głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Lekarze zapisują lekarstwa o których niewiele wiedzą na choroby o których wiedzą jeszcze mniej ludziom o których nie wiedzą nic. Voltaire .. Trzeba być trochę

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Lekarze zapisują lekarstwa o których niewiele wiedzą na choroby o których wiedzą jeszcze mniej ludziom o których nie wiedzą nic. Voltaire ..
 Lekarze zapisują lekarstwa o... teksty

zimoweslonce dodano: 22 sierpnia 2012

" Lekarze zapisują lekarstwa, o których niewiele wiedzą, na choroby, o których wiedzą jeszcze mniej, ludziom, o których nie wiedzą nic. " Voltaire ..

 Trzeba być trochę podobnym by... teksty

zimoweslonce dodano: 22 sierpnia 2012

" Trzeba być trochę podobnym, by się rozumieć i nieco różnym, by się kochać. " tb ..

 Jeśli jesteś dobrą piłką to... teksty

zimoweslonce dodano: 22 sierpnia 2012

" Jeśli jesteś dobrą piłką, to im silniej cię uderzą, tym wyżej się wzniesiesz. " Tristan Bernard ..

 Kto miał szczęście w miłości... teksty

zimoweslonce dodano: 22 sierpnia 2012

" Kto miał szczęście w miłości, nie może mieć o niej żadnego pojęcia. " J. A. ..

Najdziwniejsze w miłości od... teksty

zimoweslonce dodano: 22 sierpnia 2012

Najdziwniejsze w miłości od pierwszego wejrzenia jest to, że zdarza się ludziom, którzy widywali się codziennie od lat. " Jean Anouilh ..

Ostatnimi czasy nawet kilogram... teksty

zimoweslonce dodano: 22 sierpnia 2012

Ostatnimi czasy nawet kilogram chałwy by mi nie pomógł..

Może i kupię koszulkę takiego... teksty

zimoweslonce dodano: 21 sierpnia 2012

Może i kupię koszulkę takiego koloru, co jego, ale nie będzie to wcale oznaczać, że za każdym razem, kiedy będę miała ją na sobie, będę wspominać jego postawę pełną optymizmu i ten piękny uśmiech..

Nie nie poznaję siebie. Nie wiem... teksty

zimoweslonce dodano: 21 sierpnia 2012

Nie, nie poznaję siebie. Nie wiem kim jest ta dziewczyna, która uśmiecha się do obcych ludzi na ulicy oraz tych, których nie łączy z nią nic poza tą samą szkołą prawa jazdy, ta, która po powrocie do domu przyrządza kolację, a czasem gotuje nawet coś na obiad lub sama z siebie robi deser, ta, która zjada Sunbitesy, chałwę, czekoladę i wielką ilość owocowych cukierków podczas oglądania ulubionego serialu późno wieczorem, ta, która czytając polskie napisy do zagranicznych dialogów przez jedną słuchawkę słucha piosenkę, którą kojarzy z jedynym człowiekiem, który bądź co bądź jest do niej podobny mimo tak wielu różnic, ta która nie może położyć się spać bez chusteczek, bo gdy tylko przed oczyma pojawia jej się czarne niebo, zaczyna marzyć o rzeczach, które nigdy się nie spełnią, ta, która przy płycie Linkin Park'a potrafi narysować niejeden portret zwykłym ołówkiem HB na zwykłym papierze do drukarki. Dzisiaj nie jestem tak silna, jak kiedyś. Lo siento..

Jeden dzień cierpienia wydaje się... teksty

zimoweslonce dodano: 21 sierpnia 2012

Jeden dzień cierpienia wydaje się być dłuższy od tygodnia szczęścia..

 Trzeba być cierpliwym a wszystko... teksty

zimoweslonce dodano: 21 sierpnia 2012

" Trzeba być cierpliwym, a wszystko się zmieni na lepsze. " ..

 Ile chce pani zapłacić?  500.... teksty

zimoweslonce dodano: 10 sierpnia 2012

-Ile chce pani zapłacić? --500. -300??? --500 ... Uwielbiam mojego wykładowcę..

Niektóre noce są zbyt... teksty

zimoweslonce dodano: 9 sierpnia 2012

Niektóre noce są zbyt długie.Podczas ciszy w nieugiętej ciemności,sama ze sobą starasz się nie myśleć o niczym sprzed paru godzin lub dni.Chcesz chociaż w ten spokojny czas się odprężyć nie zaprzątając sobie umysłu codziennymi problematycznymi sprawami.Starasz się,ale chociaż nie masz przed sobą żadnej twarzy,to i tak widzisz te oczy,przed którymi nieustannie uciekasz,przez które chowasz twarz pod kołdrą.Nie pomaga zapomnieć o tym nawet muzyka wydobywająca się ze słuchawek,a mruczący,ciepły kot nie jest w stanie odgonić gęsiej skóry z Ciebie.Nawet gorąca herbata nie może Cię ogrzać,mimo dwudziestostopniowej temperatury(na plusie)za oknem i co chwilę wyglądającym zza chmur słońcem.Wszystko przez świadomość,że nigdy więcej nie spotkasz tej cudownej,obcej osoby,która potrafiła zarazić Cię swoim nierealistycznym optymizmem w miejscu dla Was obojgu niecodziennym.Kiedy skończył się Wasz dzień,Ty wróciłaś do pustego domu,gdzie skazana zostałaś na radzenie sobie z brutalnym światem.Sama..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV