głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdefiniujmymilosc Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego kogoś kto rzuci cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś kto zniewoli twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle

zdefiniujmymilosc

zdefiniujmymilosc.moblo.pl
Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego kogoś kto rzuci cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś kto zniewoli twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula
Któregoś dnia spotkasz kogoś... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 5 luty 2013

Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego, kogoś, kto rzuci cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś, kto zniewoli twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula ziemska przechyli się na swojej osi i wskaże właśnie na nią. I będziesz wiedział, że spotkałeś swoje przeznaczenie.

Myślę  że mogłabym mieć 5 żyć.... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 5 luty 2013

Myślę, że mogłabym mieć 5 żyć. Chodziłabym do 5 różnych szkół, mieszkałabym 5 różnych miejscach, i 5 razy zakochałabym się w Tobie.
Autor cytatu: blackcherrrrrry

ważne jest  aby walczyć do końca.... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 30 stycznia 2013

ważne jest, aby walczyć do końca. Poddając się przedwcześnie, skreślasz swoją szansę na schwytanie szczęścia.
Autor cytatu: surviiving

Wiem  że bywam trudna i dlatego... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 30 stycznia 2013

Wiem, że bywam trudna i dlatego doceniam te osoby, które nadal ze mną są i mnie akceptują.

Wspólne noce znaczyły dla nas... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 30 stycznia 2013

Wspólne noce znaczyły dla nas więcej niż wszystko ,były jak jedne z tych romantycznych filmów - magiczne. Namiętność unosiła się wraz z dymem spalanych papierosów, wzrok wpajał w nas pragnienie siebie coraz to bardziej. Biegaliśmy po całym mieszkaniu z butelkami wody i biliśmy się poduszkami. Wraz z porannym ćwierkaniem ptaków, słyszałam jego ciepły głos, który budził mnie a zaraz po otwarciu oczu śniadanie w jadalni było przyszykowane, a po wieczornej kolacji było posprzątane. Nie potrzebowaliśmy niczego więcej, nie liczył się czas i powrót do rodzinnego domu, nie liczyły się przeciwności i nic, cokolwiek innego. Tylko my, tylko ja i On.

Najbardziej boli to  gdy zdajesz... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 30 stycznia 2013

Najbardziej boli to, gdy zdajesz sobie sprawę jak bardzo naiwna byłaś.

każdy nowy dzień jest okazją  by... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 29 stycznia 2013

każdy nowy dzień jest okazją, by pokazać komuś, jak bardzo nam na nim zależy

Pytasz mnie dziś co w nim... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 29 stycznia 2013

Pytasz mnie dziś co w nim widziałam. Czemu nadal po tym wszystkim z nim byłam. Otóż odpowiedź jest prosta. Widziałam w nim miłość mojego życia, szczęście ukryte w jego uśmiechu, pasję w oczach, a bezpieczeństwo w silnych ramionach. Widziałam sens następnego dnia. Widziałam urok trzymania się za ręce, przytulania, całowania. Widziałam także bliskość i ciepło drugiej osoby, słodkie wiadomości na dobranoc. Widziałam moją radość, gdy on za wszelką cenę próbuje mnie rozbawić. Widziałam wspólne przepalone papierosy, nasze kocham podczas letniego deszczu. Widziałam moją dumę z bycia razem. Widziałam poczucie własnej wartości i akceptacji. Widziałam świadomość, że ktoś jest dla mnie, tęskni, kocha... Widziałam wszystko, każdą chwilę. Wszystko to wydarzyło się naprawdę. I naprawdę byłam szczęśliwa. Dopiero potem pojawiły się łzy. A tego już nie przewidziałam.

Nie chce już niczego naprawiać... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 29 stycznia 2013

Nie chce już niczego naprawiać, starać się, zdobywa, miec nadzieję. Jestem już wypalona i do niczego / i.need.you
Autor cytatu: i.need.you

Nie potrafię zapomnieć. Zbyt wiele... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 28 stycznia 2013

Nie potrafię zapomnieć. Zbyt wiele dla mnie znaczysz, zbyt wiele między nami było uczucia.
Autor cytatu: kinia10107

Nie przejmuj się  czy dobrze... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 28 stycznia 2013

Nie przejmuj się, czy dobrze wyglądasz, czy nie. Nie narzekaj, że jesteś za gruby albo za chudy. Nie skupiaj się na wyglądzie, ponieważ ktoś bez względu na to, jak wyglądasz, będzie Cię kochał. Nawet jeżeli będziesz miał 80 lat, Twój wygląd się zmieni, ale charakter pozostanie ten sam i to jest prawdziwe piękno. Dbaj o siebie, ale przede wszystkim o swoją osobowość. Ludzie będą Cię traktowali, tak jak Ty ich traktujesz. Nic odkrywczego, a jednak takie są realia i dla swojego dobra...zrozum to.

Damon: To bardziej żałosne niż... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 28 stycznia 2013

Damon: To bardziej żałosne niż myślałem. Elena: Ciągle jest nadzieja. Damon: Podjąłem wiele decyzji, które tak mnie urządziły. Zasłużyłem na to. Zasłużyłem na śmierć. Elena: Nie. Nie zasłużyłeś. Damon: Zasłużyłem Eleno, jest w porządku. Bo gdybym wybrał inaczej, nie spotkałbym cię. Tak mi przykro. Zrobiłem tyle rzeczy, które cię zraniły. Elena: W porządku. Wybaczam ci. Damon: Wiem, że kochasz Stefana. I, że zawsze to będzie Stefan, ale ja kocham ciebie. Powinnaś to wiedzieć. Elena: Wiem. Damon: Powinnaś mnie poznać w 1864. Polubiłabyś mnie. Elena: Lubię cię teraz. Takiego jakim jesteś. (Elena całuje Damona w usta.) Damon: Dzięki. Elena: Nie ma za co.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV