głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Wsiąść do pociągu byle jakiego Nie dbać o bagaż nie dbać o bilet Ściskając w ręku kamyk zielony Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle. .. Głupi czas już przestał

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Wsiąść do pociągu byle jakiego Nie dbać o bagaż nie dbać o bilet Ściskając w ręku kamyk zielony Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle. ..
  Wsiąść do pociągu byle jakiego... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2012

" Wsiąść do pociągu byle jakiego, /Nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet, /Ściskając w ręku kamyk zielony, /Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle. " ..

  Głupi czas już przestał... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2012

" Głupi czas już przestał płynąć, to co piękne wciąż przed nami. " ..

Osiem godzin na nogach  łącznie z... teksty

zimoweslonce dodano: 30 czerwca 2012

Osiem godzin na nogach, łącznie z dojazdem na rowerze. "Mam rower" ;) i takie tam..

Początek zwykłych wakacji. Rower... teksty

zimoweslonce dodano: 29 czerwca 2012

Początek zwykłych wakacji. Rower wyjęty, może dzięki niemu nie będę się nudzić. Zakładam, że szybko zlecą. Chcę tego. Codziennie będę "przypadkiem" przejeżdżać na nim obok pewnego domu. Będę jeździć na nim do paru boisk i sprawdzać, czy gdzieś przypadkiem nie gra meczu. Jeśli go zobaczę to zrobię sobie przerwę i będę podziwiać jego ściny, serwy, odbicia. Jego siłę i wzrost. To nic, że w ogóle go nie poznam. I nawet nie spotkam, przy moim szczęściu, ale pomarzyć zawsze wolno. ! ..

  Twoje szczęście znajduje się w... teksty

zimoweslonce dodano: 29 czerwca 2012

" Twoje szczęście znajduje się w Tobie. " ..

Codziennie  gdy zasypiam  mam przy... teksty

zimoweslonce dodano: 28 czerwca 2012

Codziennie, gdy zasypiam, mam przy poduszce etui z okularami w środku, książkę, najczęściej romans, nawet jeśli jej nie mam ochoty poczytać i telefon z wyświetlonym zdjęciem. Bez tego zestawu nie mogłabym zasnąć, albo przyśniłby mi się jakiś koszmar. A tego nie lubię..

Ustawić budzik na siódmą i... teksty

zimoweslonce dodano: 28 czerwca 2012

Ustawić budzik na siódmą i przeżyć parę pierwszych najnudniejszych godzin w szkole, a później nażreć się pizzą! I zacząć wakacje. Najnormalniejszą część roku szkolnego..

Śniadanie: kromka ciemnego pieczywa... teksty

zimoweslonce dodano: 28 czerwca 2012

Śniadanie: kromka ciemnego pieczywa z margaryną, potrójną sałatą, serem i rzodkiewką razy dwa - około godz. 9; obiad: pół talerza zupy, albo ziemniak i mały schabowy z surówką - około godz. 15; kolacja: szklanka jagód, truskawek, jakieś płatki albo nic. Czasem jakiś lód lub inna przekąska... Wakacje - witajcie! ..

Nie przepadam za popem.Czasem... teksty

zimoweslonce dodano: 27 czerwca 2012

Nie przepadam za popem.Czasem słucham,owszem,ale kawałków,których tekst odzwierciedla moje uczucia i tylko śpiewanych przez mężczyzn.Nie lubię śpiewu kobiet i już.Sorry.Nie noszę wytartych,niebieskich jeansów z dziurami,a nawet bez.Wolę nosić coś innego,mniej pospolitego,bo sama jestem"inna"ale pozytywnie,jak to kiedyś kumpela powiedziała.Kupuję zawsze wszystko po długich przemyśleniach,a i tak w szafie mam sporo nieużytych ani razu ubrań.Lubię swoją twarz,włosy,szczególnie kiedy w kitce przybierają kształt trójkąta.Dlatego ich nie ścinam.Szukam swojego miejsca na ziemi za dnia,a nocami płaczę.Czasem ludzie dziwnie się na mnie patrzą,a do siebie przyciągam zawsze niewłaściwych.Jak zacznę się z czegoś śmiać,to szybko nie przestaję.Potrafię opowiadać kawał składający się z 13 wyrazów w 10 minut.Dużo czytam,lubię burzę.Wolę zimę od lata.Kocham siatkę i jazdę na rolkach/łyżwach.Rozumiem matmę.Pewnie niektórzy mi przez to nie ufają.Luzik.Dla mnie to normalka.Za dużo myślę ! ..

Wystarczy przestać o czymś myśleć... teksty

zimoweslonce dodano: 27 czerwca 2012

Wystarczy przestać o czymś myśleć, żeby to stało się bez znaczenia..

Powinnam od blondynów trzymać się... teksty

zimoweslonce dodano: 27 czerwca 2012

Powinnam od blondynów trzymać się z daleka. Może nie za dobrze mi to wychodzi... Kto jak kto, ale on nigdy się nie dowie, że mi się podoba. W jego towarzystwie będę się zachowywać całkiem normalnie, jak gdyby nigdy nic. I o..

  A szczęście w kartach i miłości... teksty

zimoweslonce dodano: 27 czerwca 2012

" A szczęście w kartach i miłości chyba tylko Bóg ma. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV