unikam spotkań, chociaż Twoja twarz jest pierwszą, którą sobie przypominam każdego wieczora i poranka. Tęsknię. Ale nie powiem Ci o tym, bo łudzę się, że któregoś dnia to Ty zrobisz to pierwszy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV