głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Zbyt mało się zdarzyło od dnia w którym go spotkałam po raz pierwszy i zapewne ostatni żebym spokojnie mogła przestać kojarzyć nakrętki od Tymbarka z jego koszu

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Zbyt mało się zdarzyło od dnia w którym go spotkałam po raz pierwszy i zapewne ostatni żebym spokojnie mogła przestać kojarzyć nakrętki od Tymbarka z jego koszulką.
Zbyt mało się zdarzyło od dnia w... teksty

zimoweslonce dodano: 2 sierpnia 2012

Zbyt mało się zdarzyło od dnia, w którym go spotkałam po raz pierwszy i zapewne ostatni, żebym spokojnie mogła przestać kojarzyć nakrętki od Tymbarka z jego koszulką. Inna sprawa, że nie chcę tego zrobić i noszę ją ciągle w torebce, przy sobie, z napisem: "widzę cię" ..

!! Where did it all go wrong? http:... teksty

zimoweslonce dodano: 2 sierpnia 2012

 Illusion never changed  Into... teksty

zimoweslonce dodano: 2 sierpnia 2012

" Illusion never changed, /Into something real... " ..

Trzeba długo czekać żeby ktoś... teksty

zimoweslonce dodano: 2 sierpnia 2012

Trzeba długo czekać, żeby ktoś zniknął z Twojego życia..

 Hej . Cześć . Mogłam mu... teksty

zimoweslonce dodano: 2 sierpnia 2012

"Hej" . "Cześć" . Mogłam mu odpisać po paru dniach, kiedy dostałam doładowanie, ale jeśli zrobiłabym to, to na pewno z pretensjami, bo inaczej już nie potrafię się z nim obchodzić, z wyrzutami spowodowanymi tym, że nasza znajomość na odległość jest niewygodna, że nie jest w stanie mi w niczym pomóc, a świadomość, że się znamy, a nic nie możemy poza tym robić, niż się znać, jest dużo gorsza od bycia samą. Dlatego milczę, bo samymi słowami, które czytam, niczego nie załatwi. I na jednym sms'ie by się nie skończyło. Posypałoby się ich dziesiątki. Jak ostatnio. I ponownie zmarnowałabym wszystkie pieniądze z konta..

Rzadko ale jednak się zdarza że... teksty

zimoweslonce dodano: 2 sierpnia 2012

Rzadko, ale jednak się zdarza, że po przebudzeniu wstaję zadowolona z tego, że rozpoczął się dzień, że sen się skończył, że mogę o tym spokojnie zapomnieć. Ale jest to na prawdę niecodzienna rzecz. Bo kto cieszy się z tego, że znowu przed nim zwykły, niczym nie różniący się od pozostałych, dzień, w którym najprawdopodobniej nic innego się nie zdarzy? ..

Wakacje. Czas w którym codziennie... teksty

zimoweslonce dodano: 2 sierpnia 2012

Wakacje. Czas, w którym codziennie widzę osobę, której przez cały rok nie mogę ujrzeć. Zaleta mojego miasta. Każdy, kto ma kasę, stąd ucieka. A wraca po to, żeby odpocząć. W takie, o, wakacje..

Na wakacjach przecież wszystko... teksty

zimoweslonce dodano: 28 lipca 2012

Na wakacjach przecież wszystko można. Można każdego ranka pisać do dziewczyny, że się za nią tęskni i każdego wieczoru pisać choćby "dobranoc, kocham Cię" a przez cały dzień oglądać się za innymi "dupami". Co tam. Faceci..

 Możesz mieć co chcesz ale nie... teksty

zimoweslonce dodano: 28 lipca 2012

~ Możesz mieć co chcesz, ale nie tak, jak byś chciał..

Mówcie że fajnie się ze mną gada... teksty

zimoweslonce dodano: 28 lipca 2012

Mówcie,że fajnie się ze mną gada,bo można ze mną porozmawiać o wszystkim.Mówcie,że mam świetne poczucie humoru.Mówcie,że jestem inna[/wyjątkowa].Ok.Ale nie zapraszajcie mnie na żadne urodzinowe przyjęcia,ogniska,bilardy,kręgle,seanse filmowe w swoich domach.Zmienicie wtedy zdanie.Przytłoczona tyloma problemami nie zdołam udawać tak długo.Te wszystkie uśmiechy,dobre słowa za dużo mnie kosztują.Boję się,że cały ten trud włożony w to,żebyście poznali mnie od takiej strony zostanie wyrzucony w błoto.To byłoby jak najniebezpieczniejszy cios wymierzony prosto w serce,powodujący długą lecz bolesną śmierć.A mniej groźnych ciosów mam już po dziurki w nosie.Ale żyję.I jeszcze dużo ich pomieszczę,tego jestem pewna...Choćby w długich włosach..

Kartki potrafią uciekać w najmniej... teksty

zimoweslonce dodano: 28 lipca 2012

Kartki potrafią uciekać w najmniej odpowiednim miejscu i czasie. Od tak, po prostu... ;D ..

Niecodzienny widok? Trzech... teksty

zimoweslonce dodano: 28 lipca 2012

Niecodzienny widok? Trzech "dowciapnych" kumpli w obuwniczym..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV