głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Po dzisiejszym dniu już wiem jakie miejsce w wakacje będę odwiedzać najczęściej.. Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło .. Niektóre osoby szczególnie te k

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Po dzisiejszym dniu już wiem jakie miejsce w wakacje będę odwiedzać najczęściej..
Po dzisiejszym dniu już wiem  jakie... teksty

zimoweslonce dodano: 23 czerwca 2012

Po dzisiejszym dniu już wiem, jakie miejsce w wakacje będę odwiedzać najczęściej..

  Nie ma tego złego co na dobre by... teksty

zimoweslonce dodano: 23 czerwca 2012

" Nie ma tego złego,co na dobre by nie wyszło " ..

Niektóre osoby  szczególnie te... teksty

zimoweslonce dodano: 23 czerwca 2012

Niektóre osoby, szczególnie te, które widzi się raz na tydzień, sprawiają, że zapomina się o wszystkich problemach życia codziennego, trudnych sprawach zaprzątających głowę i bólu wewnętrznym, psychicznym. To nic, że mam teraz podrapaną rękę i obie nogi oraz na razie nie będę mogła założyć nowej sukienki. Warto było się poświęcić, nawet w deszcz bym chciała jeszcze raz tego doświadczyć. A poza żartami, poczuciem humoru nas obojga i paroma wyprowadzającymi z równowagi elementami tamtej półgodzinnej chwili zapamiętam "krótkie" otarcie, dotknięcie naszych lewych dłoni, które zapewne nic nie znaczyło oraz jego uprzejmość, tylko nie wiem czy względem mnie, czy wszystkich, jeśli już...Ale niczego to przecież nie zmienia. Lubię życzliwych ludzi..

Za parę dni WAKACJE. W końcu... teksty

zimoweslonce dodano: 22 czerwca 2012

Za parę dni WAKACJE. W końcu odpocznę. Nie od nauki, bo będę się uczyć, chociażby życia, wszystko samo przyjdzie w swoim czasie, ale od ludzi. Od tej pieprzonej atmosfery w klasie, konfliktach między dziewczynami. Musiały w końcu zacząć walczyć, wszystko na to wskazywało. A że nie miały innych problemów, to stworzyły sobie właśnie taki. Na własne życzenie, cholera. Za wszystkimi naraz być nie można, więc ostatnio przerwy spędzałam sama, albo z koleżanką z innej klasy. Nie dam się w nic zamieszać. Chociaż neutralna postawa wymaga wielkiej siły, bo działa się samemu, to i tak dam radę przez tych parę dni. W końcu to ja. Ja sobie ze wszystkim radzę. Sama. A ten ich problem [w porównaniu z innymi] jest po prostu śmieszny. Nie zabawny, a śmieszny..

Szykują się nowe wpisy na bloga.... teksty

zimoweslonce dodano: 22 czerwca 2012

Szykują się nowe wpisy na bloga. Kilka pomysłów, z którymi się przespałam spowodowały, że od razu będzie parę stron więcej do czytania. A po ciężkich dniach nauki i ostatnich nie za ciekawych tygodniach zostaje mi jedynie obejrzeć jakąś komedię. Romantyczną. Właśnie na to mam teraz największą ochotę. A takich butów, jak te, zakupione dzisiaj, nie miałam jeszcze w żadne lato... Są po prostu przepiękne..

Po burzy jest słońce. A po deszczu?... teksty

zimoweslonce dodano: 21 czerwca 2012

Po burzy jest słońce. A po deszczu? Deszcz, deszcz, deszcz, deszcz, deszcz i słońce..

Tak  to Ty jesteś chwilą  co trwa... teksty

zimoweslonce dodano: 21 czerwca 2012

Tak, to Ty jesteś chwilą, co trwa wiecznie ! ..

  Uciekła z niej miłość i... teksty

zimoweslonce dodano: 21 czerwca 2012

" Uciekła z niej miłość i zgubiła się radość... " ..

  Może pouczyłabyś siostrę?   mat... teksty

zimoweslonce dodano: 21 czerwca 2012

" Może pouczyłabyś siostrę? " mat ... " Twoje CV bardzo mi się podobało ze względu na to, że wzięłaś pod uwagę jedynie swoje doświadczenia, niczego nie zmyślałaś, dlatego postawiłam Ci 5+. " pp ... " Masz bardzo podobne oceny do nru 19........Z odpowiedzi masz lepszą ocenę - 4 " rach ..

Manchester!  : teksty zimoweslonce dodał komentarz: Manchester! [: do wpisu 21 czerwca 2012
Ostatnie wkuwanie przed wakacjami... teksty

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2012

Ostatnie wkuwanie przed wakacjami, żeby nie mieć dwóch dostatecznych ocen, a dobre. Zacznę z ogromnym zapałem, bo sobie coś wmówię... Zawsze tak robię... Jeśli zrobię to, to Go zobaczę. Jeśli coś tam, to coś tam... Pouczę się chwilę. Zapewne nie dłużej niż godzinę. Po tej godzinie zacznę się zastanawiać co Mu powiem, jak Go spotkam. I końcowa średnia będzie niższa o kilkanaście setnych stopnia... Wspaniale! ..

To nie on miał widzieć z jakim... teksty

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2012

To nie on miał widzieć z jakim zapałem odbijam piłkę do siatkówki, z jakim zaangażowaniem to robię, z jaką precyzją... Nie PŁ. SM !!! ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV