głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Nie zawsze jest tak kolorowo jak chciałoby się żeby było.. Niszczenie jest znacznie łatwiejsze od tworzenia.. Na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone..

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Nie zawsze jest tak kolorowo jak chciałoby się żeby było..
Nie zawsze jest tak kolorowo  jak... teksty

zimoweslonce dodano: 19 lipca 2012

Nie zawsze jest tak kolorowo, jak chciałoby się, żeby było..

  Niszczenie jest znacznie... teksty

zimoweslonce dodano: 18 lipca 2012

~ Niszczenie jest znacznie łatwiejsze od tworzenia..

  Na wojnie i w miłości wszystkie... teksty

zimoweslonce dodano: 17 lipca 2012

" Na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone... " ..

Chrzanić kończące się wszystko.... teksty

zimoweslonce dodano: 16 lipca 2012

Chrzanić kończące się wszystko. Szampon, korektor, zmywacz i czarny lakier do paznokci, kakao, słońce, tęczę, film, mecz, zauroczenie, życie oraz kasę, ale przede wszystkim nadzieję, która znika z dnia na dzień coraz bardziej malejąc do rozmiarów tak mikroskopijnych, że aż wręcz nieistniejących. Dziękuję..

Chrzanić wszystko. A przede... teksty

zimoweslonce dodano: 16 lipca 2012

Chrzanić wszystko. A przede wszystkim tą klawiaturę, bo ma pościerane litery, moją pamięć, bo całymi dniami od piątku zastanawiam się, gdzie wcześniej widziałam pewną osobę, komputer, bo tak i siatkówkę, bo natknęłam się dzisiaj na siatkarza w reprezentacji USA, którego twarz niesamowicie przypomina jego. I blondynów. Wszystkich. Ich przede wszystkim..

Jest zupełnie inny i z wyglądu i z... teksty

zimoweslonce dodano: 16 lipca 2012

Jest zupełnie inny i z wyglądu i z zachowania niż ja. Ale to właśnie sprawiło, że zapadł w mojej pamięci najdłużej ze wszystkich obecnych w tym samym czasie i miejscu, gdzie ja..

   ...  To ciepła  serdeczna... teksty

zimoweslonce dodano: 16 lipca 2012

" (...) To ciepła, serdeczna dziewczyna. Nic się nie dzieje bez przyczyny. Zło nie bierze się znikąd. Samo się nie tworzy. Traumatyczne przeżycia z dzieciństwa zaważyły na jej całym życiu. (...) " ..

Był za dobry. Dlatego zrobił na... teksty

zimoweslonce dodano: 15 lipca 2012

Był za dobry. Dlatego zrobił na mnie tak wielkie wrażenie. Wniknął przez to w moje serce. A tym, że był tak krótko sprawił, że moje serce przestało bić. I tak zostanie, dopóki znów go nie zobaczę. Podejrzewam, że nigdy to nie będzie miało końca... że nigdy więcej nie usłyszę bicia swojego serca... nie w rytmie ko-cham..

Odwzajemniona lecz niespełniona... teksty

zimoweslonce dodano: 15 lipca 2012

Odwzajemniona lecz niespełniona, wakacyjna miłość. Działo się to 120 km od mojego miasta... Nie widział rejestracji samochodu, przy którym jadłam lody z rodziną? Nie spytał kolegów, którym powiedziałam, zanim On do nas dołączył, skąd jestem, jak mam na imię? Na pewno nie... Inaczej czekałby już w sobotę przed moim domem, albo zadzwoniłby do mnie. A skoro tego nie zrobił, to znaczy, że tego nie wie! / "Jak dobrze żyć w krainie marzeń" ..

Jeśli ten ból ma być przedsmakiem... teksty

zimoweslonce dodano: 15 lipca 2012

Jeśli ten ból ma być przedsmakiem czegoś dobrego, to się zgadzam. Obudzę się rano. Wytrzymam. Postaram się być silna, podołać temu wyzwaniu. A jeśli dam radę, to proszę tylko o jedną jedyną rzecz, nic więcej. O Niego proszę..

  Nie zapomina się twarzy człowieka... teksty

zimoweslonce dodano: 15 lipca 2012

~ Nie zapomina się twarzy człowieka, który jest ostatnią nadzieją..

Piękne jest to  że jesteśmy tak... teksty

zimoweslonce dodano: 14 lipca 2012

Piękne jest to, że jesteśmy tak różne i tak rzadko się widujemy, a mimo to nasza przyjaźń trwa nadal, od kilkunastu lat. Nie słabnie. Trwa..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV