głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Kłopot w tym że kiedy człowiekowi za bardzo zależy to wszystko czuje dwa razy mocniej. Będę o tobie pamiętać. I ty o mnie nie zapomnij. Nie pozwól by życie szło

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Kłopot w tym że kiedy człowiekowi za bardzo zależy to wszystko czuje dwa razy mocniej.
Kłopot w tym  że kiedy człowiekowi... teksty

zanimodejde dodano: 21 grudnia 2013

Kłopot w tym, że kiedy człowiekowi za bardzo zależy, to wszystko czuje dwa razy mocniej.

 Będę o tobie pamiętać. I ty o... teksty

zanimodejde dodano: 18 grudnia 2013

"Będę o tobie pamiętać. I ty o mnie nie zapomnij. Nie pozwól, by życie szło obok. I nie opłakuj wspomnień."

„Człowiek nie tęskni  jeśli... teksty

zanimodejde dodano: 17 grudnia 2013

„Człowiek nie tęskni, jeśli zapomniał, jak się kocha.”

 Nauczona długim  doświadczeniem... teksty

zanimodejde dodano: 13 grudnia 2013

"Nauczona długim doświadczeniem wiem, co robić, gdy opuszcza mnie kolejna osoba, a źle sobię radzę, gdy ktoś chce ze mną zostać, albo próbuje mnie zatrzymać."

 To za czym tęsknię to jej... teksty

zanimodejde dodano: 13 grudnia 2013

"To za czym tęsknię to jej słodkie kłamstwa w które chcę wierzyć. Chcę wierzyć, że gdy mówi Kocham Cię, to mówi to z serca, chcę by pokochała mnie mocniej niż ja to robię. Życie to nie koncert życzeń, ale przecież opowiadam to czego pragnę, i to czego mi brakuje w środku, wyrzucając przy tym żal, frustrację i cały ten syf który się zbiera w środku. Bo nie mam już miejsca na płacz, płacze w środku gdy nikt nie widzi. Jestem zmęczony potrzebuję miłości, potrzebuję by ktoś zaopiekował się moją duszą, nakarmił ją i wykurował. Jest już bardzo słaba i poturbowana surowością oraz nienawiścią tego świata. "

Niczego nie czuję  stwierdził  ze... teksty

zanimodejde dodano: 6 grudnia 2013

Niczego nie czuję, stwierdził ze zgrozą, niczego, najmniejszego wzruszenia. To, że teraz obejmę jej plecy, to gest rozmyślny, wyważony, nie spontaniczny. Obejmę ją, bo czuję, że tak trzeba, nie dlatego, że pragnę. Niczego nie czuję. (…) Trochę poświęcenia, pomyślał, tylko trochę poświęcenia. To ją przecież uspokoi, uścisk, pocałunek, spokojne pieszczoty… Ona nie chce więcej. A nawet, gdyby chciała, to co? Trochę poświęcenia, bardzo mało poświęcenia, przecież jest piękna i warta… Gdyby chciała więcej… To ją uspokoi. Cichy, spokojny, delikatny akt miłosny.

Jestem tutaj  by cię kochać... teksty

zanimodejde dodano: 4 grudnia 2013

Jestem tutaj, by cię kochać, trzymać w ramionach, chronić. Jestem tutaj, by uczyć się od ciebie i otrzymywać twą miłość. Jestem tutaj, bo nie ma innego miejsca, w którym mógłbym być.

Moje dni są teraz puste  moje... teksty

zanimodejde dodano: 4 grudnia 2013

Moje dni są teraz puste, moje życie się skończyło. Udaję, że żyję. Udaję, że się śmieję, że słucham, że odpowiadam na pytania. Każdego dnia czekam na znak, na gest. Żebyś wyzwolił mnie z tego ciemnego lochu, w którym mnie zostawiłeś i żebyś mi powiedział dlaczego to zrobiłeś. Dlaczego mnie porzuciłeś?

Miłość zjawia się... teksty

zanimodejde dodano: 4 grudnia 2013

Miłość zjawia się niespodziewanie jak włamywacz. W jednej chwili wszystko znika, życie przenosi się w inny wymiar. Nagle topnieje strach.

– Ale to będzie bardzo trudne... teksty

zanimodejde dodano: 4 grudnia 2013

– Ale to będzie bardzo trudne stwierdziła Bone – drżącym głosem. – Masz rację to trudne. Czasem będziesz czuła się bardzo samotna i będzie ci się chciało płakać, wtedy płacz bo to bardzo pomaga. – Tylko małe dzieci płaczą – zaoponowała bliska łez. – Nie, płaczą wszyscy. Uwierz mi. Ludzie, którzy nigdy nie płaczą, to najbardziej nieszczęśliwe istoty na ziemi.

Z czasem wszystko odchodzi   … .... teksty

zanimodejde dodano: 4 grudnia 2013

Z czasem wszystko odchodzi (…). Tak samo zapomina się o pasjach, jak i o głosach, które kiedyś szeptem błagały, żeby nie wracał za późno i się nie przeziębił…

Co do mnie  ponieważ nie  byłem ani... teksty

zanimodejde dodano: 4 grudnia 2013

Co do mnie, ponieważ nie byłem ani z niej wyleczony, ani od niej odzwyczajony, cóż – poległem. Widok jej sprawił mi wielki ból. Kiedy mnie opuściła, zabrała ze sobą wszystko to, co miałem w sobie pozytywnego: nadzieję, zaufanie i wiarę w przyszłość. gdy jej uśmiechnięta barwna postać znikła z mego życia, stałem się pustynią. Zabiła moje serce pozbawiając je na zawsze umiejętności kochania. moje życie wewnętrzne stało się wypaloną ziemią, taką, na której nie rosną drzewa, nad którą nie fruwają ptaki i gdzie wiecznie panuje styczniowe zimno. (…), jedynie czego chciałem to otumanić się lekarstwami, żeby nigdy nie wracać do bolesnych wspomnień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV