głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Możliwe że dzisiejszy dzień jest ostatnim w którym miałam okazję go zobaczyć. Przez kompletny przypadek. Dzięki kumpeli której nie zawsze słucham. Chyba zacznę

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Możliwe że dzisiejszy dzień jest ostatnim w którym miałam okazję go zobaczyć. Przez kompletny przypadek. Dzięki kumpeli której nie zawsze słucham. Chyba zacznę to r
Możliwe że dzisiejszy dzień jest... teksty

zimoweslonce dodano: 2 grudnia 2011

Możliwe, że dzisiejszy dzień jest ostatnim, w którym miałam okazję go zobaczyć. Przez kompletny przypadek. Dzięki kumpeli, której nie zawsze słucham. Chyba zacznę to robić częściej. A kogo? Wysokiego chłopaka o blond włosach i niesamowitej twarzy, który jakiś czas temu (gdy poszłam do 1 technikum, a On był w 3) wyjechał do stolicy w połowie roku, lecz jeszcze zdążył namieszać mi w głowie. Najchętniej uciekłabym za Nim uwalniając się od tych wszystkich historii związanych z naszym miastem, ale na dzień dzisiejszy nie mam takiej możliwości. Po prostu na długo zapamiętam ten jego modny "stary" płaszcz i torbo-walizkę ze skóry. Ale co On tu robił? Wrócił? Nieważne. Chociaż i tak długo dzisiaj nie zasnę..

 Kto unika miłości jest chory.  .. teksty

zimoweslonce dodano: 30 listopada 2011

" Kto unika miłości, jest chory. " ..

Całodniowy stres czego rezultatem... teksty

zimoweslonce dodano: 30 listopada 2011

Całodniowy stres, czego rezultatem był okropny ból brzucha zdał się na marne. Nie było go. Oczywiście pojawi się, jak nie będę do niczego przygotowana. Jak nie będę miała po co iść do sklepu, albo przez chrype w ogóle nie będę w stanie wypowiedzieć czegokolwiek. Jakby nie mógł dzisiaj być. Tyle mógłby..

 Blisko to nie całkiem dobrze a... teksty

zimoweslonce dodano: 26 listopada 2011

" Blisko to nie całkiem dobrze, a daleko całkiem źle. " ..

 Jeśli chcesz o czymś myśleć... teksty

zimoweslonce dodano: 25 listopada 2011

" Jeśli chcesz o czymś myśleć, myśl o tym, czego chcesz. " ..

Nie wie że mógłby być mój. Nie... teksty

zimoweslonce dodano: 25 listopada 2011

Nie wie, że mógłby być mój. Nie wie, że na jego widok moje serce bije szybciej kilkakrotnie. Nie wie, że chciałabym go znać. Nie widać tego po mnie. Niczego po mnie nie widać, niestety. Czasem to i dobrze... Sęk w tym, żeby się dowiedział. Wtorek lub środa. Nie ten, ta to inny, inna..

 Zapomniałem zrobić wczoraj tego... teksty

zimoweslonce dodano: 24 listopada 2011

" Zapomniałem zrobić wczoraj tego, co miałem zrobić dziś. " -Taa. Jak to teksty Myslovitz'a do mnie niesamowicie pasują... " Wbijam gwóźdź głęboko tak, by poczuć siłę i poczuć strach. " ..

 Zatrzymaj się przez chwilę zanim... teksty

zimoweslonce dodano: 23 listopada 2011

" Zatrzymaj się przez chwilę, zanim wszystko nie zginie, zanim wszystko zabijesz. " ..

zioweslonce też... od poniedziałku leżę całymi dniami pod kołdrą. teksty zimoweslonce dodał komentarz: zioweslonce też... od poniedziałku leżę całymi dniami pod kołdrą. do wpisu 22 listopada 2011
Nigdy nie spełnił się mój żaden... teksty

zimoweslonce dodano: 22 listopada 2011

Nigdy nie spełnił się mój żaden sen. Kilka nocy wstecz śniłam o spadającym śniegu. Czy to oznacza, że od teraz każda zima będzie bezśnieżna? Lubię śnieg. Nie może tak być. Niedawno również mi się śniło, że rozmawiałam z pewną osobą. A skoro pierwszy się spełni, to może i drugi? Nie mam nic przeciwko, aby tak się stało..

oby... teksty zimoweslonce dodał komentarz: oby... do wpisu 22 listopada 2011
Jak mam ogarnąć cokolwiek w swoim... teksty

zimoweslonce dodano: 20 listopada 2011

Jak mam ogarnąć cokolwiek w swoim życiu, skoro nie mam siły na ogarnięcie bałaganu w moim pokoju? ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV