głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdefiniujmymilosc Nadzieja? Na nowe jutro kiedy stara wiara odejdzie i wczorajszy smutek będzie tylko przeszłością jednym z miliona wspomnień. Myślę myślę że kiedy to wszystko je

zdefiniujmymilosc

zdefiniujmymilosc.moblo.pl
Nadzieja? Na nowe jutro kiedy stara wiara odejdzie i wczorajszy smutek będzie tylko przeszłością jednym z miliona wspomnień.
Nadzieja? Na nowe jutro  kiedy stara... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 22 luty 2013

Nadzieja? Na nowe jutro, kiedy stara wiara odejdzie i wczorajszy smutek będzie tylko przeszłością, jednym z miliona wspomnień.
Autor cytatu: tomi858

Myślę  myślę  że kiedy to... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 20 luty 2013

Myślę, myślę, że kiedy to wszystko jest już skończone, to powraca tylko przez mgłę, rozumiesz. Jak kalejdoskop wspomnień. Powraca wszystko, za wyjątkiem jego samego.
Autor cytatu: 691

I wolałabym zapomnieć o tym co nas... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 20 luty 2013

I wolałabym zapomnieć o tym co nas łączyło, nigdy Cię nie poznać, nie uśmiechnąć się wtedy do Ciebie na korytarzu, nie wiedzieć, że istniejesz, nie znać Twojego koloru oczu ani numeru telefonu. Zobacz do czego mnie zmusiłeś swoją obojętnością. [whistle]

Tęsknisz   pragniesz   potrzebujesz... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 20 luty 2013

Tęsknisz , pragniesz , potrzebujesz , wspominasz , płaczesz , czekasz . ale kurwa nie napiszesz , bo duma nie pozwala .
Autor cytatu: noniegadaj

Proszę  powiedz mi czego ty do... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 20 luty 2013

Proszę, powiedz mi czego ty do cholery oczekujesz ode mnie. Az taką przyjemność sprawia Ci zabawa moimi uczuciami? Ten fakt, ze dla Ciebie zrobię wszystko? Że bez wahania wybaczę ci każdy grzech i każde zejście z ścieżki lojalności? Moja słabość do Ciebie, czy może to, ze w każdym przechodniu mijanym na ulicy widzę właśnie Ciebie? Że wieczorami siadam przy oknie i Cię wypatruję? Tak, bawi cie moja głupota.
Autor cytatu: fuckingreality

I naprawdę  nie chodzi tutaj o jego... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 20 luty 2013

I naprawdę, nie chodzi tutaj o jego słowa, czy czyny. Chodzi o uczucie, które pojawiło się razem z nim. Szalonym wydaje się fakt, że nie mogę być pewna czy kiedykolwiek poczuję coś podobnego. I nie wiem, czy powinnam to poczuć.
Autor cytatu: 691

Chciałabym się do kogoś... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 20 luty 2013

Chciałabym się do kogoś przytulić. Czasem ta ochota nachodzi mnie w środku jakiejś ważnej lekcji, momentami, kiedy piję poranną herbatę. Nawet, gdy czytam książkę, chciałabym aby ktoś podszedł i mnie przytulił. Chociaż to trudne, chciałabym znaleźć kogoś, kto spojrzy w moje oczy i będzie wiedział, że mój umysł krzyczy "podejdź i mnie przytul, bo za chwilkę się rozpłacze".

To nie jest tak  że nie odzywam się... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 16 luty 2013

To nie jest tak, że nie odzywam się, bo nie chcę. Wręcz odwrotnie. Mam wielką ochotę z Tobą porozmawiać, tylko zwyczajnie boję się, że widząc moje imię na ekranie telefonu wywrócisz oczami i powiesz "kurde, nie chce mi się z nią pisać, ale odpiszę, żeby nie było jej przykro"

chyba nie potrafię dostrzegać w... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 16 luty 2013

chyba nie potrafię dostrzegać w Tobie jedynie przyjaciela, przepraszam.

spójrz na mnie. proszę  powiedz co... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 16 luty 2013

spójrz na mnie. proszę, powiedz co czujesz, co widzisz w moich oczach? jesteś naprawdę szczęśliwy u boku innej, czy to kolejna zagrywka z twojej strony? chcesz się na mnie zemścić za to, jak się zachowywałam, gdy byliśmy razem? chcesz odebrać mi poczucie pewnej wartości, moralności, czy obraz szczęścia, które mogę stworzyć z kimś innym? chcesz, abym stała się zazdrosna i o ciebie walczyła, czy też chcesz zadać mi ból, którym sprowokujesz mnie do łez, powrotu dawnych wspomnień jakie mnie mogą zabić? chcesz, abym cierpiała, a ty będziesz stał z boku i przyglądał się, jak upadam, jak konam z bólu, bo nie wytrzymuję tej presji, pod którą jesteś zdecydowany mnie postawić?
Autor cytatu: remember_

proszę wejdź dziwnym trafem na... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 16 luty 2013

proszę,wejdź dziwnym trafem na mojego pejdża na moblo,ogarnij wpisy,uświadom sobie jak bardzo mi na tobie zależy i daj nam ostatnią szanse. /arytmiauczuc
Autor cytatu: arytmiauczuc

ludzie którzy kiedyś odgrywali... teksty

zdefiniujmymilosc dodano: 15 luty 2013

ludzie którzy kiedyś odgrywali wielką rolę w twoim życiu będą dla ciebie coraz mniej ważni,aż w końcu znikną i przestaniesz się nimi przejmować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV