głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Szykują się nowe wpisy na bloga. Kilka pomysłów z którymi się przespałam spowodowały że od razu będzie parę stron więcej do czytania. A po ciężkich dniach nauki

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Szykują się nowe wpisy na bloga. Kilka pomysłów z którymi się przespałam spowodowały że od razu będzie parę stron więcej do czytania. A po ciężkich dniach nauki i ostat
Szykują się nowe wpisy na bloga.... teksty

zimoweslonce dodano: 22 czerwca 2012

Szykują się nowe wpisy na bloga. Kilka pomysłów, z którymi się przespałam spowodowały, że od razu będzie parę stron więcej do czytania. A po ciężkich dniach nauki i ostatnich nie za ciekawych tygodniach zostaje mi jedynie obejrzeć jakąś komedię. Romantyczną. Właśnie na to mam teraz największą ochotę. A takich butów, jak te, zakupione dzisiaj, nie miałam jeszcze w żadne lato... Są po prostu przepiękne..

Po burzy jest słońce. A po deszczu?... teksty

zimoweslonce dodano: 21 czerwca 2012

Po burzy jest słońce. A po deszczu? Deszcz, deszcz, deszcz, deszcz, deszcz i słońce..

Tak  to Ty jesteś chwilą  co trwa... teksty

zimoweslonce dodano: 21 czerwca 2012

Tak, to Ty jesteś chwilą, co trwa wiecznie ! ..

  Uciekła z niej miłość i... teksty

zimoweslonce dodano: 21 czerwca 2012

" Uciekła z niej miłość i zgubiła się radość... " ..

  Może pouczyłabyś siostrę?   mat... teksty

zimoweslonce dodano: 21 czerwca 2012

" Może pouczyłabyś siostrę? " mat ... " Twoje CV bardzo mi się podobało ze względu na to, że wzięłaś pod uwagę jedynie swoje doświadczenia, niczego nie zmyślałaś, dlatego postawiłam Ci 5+. " pp ... " Masz bardzo podobne oceny do nru 19........Z odpowiedzi masz lepszą ocenę - 4 " rach ..

Manchester!  : teksty zimoweslonce dodał komentarz: Manchester! [: do wpisu 21 czerwca 2012
Ostatnie wkuwanie przed wakacjami... teksty

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2012

Ostatnie wkuwanie przed wakacjami, żeby nie mieć dwóch dostatecznych ocen, a dobre. Zacznę z ogromnym zapałem, bo sobie coś wmówię... Zawsze tak robię... Jeśli zrobię to, to Go zobaczę. Jeśli coś tam, to coś tam... Pouczę się chwilę. Zapewne nie dłużej niż godzinę. Po tej godzinie zacznę się zastanawiać co Mu powiem, jak Go spotkam. I końcowa średnia będzie niższa o kilkanaście setnych stopnia... Wspaniale! ..

To nie on miał widzieć z jakim... teksty

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2012

To nie on miał widzieć z jakim zapałem odbijam piłkę do siatkówki, z jakim zaangażowaniem to robię, z jaką precyzją... Nie PŁ. SM !!! ..

  To się stało dziś   zapomniałem... teksty

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2012

" To się stało dziś - zapomniałem o Tobie. Pierwszy raz od tylu długich dni. Późno wstałem i myśli miałem spokojne... " Te słowa z piosenki zespołu Video aktualnie do mnie nie przemawiają. Długo potrwa zanim będę mogła je wyśpiewywać ze zrozumieniem... Ale jest fajnie, mimo, że niczego nie mam..

  Kto nie ma szczęścia w kartach... teksty

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2012

" Kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości. " Dlatego, do cholery, nigdy w szkole nie gram z ludźmi w karty. Bo jeśli gram, to za szybko wygrywam. A ja wolę nie mieć szczęścia w kartach... Chociaż, jak na razie, to drugie mi nie wychodzi... A o pechu mówi koleżanka, która dopiero po godzinie czekania pod bramą dostała się na stadion, kuźwa..

Denerwują mnie gówniary  które... teksty

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2012

Denerwują mnie gówniary, które wiedząc WSZYSTKO potrafią za czyimiś plecami powiedzieć, że od "tapetowania się" [kremem matującym i lekkim podkładem w jednym z filtrem przeciwsłonecznym] tamta dostanie zaraz takich zmarszczek, że będzie wyglądać dwa razy starzej... Zobaczymy, u której oznaki starzenia szybciej wyjdą na wierzch..

Z jednej strony często żałuję... teksty

zimoweslonce dodano: 18 czerwca 2012

Z jednej strony często żałuję wyboru szkoły, ale już połowa za mną, więc bez sensu byłoby się przenosić i już nic to teraz by nie dało, a z drugiej strony chciałabym spędzać większość czasu w murach, w których przebywała pewna osoba. Kiedyś nie miałam przed sobą takich perspektyw jak dziś. I z biegiem czasu moje horyzonty poszerzają mi się jeszcze bardziej. Ale teraz boli mnie brzuch. I serce..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV