głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Próbuje Cię wypluć z siebie... teksty

zatracony dodano: 28 sierpnia 2015

Próbuje Cię wypluć z siebie słowami pisanymi w rozpaczy, mięśniami bolącymi w biegu, myślami ginącymi w dźwiękach muzyki, spojrzeniami obcych kobiet pląsających wieczorami i na nic to gdy plując tak dławię się nadzieją.

Choć  powiem Ci coś na ucho.... teksty

zatracony dodano: 28 sierpnia 2015

Choć, powiem Ci coś na ucho. Możemy latać, naprawdę. Ja leciałem, najpierw myślałem, że to sen, że mi się zdaję ale potem poczułem tą, prędkość, wolność i silę która mnie unosi. Przestałem sie bać wysokości i byłem coraz szczęśliwszy gdy oddalałem sie od Ziemi, wszystko co zostawiłem stało sie takie małe a to co przede mną nieograniczone. Pływałem w szczęściu i czułem coraz wyraźniej ciepło Słońca, nabierając prędkości przestałem rozpoznawać wzory, nie wiedziałem już gdzie jestem w tej przestrzeni ani w jakim kierunku lecę. Ważne że nie zbliżałem się do ziemi. Dlaczego jestem tutaj, na Ziemi? Spadłem bo latać można tylko wtedy gdy ktoś trzyma Cie za rękę. Wiem, wiem, nie musisz wierzyć kalece.

Piękne słowa nic nie ważą  gesty... teksty

zatracony dodano: 28 sierpnia 2015

Piękne słowa nic nie ważą, gesty, uśmiechy, zachwyty ciałem, ulatują w nicość od lekkiego podmuchu losu. Nie dasz rady stawić mu czoła gdy wzgardzi twymi pragnieniami i gdy popłyniesz pod prąd i poczujesz że żyjesz, że jesteś panem swego przeznaczenia, upojony szczęściem zostaniesz zmieciony jednym strumieniem zdarzeń, które los złośliwie zatrzymał dla Ciebie, będzie karmił Cie konsekwencją Twej buty, niesubordynacji tak długo aż zmieni każde szczęśliwe wspomnienie w ból, aż staniesz się potulnym niewolnikiem przeznaczenia i uwierzysz że szczęście to samo istnienie, że żyjesz tylko w marzeniach, z których nie wykreujesz nic rzeczywistego.

Dziś przestrzeń spływa łzami... teksty

zatracony dodano: 28 sierpnia 2015

Dziś przestrzeń spływa łzami deszczu, jakby wiedziała że nie potrafię uronić ani jednej kropli żalu. Dziękuję za tę odrobinę ulgi, już nie chcę tak bardzo umierać, mogę patrzeć w białe niebo z nadzieją że takie staną się moje myśli. Tymczasem boję się ruszyć, wszędzie znajduję coś co budzi wspomnienia a z tym ciężarem nie umiem stać o własnych siłach. Jak o tobie nie pamiętać skoro tak wiele miejsc jest tylko naszych. Nie umiem sie znieczulić, nie wiem już czym. Zanim spotkam kogoś kto mi pomoże zapomnieć, zanim będę w takim stanie by komuś się znowu spodobać zgniję, rozkładany przez wspomnienia i żal. Żyje już tak długo i jeszcze nikt nie skrzywdził mnie tak mocno ale podniosę się, może tylko po to by dostać od życia kolejny cios ale nie przestanę szukać tej która też zatraci sie w miłości.

Cóż  jesli wylałem przed kimś... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Cóż, jesli wylałem przed kimś serce to cisza też jest odpowiedzią. Zamykam ten rozdział, zamykam serce a raczej to co z niego zostało. Nic dobrego mnie nie spotka gdy będę stał tu i wracał do wspólnych chwil. Idę dalej, przebuduję życie, zregeneruję wnętrze może spotkam kogoś kto wypełni pustkę i polecimy razem wciąż prześcigając się w locie po szczęście.

Ostatkiem sił pisze do Ciebie  serce... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Ostatkiem sił pisze do Ciebie, serce wali mocnymi skurczami nadziei. Wiem do czego dążę, do Ciebie albo sił by Cię zapomnieć. Błagam, odpisują daj mi jedno lub drugie, nie każ mi pozostawać w pikle tej miłości bez nadziei, bez wyjścia. Jeśli jest w Tobie odrobina litości dasz mi siebie albo zabijesz to uczucie. Tak bardzo dziś wszystko inne jest bez znaczenia.

Głupi  znowu byłem głupi myśląc... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Głupi, znowu byłem głupi myśląc że nigdy nie wypowiem słów które, oczywiście musiały paść. Myślałem w swej naiwności że bajki kończą sie szczęśliwie, ale nie te w prawdziwym życiu, tutaj gdy już czujesz sie najszczęśliwszy człowiekiem na Ziemi dostajesz cios po ktorym fizyczny ból jest ukojeniem. Wiec powiem to Kochana, żałuję że Cię spotkałem, żałuję każdej pięknej chwili razem, kazdej radości, uśmiechu przy Tobie, nawet tego jak poprawiałaś mi włosy. Boże, czy tylko ja jestem tak żałosny? Zdeptała mi serce i wyrzuca jak śmiecia a mówiła tyle pięknych słów, że nigdy nie spotkała nikogo jak ja, że nigdy tak nie czuła. Jakie to ma znaczenie gdy leżę tu na śmietniku, z wyrwanym sercem.

Kiedy okazuje się że nikt nie... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Kiedy okazuje się że nikt nie potrafi tak bardzo kochać, miłość jest przekleństwem, jest sadystycznym seryjnym mordercą. Zabija mocniej i częściej niż śmierć, aż śmierć staje się Twoim jedynym wybawcą. Lecz zanim ktoś Cię wybawi pragniesz kochać tylko po to by cierpieć, kochasz by znów umrzeć w bólu istnienia, lecisz wysoko by rozbić sie o chmury z żelaza, znowu przekonać się ze nikt nie potrafi z Tobą latać nikt nie potrafi naprawdę kochać, ponad wszystko, ponad chmury.

Gdy Cię spotkałem  gdy utopiłem... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Gdy Cię spotkałem, gdy utopiłem się w Twoich oczach i oddałem Ci duszę wiedząc, że tylko na Ciebie czekałem, nie wiedziałem, że to dzieki Tobie znienawidzę życie i miłość. Odebrałaś mi wolę życia, byłem bity przez los ale to ty mnie zmiażdżyłaś, wdeptałaś w mrok bez miłości. I kręcę głową na myśl że nigdy Cie nie znienawidzę, że leżąc tak zmasakrowany i tak czuje tak dużo, nie mając sił wyciągam w myślach rękę ku twojej dłoni.

Życie jest piękne  po tylu latach... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Życie jest piękne, po tylu latach, po tylu próbach, otwierasz serce jak nigdy, spotykasz tą która nigdy nie udało się wyśnić i jak nigdy pragniesz żyć, aż tu raptem żałośnie prosisz o spotkanie otrzymując pogardę i prosisz w myślach o śmierć, która ukoi ból gdy ktoś depcze Ci twoje serce, pluje Ci w oczy tak wpatrzone z nadzieją która krzyczy, błaga w agonii o cios po którym nie będzie nadziei, po ktorym można zapomnieć że życie może być piękne, po ktorym życie polega na regularnym oddechu.

Gdy mijasz bezpowrotnie tą której... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Gdy mijasz bezpowrotnie tą której nie da się zastąpić, cóż dalej robić, gdzie iść, kim być.

Ktoś położył swe serce na mojej... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Ktoś położył swe serce na mojej dłoni, zaufał jak Bogu, pokochał bezkreśnie i umarł miażdżony moją bezdusznością, gdy krew tryskała miedzy moimi zdradliwymi palcami. Odwet losu przyszedł podstępnie, zaskoczył mnie bezwstydnie jak Szatan, zwiódł chwałą na wieki z tą jedyną, krusząc i rozcierając w proch moje nadzieje. Umarłem i zaczyna przeszkadzać mi, że wciąż oddycham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV