głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Dopiero teraz kiedy nic nie mogę już powiedzieć ci tak mocno czuję że już nie ma ciebie nie ma ciebie nie ma ciebie... .. Czy odwaga może z wiekiem minąć? .. S

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Dopiero teraz kiedy nic nie mogę już powiedzieć ci tak mocno czuję że już nie ma ciebie nie ma ciebie nie ma ciebie... ..
  Dopiero teraz  kiedy  nic nie mogę... teksty

zimoweslonce dodano: 9 lipca 2012

" Dopiero teraz, kiedy nic nie mogę już powiedzieć ci, tak mocno czuję, że już nie ma ciebie, nie ma ciebie, nie ma ciebie... " ..

Czy odwaga może z wiekiem minąć? .. teksty

zimoweslonce dodano: 9 lipca 2012

Czy odwaga może z wiekiem minąć? ..

Start. Początek. Meta. Finał.. teksty

zimoweslonce dodano: 9 lipca 2012

Start. Początek. Meta. Finał..

  Powiedz czy zrozumiesz  że kochać... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2012

" Powiedz czy zrozumiesz, że kochać znaczy dawać więcej... " ..

Przez sześć najbliższych dni... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2012

Przez sześć najbliższych dni będę się zastanawiać, czy w niedzielę będę miała zrezygnować z szansy na zobaczenie pewnej osóbki, jadąc do innego miasta. Jeśli to zrobię, myślę, że będzie ok. Bo jeśli zostanę, a jej nie będzie, to nie wiem, jak to zniosę... A szans będzie jeszcze wiele. Tego jestem pewna... Jednak muszę jeszcze to przemyśleć..

  Żyć tak  jakby nic nie było... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2012

" Żyć tak, jakby nic nie było cudem, czy tak, jakby było nim wszystko? " ..

Dajcie mi rolki! Brakuje mi... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2012

Dajcie mi rolki! Brakuje mi pretekstów do częstego mijania jego domu... Dzięki rolkom mogłabym to robić wiele razy więcej, gdyż mieszka przy ulicy, która jest jedyną przejezdną drogą z czterech wychodzących od mojej... Rowerem nie po drodze mi tamtędy przejeżdżać. Zależy jeszcze od tego, gdzie jadę. Idąc do sklepu również wybieram krótszą drogę, a do autobusu wcześniej chodziłam obok niego, ale po zmianie kursu, rzadziej to robię... A w te wakacje muszę go poznać. Po dzisiejszym meczu temat do rozmowy już mam! ..

  Nie da w dłoni zamknąć się... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2012

" Nie da w dłoni zamknąć się dwóch dzikich serc. " ..

Kilka sekund sprzed paru tygodni... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2012

Kilka sekund sprzed paru tygodni zadecydowało o tym, że w moim ulubionym miejscu, który istnieje na tym świecie, gdy przechodzę obok pewnej osoby czuję się niezręcznie, gdyż widząc wzrok tego chłopaka, jakby pytająco - zachęcający, niczym: "no podejdź do mnie, dlaczego się do mnie nie odzywasz? " unikam go bez przerwy, ponieważ chciałabym mu tyle powiedzieć... A wystarczyło wtedy odpowiedzieć zamiast "no dobra" - "może jednak nie". Za błędy trzeba płacić..

  Może być inaczej   Możesz... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2012

" Może być inaczej /Możesz przemyć twarz /I użyć swych sztuczek /Choćby ostatni raz " ... Jeśli w takim tempie, jak do tej pory i z takim zapałem będę pracować nad jednym wpisem na blog, to przez całe wakacje nie dodam nic nowego. Uwielbiam swoją mobilizację. Czasem [akurat zawsze, gdy jest potrzebna] zawodzi... Zjadłabym chałwę..

W życiu brałam wiele pryszniców... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2012

W życiu brałam wiele pryszniców, ale ten dzisiejszy był zdecydowanie najcudowniejszy. W ubraniach. Z innymi ludźmi. Z węża 'ogrodowego' ale nie w ogrodzie..

Ci bracia nie dają mi o sobie... teksty

zimoweslonce dodano: 6 lipca 2012

Ci bracia nie dają mi o sobie zapomnieć. Myślę o jednym. Na chwilę przestanę i spotykam drugiego. Wtedy przypomina mi się znów ten pierwszy, a wcale nie są podobni. Gdyby chociaż mieli taki sam kolor włosów, to może wtedy mogłabym coś innego jeszcze w ich urodzie wypatrzeć. Czasem jeszcze mi się przyśni, ten drugi... I tak na okrągło..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV