głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce To się stało dziś zapomniałem o Tobie. Pierwszy raz od tylu długich dni. Późno wstałem i myśli miałem spokojne... Te słowa z piosenki zespołu Video aktualnie d

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
To się stało dziś zapomniałem o Tobie. Pierwszy raz od tylu długich dni. Późno wstałem i myśli miałem spokojne... Te słowa z piosenki zespołu Video aktualnie do
 To się stało dziś  zapomniałem... teksty

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2012

" To się stało dziś - zapomniałem o Tobie. Pierwszy raz od tylu długich dni. Późno wstałem i myśli miałem spokojne... " Te słowa z piosenki zespołu Video aktualnie do mnie nie przemawiają. Długo potrwa zanim będę mogła je wyśpiewywać ze zrozumieniem... Ale jest fajnie, mimo, że niczego nie mam..

 Kto nie ma szczęścia w kartach... teksty

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2012

" Kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości. " Dlatego, do cholery, nigdy w szkole nie gram z ludźmi w karty. Bo jeśli gram, to za szybko wygrywam. A ja wolę nie mieć szczęścia w kartach... Chociaż, jak na razie, to drugie mi nie wychodzi... A o pechu mówi koleżanka, która dopiero po godzinie czekania pod bramą dostała się na stadion, kuźwa..

Denerwują mnie gówniary które... teksty

zimoweslonce dodano: 19 czerwca 2012

Denerwują mnie gówniary, które wiedząc WSZYSTKO potrafią za czyimiś plecami powiedzieć, że od "tapetowania się" [kremem matującym i lekkim podkładem w jednym z filtrem przeciwsłonecznym] tamta dostanie zaraz takich zmarszczek, że będzie wyglądać dwa razy starzej... Zobaczymy, u której oznaki starzenia szybciej wyjdą na wierzch..

Z jednej strony często żałuję... teksty

zimoweslonce dodano: 18 czerwca 2012

Z jednej strony często żałuję wyboru szkoły, ale już połowa za mną, więc bez sensu byłoby się przenosić i już nic to teraz by nie dało, a z drugiej strony chciałabym spędzać większość czasu w murach, w których przebywała pewna osoba. Kiedyś nie miałam przed sobą takich perspektyw jak dziś. I z biegiem czasu moje horyzonty poszerzają mi się jeszcze bardziej. Ale teraz boli mnie brzuch. I serce..

Gdy się zakochasz bez wzajemności... teksty

zimoweslonce dodano: 18 czerwca 2012

Gdy się zakochasz bez wzajemności,zaczniesz umierać.Twoje serce będzie biło tylko wtedy,kiedy w pobliżu będziesz widzieć tę drugą osobę.Nie będziesz spać nocami przez wspominanie pięknych uśmiechów, przypadkowo zobaczonych.Będziesz wylewać sok ze szklanki i zupę z talerza,bo nie będziesz zwracać uwagi na otaczającą Cię rzeczywistość,tylko będziesz myśleć o Was,których nie ma,w taki sposób,jakbyście byli,kochali się,znali długo,istnieli.Będziesz chodzić w te miejsca,w których jest największe prawdopodobieństwo spotkania jej,nawet jeśli nie będziesz mieć po drodze.A wtedy,kiedy będziesz wiedzieć,że akurat w tym momencie jest niemożliwe zobaczenie tej osoby,Ty i tak będziesz jej wypatrywać w miejscu,w którym się znajdujesz.Będzie też tak,że spotkasz ją,ale nic poza tym się nie wydarzy.Wtedy,gdy nikt nie będzie widział-albo będziesz skakać ze szczęścia po łóżku przez zobaczenie tej osoby,albo będziesz płakać pytając dlaczego nic się nie stało.Będzie Ci ciężko...Ale to minie.Kiedyś..

Siatkówka badminton. A O W  ja.. teksty

zimoweslonce dodano: 17 czerwca 2012

Siatkówka, badminton. A, O, W & ja..

Scena z piłką prawie jak ta... teksty

zimoweslonce dodano: 16 czerwca 2012

Scena z piłką prawie jak ta, którą kiedyś wymyśliłam. Ale osoba się nie zgadzała. I miejsce. I koszenie trawnika. Jego trawnika, ale nie przez niego... I znowu spotkałam osobę, o której pomyślałam dzień wcześniej. Na parkingu. Kurczę. Dziwnie się dzisiaj czułam..

Czekał na mnie? Na gg? On? Śmieszne.. teksty

zimoweslonce dodano: 15 czerwca 2012

Czekał na mnie? Na gg? On? Śmieszne..

Biwak. Nie najgorsza rzecz w jakiej... teksty

zimoweslonce dodano: 15 czerwca 2012

Biwak. Nie najgorsza rzecz, w jakiej uczestniczyłam, ale też nie najlepsza. Granie w bilard od 21.30 do 2.30 ze śpiewaniem piosenek w pustej świetlicy było najlepszą jego częścią. Zero myślenia o pewnych osobach. Kompletne odcięcie się od świata. Spacery po lasach, filmy, opiekacz, siatkówka plażowa, ognisko, pomost, huśtawka, zimna woda, TV... Jak na tak wielką liczbę atrakcji dało się przeżyć. Ale i tak najlepsze były pająki. I uczenie młodszych chłopców trzymania bilardowego kija..

 The memory won’t escape me...  .. teksty

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2012

" The memory won’t escape me... " ..

Postanowiłam pożegnać się z... teksty

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2012

Postanowiłam pożegnać się z czekoladą. Niby daje poczucie szczęścia, poprawia humor. Ale na mnie nie działa. Zjadając kostkę za kostką, nie spowoduje ona pojawienia się blisko mnie jedynej osoby na świecie, która to szczęście mogłaby mi zapewnić...

Ludzi nie interesują szczegóły... teksty

zimoweslonce dodano: 12 czerwca 2012

Ludzi nie interesują szczegóły, tylko to, co jest dużym drukiem..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV