głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Mam wrażenie że wszystkie siły... teksty

zatracony dodano: 30 sierpnia 2015

Mam wrażenie że wszystkie siły zużywam aby nie cierpieć przez Ciebie. Rankiem chcę zacząć od nowa a wieczorem znieczulam sie muzyką i alkoholem, przez chwilę myślałem że może zrobię to ustami innej dziewczyny ale nie mogę, należę do Ciebie i wciąż zarządzasz moimi myślami uczuciami, życiem choć może nawet nie myślisz o mnie. Jak ja mam się uwolnić, dziś myślałem że mi się udało ale potem przeleciał mi w głowie widok Ciebie i tego kogoś kto mnie zastąpi. Straciłem zasilanie, nie mialem siły stać, jadę po piwo bo chcę dziś usnąć w spokoju.

Nigdy Cię nie zapomnę  nie zapomnę... teksty

zatracony dodano: 30 sierpnia 2015

Nigdy Cię nie zapomnę, nie zapomnę nas ale więcej do mnie nie podchodź, chyba, że już nigdy nie odejdziesz.

Nie bałbym się  że nie odnajdziemy... teksty

zatracony dodano: 30 sierpnia 2015

Nie bałbym się, że nie odnajdziemy się w innym czasie, gdyby życie nie było tak pochrzanione, gdzie ludzie są z tymi, którzy na nich nie zasługują a ci wspaniali nie zdążali zapobiec nieszczęściu, gdzie wybiera się namiastkę miłości zamiast esencji.

Boże  jak ja bardzo nie wiem  nie... teksty

zatracony dodano: 30 sierpnia 2015

Boże, jak ja bardzo nie wiem, nie wiem najbardziej w życiu.

Już wiem czemu wampiry nie odbijają... teksty

zatracony dodano: 29 sierpnia 2015

Już wiem czemu wampiry nie odbijają się w lustrze, nie chcą zobaczyć swego ohydnego oblicza pełnego kłamstw, zdrady, nie mają już sumienia, ukrywają się w mroku aby ich skryte uczynki nie ujrzały światła dziennego. A umierają gdy ktoś przebije ich serce które jest źródłem ich pragnienia. Dopóki pragną, dopóki czerpią z ofiar emocje, są bogami, podziwianymi za to że potrafią latać, mają nadludzkie siły i urok który oszałamia ofiary. Takim mnie uczyniono, takim jestem i takim będę. Myślałem że zatraciłem się w miłości a zatraciłem się w rządzy emocji. Jeśli mnie znasz wzgardzisz mną ale do tego czasu zwiodę Cie uśmiechem i czułym słowem, zapragniesz mojego ciała i mych dotyków, skonasz w bólu gdy znudzę się tobą i poszukam kolejnej ofiary. Będę twoim wybawieniem aby być przekleństwem.

Dziś wiem że stałem się... teksty

zatracony dodano: 29 sierpnia 2015

Dziś wiem że stałem się bezlitosnym demonem, bezdusznie wzgardziłem prawdziwym uczuciem, nie, to mało, ja zdeptałem prawdziwą miłość dla rządzy emocji. Jestem wampirem, wyssałem wszystkie piękne uczucia i wyrzuciłem ją bez sił, jak śmiecia który juz nic nie może mi ofiarować i pobiegłem do ciebie, zachłysnąłem się tym czego pragnę, wbiłem kły w źródło tej wielkiej euforii która wypływała z ciebie strumieniem a gdy ujrzałaś jej zużytą duszę i gdy sama poczułaś się wyczerpana przestraszyłaś sie. Ale mój apetyt urósł do rozmiarów szaleństwa, próbowałem Cię zatrzymać ale popełniłem błąd który Cię otrzeźwił, który dał szansę na ucieczkę. Przebudziłem się dziś czując, niemoc potem obrzydzenie do siebie ale to już odchodzi, znów głód przejmuje stery, znów przestaję czuć litość, znów zbieram siły na żer.

Nie wiem co siedzi do końca w Twoim... teksty

zatracony dodano: 29 sierpnia 2015

Nie wiem co siedzi do końca w Twoim głupim, popapranym łbie ale mogłabyś chociaż zrozumieć że takiej miłości sie nie odrzuca, że nie znajdziesz nikogo takiego jak ja i nie marnuje się takiej szansy przez strach, czy trudności, o tą miłość się walczy, o mnie się walczy a Ty kurwa, z jakiegoś cholernego powodu się poddałaś, żaden powód nie jest na tyle ważny aby zaprzepaścić wspaniałe życie. Mam nadzieję że kiedyś los nas połączy bo inaczej będziesz żałować tak jak ja odczuwam żal teraz. Fuck, żebyś chociaż wyjaśniła mi tego ostatniego smsa ale nie, musiałaś na koniec mnie dobić tym niezrozumieniem. Że też kurwa nie potrafię Cie nienawidzić tylko ciągle tęsknię, smutam sie jak jakaś ciota. Zobacz co ze mnie zrobiłaś, tak to jest jak po najlepszym dniu w życiu dajesz człowiekowi najgorszy, żaden mózg i serce tego nie wytrzyma. Aż dziwię się ze jeszcze żyje.

Próbuje Cię wypluć z siebie... teksty

zatracony dodano: 28 sierpnia 2015

Próbuje Cię wypluć z siebie słowami pisanymi w rozpaczy, mięśniami bolącymi w biegu, myślami ginącymi w dźwiękach muzyki, spojrzeniami obcych kobiet pląsających wieczorami i na nic to gdy plując tak dławię się nadzieją.

Choć  powiem Ci coś na ucho.... teksty

zatracony dodano: 28 sierpnia 2015

Choć, powiem Ci coś na ucho. Możemy latać, naprawdę. Ja leciałem, najpierw myślałem, że to sen, że mi się zdaję ale potem poczułem tą, prędkość, wolność i silę która mnie unosi. Przestałem sie bać wysokości i byłem coraz szczęśliwszy gdy oddalałem sie od Ziemi, wszystko co zostawiłem stało sie takie małe a to co przede mną nieograniczone. Pływałem w szczęściu i czułem coraz wyraźniej ciepło Słońca, nabierając prędkości przestałem rozpoznawać wzory, nie wiedziałem już gdzie jestem w tej przestrzeni ani w jakim kierunku lecę. Ważne że nie zbliżałem się do ziemi. Dlaczego jestem tutaj, na Ziemi? Spadłem bo latać można tylko wtedy gdy ktoś trzyma Cie za rękę. Wiem, wiem, nie musisz wierzyć kalece.

Piękne słowa nic nie ważą  gesty... teksty

zatracony dodano: 28 sierpnia 2015

Piękne słowa nic nie ważą, gesty, uśmiechy, zachwyty ciałem, ulatują w nicość od lekkiego podmuchu losu. Nie dasz rady stawić mu czoła gdy wzgardzi twymi pragnieniami i gdy popłyniesz pod prąd i poczujesz że żyjesz, że jesteś panem swego przeznaczenia, upojony szczęściem zostaniesz zmieciony jednym strumieniem zdarzeń, które los złośliwie zatrzymał dla Ciebie, będzie karmił Cie konsekwencją Twej buty, niesubordynacji tak długo aż zmieni każde szczęśliwe wspomnienie w ból, aż staniesz się potulnym niewolnikiem przeznaczenia i uwierzysz że szczęście to samo istnienie, że żyjesz tylko w marzeniach, z których nie wykreujesz nic rzeczywistego.

Dziś przestrzeń spływa łzami... teksty

zatracony dodano: 28 sierpnia 2015

Dziś przestrzeń spływa łzami deszczu, jakby wiedziała że nie potrafię uronić ani jednej kropli żalu. Dziękuję za tę odrobinę ulgi, już nie chcę tak bardzo umierać, mogę patrzeć w białe niebo z nadzieją że takie staną się moje myśli. Tymczasem boję się ruszyć, wszędzie znajduję coś co budzi wspomnienia a z tym ciężarem nie umiem stać o własnych siłach. Jak o tobie nie pamiętać skoro tak wiele miejsc jest tylko naszych. Nie umiem sie znieczulić, nie wiem już czym. Zanim spotkam kogoś kto mi pomoże zapomnieć, zanim będę w takim stanie by komuś się znowu spodobać zgniję, rozkładany przez wspomnienia i żal. Żyje już tak długo i jeszcze nikt nie skrzywdził mnie tak mocno ale podniosę się, może tylko po to by dostać od życia kolejny cios ale nie przestanę szukać tej która też zatraci sie w miłości.

Cóż  jesli wylałem przed kimś... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Cóż, jesli wylałem przed kimś serce to cisza też jest odpowiedzią. Zamykam ten rozdział, zamykam serce a raczej to co z niego zostało. Nic dobrego mnie nie spotka gdy będę stał tu i wracał do wspólnych chwil. Idę dalej, przebuduję życie, zregeneruję wnętrze może spotkam kogoś kto wypełni pustkę i polecimy razem wciąż prześcigając się w locie po szczęście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV