głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdefiniujmymilosc Nie ma nic bardziej idealnego niż moje odbicie w Twoich oczach. Niektóre uczucia też mają termin ważności. znasz to uczucie kiedy widzisz go z daleka i usilnie

zdefiniujmymilosc

zdefiniujmymilosc.moblo.pl
Nie ma nic bardziej idealnego niż moje odbicie w Twoich oczach.
Nie ma nic bardziej idealnego niż... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 6 luty 2013

Nie ma nic bardziej idealnego niż moje odbicie w Twoich oczach.
Autor cytatu: allyouneedisloove

Niektóre uczucia też mają termin... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 6 luty 2013

Niektóre uczucia też mają termin ważności.
Autor cytatu: tyryryryx3

znasz to uczucie  kiedy widzisz go z... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 6 luty 2013

znasz to uczucie, kiedy widzisz go z daleka i usilnie starasz się przypomnieć sobie sytuację ze swojego lub cudzego życia, która sprawi, że się zaśmiejesz po to tylko, aby przechodząc obok niego wyglądać na szczęśliwą osobę, która zapomniała o tym, jak ją zranił, jednakże jego widok tak Cię paraliżuje, że nie jesteś w stanie myśleć racjonalnie, nie słyszysz co mówią do Ciebie inni, a Twoje serce dostaje tachykardii i zdajesz sobie sprawę, że on nigdy już nie wyśle Ci sms-a na dobranoc, w którym tysiące dwukropków i gwiazdek sprawiały, że czułaś się najszczęśliwszą osobą na świecie, a po tym mijasz go ze smutnym, spuszczonym wzrokiem i zdajesz sobie sprawę, że nadal cholernie za nim tęsknisz?
Autor cytatu: patteek

Możesz czekać na kogoś latami i... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 6 luty 2013

Możesz czekać na kogoś latami i latami przez to umierać, możesz wybrać kogoś, kto jeszcze przed maturą będzie planował to, jak będzie wyglądała pierwsza sofa, którą razem kupicie, możesz związać się z kimś, z kim fajnie się ćpa i dobrze pije, możesz opuścić kogoś, kto Cię uszczęśliwia, możesz wybrać dobrze, być szczęśliwa, zostać zraniona, zdradzona, porzucona, możesz też zdradzać, możesz leżeć wieczorami sama na podłodze, możesz też być wieczorami na podłodze pieprzona, możesz ich wszystkich zlewać, albo uganiać się za kimś, zaangażować się albo nie myśleć o nikim poważnie, możesz upijać się w barach, czuć obce ręce w majtkach, możesz przeżyć coś tak cholernie wspaniałego, że późniejsza utrata tego będzie Cię bolała już do końca życia albo codziennie być budzona spojrzeniem tego jedynego, możesz wybierać, zmieniać scenariusze, mieszać postacie i dialogi, możesz, możesz tyle rzeczy cholera, a Ty, Ty siedzisz i nic kurwa nie robisz.. [[samotnacisza]]

wszystko się skończyło  już nigdy... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 6 luty 2013

wszystko się skończyło, już nigdy nie będę w jego objęciach, moje usta nie zetkną się z niego, zimne dłonie nie zostaną otulone przez jego. i może mi trochę smutno, ale wiesz co? nie żałuje. nie mogłam dalej żyć w kłamstwie.
Autor cytatu: whistle

Za kilka lat powiem Ci jak wyszło.... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 6 luty 2013

Za kilka lat powiem Ci jak wyszło. Powiem Ci o błędach. Powiem jak rozpierdoliło serce i co się działo w żołądku objętym torsjami. Powiem Ci jak cholernie warto było.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Nie lubię kłamstwa i fałszywych... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 6 luty 2013

Nie lubię kłamstwa i fałszywych słów bo kiedyś one tak bardzo raniły nasze serce manipulowały uczuciami i raniły nieustannie, naprawdę wolę tą prawdę przez którą serce pękało równie mocno.
Autor cytatu: lyricaltruth

Nie odpisujesz  ewentualnie jakaś... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 6 luty 2013

Nie odpisujesz, ewentualnie jakaś marna minka w stylu '':('' co to znaczy ? Wiesz tak naprawdę to ja powinnam mieć na Ciebie wyjebane, bo nagle przestało Ci zależeć. Powinnam być na Ciebie wkurwiona i zrobić jakieś chamstwo, tylko jest taki problem, ze ja nie potrafię. Za cholerę. Próbuję się wyzbyć tego przywiązania, ale za cholerę mi nie przestaje zależeć. I to boli. Szkoda ze nie potrafię mieć tak wyjebane na ta sprawę jak Ty. Dziękuje , pozdrawiam, dowiedzenia. // zdefiniumymilosc

M   miłość do pisania siedzi w... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 6 luty 2013

M - miłość do pisania siedzi w nas. O - oczyszczamy swój umysł z natłoku myśli, złych chwil jak i planów oraz marzeń. B - borykamy się z codziennym życiem, którym się tu dzielimy. L - ludzie się różnią ale mimo wszystko my jesteśmy tacy sami.O - ofiaruje nam oczyszczenie umysłu, siebie, serca. / maniia
Autor cytatu: hanuuszek

Ona sama nie szukała miłości lecz... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 5 luty 2013

Ona sama nie szukała miłości lecz, gdy zobaczyła go nie miała wątpliwości , chciała tylko jego oczu i ramion on patrząc na nią chyba czuł to samo.

są dni kiedy mam ochotę wam... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 5 luty 2013

są dni kiedy mam ochotę wam wszystkim wyjebać, a potem przeprosić i znów to zrobić.

Jeśli znajdziesz chłopaka który... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 5 luty 2013

Jeśli znajdziesz chłopaka który szczerze mówi o swoich uczuciach jesteś szczęściarą. W tych czasach jest moda na 'nie zależy mi', 'w dupie ją mam' 'co ja będę z nią przy kolegach?' itp. Ogólnie jest moda na skurwysyństwo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV