głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Wyszła jak co wieczór na samotny spacer. Szła dumnie przed siebie. Wiatr rozwiewał jej długie popielate włosy. Deszcz lekko mżył delikatnie chłodząc jej rozprom

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Wyszła jak co wieczór na samotny spacer. Szła dumnie przed siebie. Wiatr rozwiewał jej długie popielate włosy. Deszcz lekko mżył delikatnie chłodząc jej rozpromienio
Wyszła jak co wieczór na samotny... teksty

zmadrzeej dodano: 19 sierpnia 2010

Wyszła jak co wieczór na samotny spacer. Szła dumnie przed siebie. Wiatr rozwiewał jej długie, popielate włosy. Deszcz lekko mżył, delikatnie chłodząc jej rozpromienioną twarz. Uśmiechała się do przechodni, przeskakując kolejno każdą napotkaną kałużę. Ludzie przyglądali jej się z dziwną miną, zupełnie jakby zastanawiali się czy z nią wszystko w porządku, czy może czasem nie zwiała z zakładu. Naprawde nikomu nie przyszło do głowy, że może po prostu jest szczęśliwa?

Usiadła na krawężniku w swoim... teksty

zmadrzeej dodano: 19 sierpnia 2010

Usiadła na krawężniku w swoim ulubionym za dużym swetrze, w ręku trzymając kubek z winem. Zdjęła swoje ulubione baleriny i skuliła się, opierając głową o kolana. W głowie kłębiło jej się wiele pytań, jedno szczególnie nie dawało jej spokoju, a mianowicie : czy w dzisiejszych czasach istnieje sprawiedliwość? Jak to jest, że niektórzy mają życie usłane różami i dostają szczęście jak na złotej tacy, gdy wówczas inni wciąż dostają po dupie? Odpowiedzi nie otrzymała.

Usiadła na parapecie i zaczęła... teksty

zmadrzeej dodano: 19 sierpnia 2010

Usiadła na parapecie i zaczęła obserwować przechodzących ludzi. Byli szczęśliwi, uśmiechnięci, cieszyli się życiem. Niewytrzymała. Wstała i podeszła do lustra. – Dziewczyno coś ty z sobą zrobiła?! Ubrała się, umalowała i gdy stwierdziła, że wygląda jak za starych czasów, gdy była szczęśliwa, postanowiła wyjść z domu i zacząć naprawiać swoje życie./ izuu

Rozdwojona końcówka stanowiła... teksty

zmadrzeej dodano: 19 sierpnia 2010

Rozdwojona końcówka stanowiła niegdyś jedność , tak jak i my./ 9ikillyou7

Każdy człowiek się potyka.. lecz... teksty

zmadrzeej dodano: 19 sierpnia 2010

Każdy człowiek się potyka.. lecz nie każdy ma w sobie tyle wytrwałości, by wstać i próbując zapomnieć, iść dalej w nieznane. Trzeba tylko mieć świadomość, że życie jest podłe.

Wiesz  od kilku dni świat mnie po... teksty

zmadrzeej dodano: 19 sierpnia 2010

Wiesz, od kilku dni świat mnie po prostu przytłacza. Dowiaduje się rzeczy, przez które najchętniej zabiłabym pół świata. Problemy mam praktycznie wszędzie. O czym tylko nie pomyśle jest źle. Wręcz fatalnie! Wiesz co ja wtedy robię? Zamykam oczy i uśmiecham się. Przypominam sobie, że życie właśnie z tego się składa. Potem idę i naprawiam świat.

odpuszczam  pierwszy raz chyba się... teksty

zmadrzeej dodano: 19 sierpnia 2010

odpuszczam ,pierwszy raz chyba się poddaję . co dalej ?

  A wiesz  że nawet nieszczęśliwe... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

- A wiesz, że nawet nieszczęśliwe zakochanie coś daje? - Tak. Płacz po nocach, ból oczu od uciekania spojrzeniem, obietnice, że "następnego dnia będzie lepiej", choć z góry wiadomo, że nie będzie.

I kiedy nagle całkiem przypadkiem... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

I kiedy nagle całkiem przypadkiem znajdujesz sie w"waszych wspolnych miejscach''kidy kazdy facet pachnie jak on kiedy na kazdym kroku spotykasz ''waszych wspolnych zanjomych''a jego nigdzie niema.Tesknisz..

ktoś kiedyś powiedział : ' jeśli... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

ktoś kiedyś powiedział : ' jeśli pomyślisz sobie życzenie, które nie może sie spełnić, niebo będzie płakać. Pewnej nocy zapragnęłam, by ten którego kocham był mój. Uśmiechnęłam się i zrobiłam sie śpiąca. I nigdy nie dowiedziałam się że padało całą noc

  dlaczego mnie kochasz?    bo… a... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

- dlaczego mnie kochasz? - bo… a potrafisz żyć bez powietrza ?

Jaram się dwukropkiem i gwiazdką w... teksty

zmadrzeej dodano: 18 sierpnia 2010

Jaram się dwukropkiem i gwiazdką w wiadomości od Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV