głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Każdy człowiek się potyka.. lecz nie każdy ma w sobie tyle wytrwałości by wstać i próbując zapomnieć iść dalej w nieznane. Trzeba tylko mieć świadomość że życie

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Każdy człowiek się potyka.. lecz nie każdy ma w sobie tyle wytrwałości by wstać i próbując zapomnieć iść dalej w nieznane. Trzeba tylko mieć świadomość że życie jest p
Każdy człowiek się potyka.. lecz... teksty

zmadrzeej dodano: 19 sierpnia 2010

Każdy człowiek się potyka.. lecz nie każdy ma w sobie tyle wytrwałości, by wstać i próbując zapomnieć, iść dalej w nieznane. Trzeba tylko mieć świadomość, że życie jest podłe.

Wiesz  od kilku dni świat mnie po... teksty

zmadrzeej dodano: 19 sierpnia 2010

Wiesz, od kilku dni świat mnie po prostu przytłacza. Dowiaduje się rzeczy, przez które najchętniej zabiłabym pół świata. Problemy mam praktycznie wszędzie. O czym tylko nie pomyśle jest źle. Wręcz fatalnie! Wiesz co ja wtedy robię? Zamykam oczy i uśmiecham się. Przypominam sobie, że życie właśnie z tego się składa. Potem idę i naprawiam świat.

odpuszczam  pierwszy raz chyba się... teksty

zmadrzeej dodano: 19 sierpnia 2010

odpuszczam ,pierwszy raz chyba się poddaję . co dalej ?

  A wiesz  że nawet nieszczęśliwe... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

- A wiesz, że nawet nieszczęśliwe zakochanie coś daje? - Tak. Płacz po nocach, ból oczu od uciekania spojrzeniem, obietnice, że "następnego dnia będzie lepiej", choć z góry wiadomo, że nie będzie.

I kiedy nagle całkiem przypadkiem... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

I kiedy nagle całkiem przypadkiem znajdujesz sie w"waszych wspolnych miejscach''kidy kazdy facet pachnie jak on kiedy na kazdym kroku spotykasz ''waszych wspolnych zanjomych''a jego nigdzie niema.Tesknisz..

ktoś kiedyś powiedział : ' jeśli... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

ktoś kiedyś powiedział : ' jeśli pomyślisz sobie życzenie, które nie może sie spełnić, niebo będzie płakać. Pewnej nocy zapragnęłam, by ten którego kocham był mój. Uśmiechnęłam się i zrobiłam sie śpiąca. I nigdy nie dowiedziałam się że padało całą noc

  dlaczego mnie kochasz?    bo… a... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

- dlaczego mnie kochasz? - bo… a potrafisz żyć bez powietrza ?

Jaram się dwukropkiem i gwiazdką w... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

Jaram się dwukropkiem i gwiazdką w wiadomości od Ciebie.

zaczęło lać. niebo zaczęło... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

zaczęło lać. niebo zaczęło niesamowicie zanosić się deszczem. właśnie, wtedy ściągnął swoją bluzę. niezdarnie ją, jej założył, nie słuchając sprzeciwów z jej strony. wziął ją na ręce, tak jak przenosi się pannę młodą przez próg. zaniósł ją pod zadaszenie, jednego z budynków. - Ty, tylko sobie mała nie schlebiaj. po prostu Twoich trampek, było mi szkoda. - powiedział, udając powagę. oboje wybuchli śmiechem. on delikatnie się nachylił. ona cała podekscytowana zamknęła oczy i zaczęła się przygotowywać do pocałunku. - to należy do mnie. - powiedział z uśmiechem, ściągając z niej bluzę. - a to do mnie. - powiedziała, całując go namiętnie

Kazdego ranka  po przebudzeniu... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

Kazdego ranka, po przebudzeniu, otrzymujemy kredyt w wysokosci osiemdziesieciu szesciu tysiecy czterystu sekund zycia na dany dzien. Kiedy wieczorem kladziemy sie spac, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na nastepny dzien; to, czego nie przezylismy w ciagu dnia, jest na zawsze stracone, pochloniete przez wczoraj. Kazdego nastepnego ranka rozpoczyna sie ta sama magia, znowu otrzymujemy taka liczbe sekund zycia i wszyscy zaczynamy grac w te nieodwracalna gre: bank moze zamknac nam konto w najbardziej nieoczekiwanym momencie, bez zadnego ostrzezenia – w kazdej chwili moze zatrzymac nasze zycie.

 Skończ z tym! Już i tak nic nie... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

-Skończ z tym! Już i tak nic nie zmienisz! Nie dasz rady tego zmienić! -A skąd Ty to możesz wiedzieć?! Skąd wiesz że mój upór z tym nie wygra? Nikt nigdy nie próbował z tym walczyć tak długo... -To dlatego że nikt tak długo nie wytrzymał... -Więc ja mam szansę wygrać.

Zapalamy papierosa  ponad nami smutne... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

Zapalamy papierosa, ponad nami smutne niebo/blod

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV