głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej aha i wiesz co ? nigdy nie zaszłam tak daleko z człowiekiem którego tak naprawdę nienawidziłam. nienawidziłam go aż tak bardzo że myślałam że to miłośc . miesią

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
aha i wiesz co ? nigdy nie zaszłam tak daleko z człowiekiem którego tak naprawdę nienawidziłam. nienawidziłam go aż tak bardzo że myślałam że to miłośc .
aha i wiesz co ? nigdy nie zaszłam... teksty

zmadrzeej dodano: 23 sierpnia 2010

aha i wiesz co ? nigdy nie zaszłam tak daleko z człowiekiem , którego tak naprawdę nienawidziłam. nienawidziłam go , aż tak bardzo , że myślałam że to miłośc .

miesiące zapominania. leczenia... teksty

zmadrzeej dodano: 23 sierpnia 2010

miesiące zapominania. leczenia własnej podświadomości, rozwianej na kawałki. po raz kolejny zgotowałem sobie to samo piekło. znając konsekwencje, zdecydowałem się na miłość. znowu, działającą tylko w jedną stronę.

Zakochaliśmy się w sobie od... teksty

zmadrzeej dodano: 23 sierpnia 2010

Zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. W świetle księżyca i blasku dnia poznawaliśmy się coraz lepiej. Wymienialiśmy się teoriami i poglądami. Czułam się przy nim wspaniale. Miałam wrażenie, że stoję u boku najprzystojniejszego mężczyzny na świecie. Codziennie rano budził mnie delikatnym pocałunkiem, a wieczorem żegnał tęsknym spojrzeniem. Wiedział o mnie wszystko, a ja wiedziałam wszystko o nim. Znałam każde jego pragnienie i każdą najmniejszą obawę. Czułam się przy nim bezpieczna. Czułam, że kocham ze wszystkich sił, z całego serca. Myślałam o nim w każdej sekundzie swojego życia. Ciągle za nim tęskniłam. Za jego ciepłym dotykiem. Za jego miękkimi ustami. Był na prawdę piękny. Dbał o mnie, a ja dbałam o niego. Wszystko było jak w bajce. Idealna miłość. A potem się obudziłam...

Zasłużony odpoczynek od całej... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

Zasłużony odpoczynek od całej fałszywości tego zakichanego świata, który aż prosi się żeby wszystko było normalnie.

  Przecież obiecałeś. Mówiłeś... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

- Przecież obiecałeś. Mówiłeś, że zawsze będziesz i że nigdy mnie nie zostawisz. - To było dziesięć lat temu, kiedy budowaliśmy domek na drzewie. Pamiętasz? Załatwiłaś nam wtedy fotel, poduszki, lampkę i dobre żarcie.

Od zawsze lubiłeś długonogie... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

Od zawsze lubiłeś długonogie blondynki z magazynów.

  Ślubujesz mi wierność  zaufanie... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

- Ślubujesz mi wierność, zaufanie i miłość, aż do śmierci? - Oczywiście Ken. Ej, ale Ty jutro jesteś Barbie, okej?

Teraz mówisz do mnie tylko... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

Teraz mówisz do mnie tylko spojrzeniem, bo przecież Twoja duma mogła by ucierpieć, gdybyś się do mnie odezwał. widzę w Twoich oczach tylko jedno przesłanie 'kocham inną, ale nie chcę Cię stracić'. powiedz mi później, że to kobiety, są ku.rwa niezdecydowane.

witam cię w czasach  gdzie depresja... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

witam cię w czasach, gdzie depresja jest częstsza niż przeziębienie.

marzenia. bo gdy człowiek zamyka... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

marzenia. bo gdy człowiek zamyka się w sobie, gdy nikt nie pyta o jego sprawy, a on oducza się nimi dzielić - czuje się obrzydliwie samotny. niezrozumiany. i właśnie wtedy, mimo iż otacza go pełno ludzi, nie dostrzega nikogo, kto mógłby dać mu więcej, niż dotychczas dostał. o ironio. zaczyna wątpić, gubić się w ogromnym świecie. nie wiedząc gdzie szukać pomocy, zatracać się i spadać w dół.

Chciałabym kiedyś usiąść na... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

Chciałabym kiedyś usiąść na trawie , spojrzeć w niebo i z czystym sumieniem powiedzieć : 'Tak, jestem cholernie szczęśliwa...

  Powiedź coś!  Pociesz mnie!... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

- Powiedź coś! Pociesz mnie! - Ale co Ci mam powiedzieć? Że będzie dobrze? Nie wiem, czy będzie, nie chcę Ci nic obiecywać. Że masz się nie martwić? Martw się, przemyśl wszystko. Jedyne co Ci mogę obiecać to to, że będę przy Tobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV