głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Co będzie jutro tego nikt nie wie przecież my nawet nie mieliśmy siebie w planach... mój dzień zaczyna się od Ciebie.. ej! nie wiem jak Ty to robisz ale gdy na

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Co będzie jutro tego nikt nie wie przecież my nawet nie mieliśmy siebie w planach...
Co będzie jutro tego nikt nie wie... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

Co będzie jutro tego nikt nie wie, przecież my nawet nie mieliśmy siebie w planach...

 mój dzień zaczyna się od Ciebie.. teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

`mój dzień zaczyna się od Ciebie..

ej! nie wiem jak Ty to robisz  ale... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

ej! nie wiem jak Ty to robisz, ale gdy na Ciebie patrze serce mi bije jak szalone, miękna mi kolana i nie wiem co mam ze sobą zrobić.. Swoją obecnością sprawiasz, że czuje sie jak na haju.

Wiesz  mam zamiar znaleźć czas  by... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

Wiesz, mam zamiar znaleźć czas, by złapać twoją rękę i sprawić, że zostaniesz nie obchodzi mnie jaki ciuchy nosisz, to czas miłości Wiesz, mam zamiar znaleźć sposób, aby pozwolić Ci podążać ze mną.

Od czasu przestałam z Nim pisać... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

Od czasu przestałam z Nim pisać, jeden facet chciał się ze mną umówić. Przystojny, podobal mi się. Jednak odmówiłam , choć On nie odzywa się już od miesiąca... Nie potrafię umówić się z kimkolwiek innym..

ona tylko czasem miała dosyć... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

ona tylko czasem miała dosyć życia. Częściej życie miało dosyć jej.

Prosiła mnie  żebym Panu coś... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

Prosiła mnie, żebym Panu coś powtórzył. Powiedziała, że gdyby miłość mogła decydować o wszystkim, ona byłaby teraz z Panem.

W nocy zasiadłam na oknie   które... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

W nocy zasiadłam na oknie , które było lekko uchylone . Wiatr powiewał tak łagodnie ,że pragnęłam spędzić w tym miejscu całą noc . Moje uszy cieszyły stare , dobre piosenki , które wydobywały się z pięknej , włoskiej restauracji gdzie właśnie odbywało się przyjęcie weselne .Zdumiona wspaniałymi wokalami znanych artystów zaczęłam rozmyślać jak to będzie za pare lat kiedy to ja ubrana w piękną suknie podejdę do ołtarza i na oczach całej rodziny i wybranka wypowiem słowo "tak" i przysięgne przed Bogiem wierność osobie z którą będe chciała spędzić reszte życia. Jak będzie wyglądało moje przyjęcie weselne ? Jak będzie wyglądała moja reszta życia u boku tego jedynego ?Zamknęłam na dłuższy czas myśli i nie zamartwiając się o nic wsłuchiwałam się w rozkoszne dźwięki uśmiechając się delikatnie , nie myśląc już o przyszłości.

wyobrażała sobie te wszystkie... teksty

zmadrzeej dodano: 17 sierpnia 2010

wyobrażała sobie te wszystkie samotne istoty, leżące tak jak ona w tej chwili i beznadziejnie wpatrujące się w sufit. dlaczego tak musi być?

Chciałabym  by ktoś mnie czasem... teksty

zmadrzeej dodano: 16 sierpnia 2010

Chciałabym, by ktoś mnie czasem odwiedził, porozmawiał, przekonał, że pomimo absurdu codzienności najważniejszy jest fakt istnienia.

Kilka chwil  o których tak ciężko... teksty

zmadrzeej dodano: 16 sierpnia 2010

Kilka chwil, o których tak ciężko zapomnieć... Ciało drży, zimne stopy ogrzewa tlący się w głębi duszy ogień - wspomnienie Twojego spojrzenia...

Zastanawiam się czy aby nie... teksty

zmadrzeej dodano: 16 sierpnia 2010

Zastanawiam się czy aby nie stłukłam lusterka. Albo nie obraziłam czarnego kota, który w zemście przebiegł mi drogę. Ale nic takiego nie pamiętam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV