głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej tak sobie siedzę i patrzę na ten mój telefon i się tak zastanawiam czy czasem mi się coś z nim nie popsuło ? przecież to aż nie możliwe żebyś jeszcze nie napisa

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
tak sobie siedzę i patrzę na ten mój telefon i się tak zastanawiam czy czasem mi się coś z nim nie popsuło ? przecież to aż nie możliwe żebyś jeszcze nie napisał ..
tak sobie siedzę i patrzę na ten... teksty

zmadrzeej dodano: 23 sierpnia 2010

tak sobie siedzę i patrzę na ten mój telefon i się tak zastanawiam czy czasem mi się coś z nim nie popsuło ? przecież to aż nie możliwe, żebyś jeszcze nie napisał ../izoleek

aha i wiesz co ? nigdy nie zaszłam... teksty

zmadrzeej dodano: 23 sierpnia 2010

aha i wiesz co ? nigdy nie zaszłam tak daleko z człowiekiem , którego tak naprawdę nienawidziłam. nienawidziłam go , aż tak bardzo , że myślałam że to miłośc .

miesiące zapominania. leczenia... teksty

zmadrzeej dodano: 23 sierpnia 2010

miesiące zapominania. leczenia własnej podświadomości, rozwianej na kawałki. po raz kolejny zgotowałem sobie to samo piekło. znając konsekwencje, zdecydowałem się na miłość. znowu, działającą tylko w jedną stronę.

Zakochaliśmy się w sobie od... teksty

zmadrzeej dodano: 23 sierpnia 2010

Zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. W świetle księżyca i blasku dnia poznawaliśmy się coraz lepiej. Wymienialiśmy się teoriami i poglądami. Czułam się przy nim wspaniale. Miałam wrażenie, że stoję u boku najprzystojniejszego mężczyzny na świecie. Codziennie rano budził mnie delikatnym pocałunkiem, a wieczorem żegnał tęsknym spojrzeniem. Wiedział o mnie wszystko, a ja wiedziałam wszystko o nim. Znałam każde jego pragnienie i każdą najmniejszą obawę. Czułam się przy nim bezpieczna. Czułam, że kocham ze wszystkich sił, z całego serca. Myślałam o nim w każdej sekundzie swojego życia. Ciągle za nim tęskniłam. Za jego ciepłym dotykiem. Za jego miękkimi ustami. Był na prawdę piękny. Dbał o mnie, a ja dbałam o niego. Wszystko było jak w bajce. Idealna miłość. A potem się obudziłam...

Zasłużony odpoczynek od całej... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

Zasłużony odpoczynek od całej fałszywości tego zakichanego świata, który aż prosi się żeby wszystko było normalnie.

  Przecież obiecałeś. Mówiłeś... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

- Przecież obiecałeś. Mówiłeś, że zawsze będziesz i że nigdy mnie nie zostawisz. - To było dziesięć lat temu, kiedy budowaliśmy domek na drzewie. Pamiętasz? Załatwiłaś nam wtedy fotel, poduszki, lampkę i dobre żarcie.

Od zawsze lubiłeś długonogie... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

Od zawsze lubiłeś długonogie blondynki z magazynów.

  Ślubujesz mi wierność  zaufanie... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

- Ślubujesz mi wierność, zaufanie i miłość, aż do śmierci? - Oczywiście Ken. Ej, ale Ty jutro jesteś Barbie, okej?

Teraz mówisz do mnie tylko... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

Teraz mówisz do mnie tylko spojrzeniem, bo przecież Twoja duma mogła by ucierpieć, gdybyś się do mnie odezwał. widzę w Twoich oczach tylko jedno przesłanie 'kocham inną, ale nie chcę Cię stracić'. powiedz mi później, że to kobiety, są ku.rwa niezdecydowane.

witam cię w czasach  gdzie depresja... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

witam cię w czasach, gdzie depresja jest częstsza niż przeziębienie.

marzenia. bo gdy człowiek zamyka... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

marzenia. bo gdy człowiek zamyka się w sobie, gdy nikt nie pyta o jego sprawy, a on oducza się nimi dzielić - czuje się obrzydliwie samotny. niezrozumiany. i właśnie wtedy, mimo iż otacza go pełno ludzi, nie dostrzega nikogo, kto mógłby dać mu więcej, niż dotychczas dostał. o ironio. zaczyna wątpić, gubić się w ogromnym świecie. nie wiedząc gdzie szukać pomocy, zatracać się i spadać w dół.

Chciałabym kiedyś usiąść na... teksty

zmadrzeej dodano: 22 sierpnia 2010

Chciałabym kiedyś usiąść na trawie , spojrzeć w niebo i z czystym sumieniem powiedzieć : 'Tak, jestem cholernie szczęśliwa...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV