głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakreconaanamaxa Mały chłopiec żyjący w burdelu zwanym życiem gdzie ludzie to zwykłe szmaty. I czym on może się pochwalić ? Kolejnymi łzami wylanymi przez złamane serce czy tym

zakreconaanamaxa

zakreconaanamaxa.moblo.pl
Mały chłopiec żyjący w burdelu zwanym życiem gdzie ludzie to zwykłe szmaty. I czym on może się pochwalić ? Kolejnymi łzami wylanymi przez złamane serce czy tym piekłe
Mały chłopiec żyjący w burdelu... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 22 marca 2012

Mały chłopiec żyjący w burdelu zwanym życiem, gdzie ludzie to zwykłe szmaty. I czym on może się pochwalić ? Kolejnymi łzami wylanymi przez złamane serce czy tym piekłem które przeżył będąc jeszcze dzieckiem ? Strach przed ludźmi przy których powinien się czuć bezpiecznie. Czuł wstyd ukrywając blizny zadane przez bliskich.

Zamykam kryształowe od łez oczy... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 22 marca 2012

Zamykam kryształowe od łez oczy, słyszę płacz pękającego serca, powieki zaciskają się, by nie widzieć tego co się dzieje, moje ciało krwawi, wnętrze umiera, a ja krzyczę szeptem o pomoc.

„Nie będę umiał bez Ciebie... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 16 marca 2012

„Nie będę umiał bez Ciebie żyć”. Pamiętasz ? Ja tak, wszystko, każdą rozmowę, każde słowo, każdy uśmiech, każdą łzę. Wiedziałeś co robię. Wiedziałeś, że tracę najbliższe mi osoby, a mimo to odszedłeś. Zostawiłeś mnie jak wszyscy, wiedząc, że nie dam sobie rady, że będę robiła to, od czego cały czas starałeś się mnie odciągnąć. Wiedziałeś, że po moim ciele znowu będzie spływać krew, że może to już będzie koniec, że nie wytrzymam straty kolejnej ważnej osoby i po prostu odejdę, ale mimo to zniknąłeś z mojego życia, które powoli będzie dobiegać końca.

Widziałam w lustrze upadek potwora.... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 15 marca 2012

Widziałam w lustrze upadek potwora. Zabiło go odbicie własnego obłędu.
Autor cytatu: glupiamadz

za każdym razem gdy robię kolejne... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 15 marca 2012

za każdym razem gdy robię kolejne kreski, każda z nich boli coraz bardziej..
Autor cytatu: zajaraany

Patrząc w Twoje oczy widzę... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 15 marca 2012

Patrząc w Twoje oczy widzę przeszłość, której nie chce pamiętać.

Bo taka już jestem  robię dla... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 14 marca 2012

Bo taka już jestem, robię dla innych wszystko co w mojej mocy, staram się być przy każdym, żeby nikt nie został sam, każdy dostaje cząstkę mnie, którą potem zużywa jak tylko może, gniecie i wywala do kosza. Ja robię wszystko co tylko mogę , by byli szczęśliwi. A oni ? Tylko ranią, zadają ból . Ja poświęcam im wszystko, a od nich dostaję jedynie nic . Ja jestem zawsze, a ich nigdy nie ma . Tak, mówię tu o ludziach którzy nazywają się moimi przyjaciółmi.

I ten moment  kiedy stałam nad jego... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 12 marca 2012

I ten moment, kiedy stałam nad jego martwym ciałem, kiedy wpatrywałam się w siny ślad na szyi. Za każdym razem kiedy zamykałam oczy widziałam jego z tą pętlą na szyi. Tak bardzo nie chciałam dopuścić do siebie myśli, że go po prostu nie ma. Dotykałam jego zimnych dłoni, sinej twarzy, kładłam dłoń na jego klatce, tylko po to by poczuć bicie jego serca. Ale panowała tylko cisza, ta cisza która zawładnęła moim życiem, odkąd on se je odebrał. W tej samej chwili kiedy on odszedł, moje serce rozpadło się, umarłam ciągle istniejąc. Próbowałam wylać ból łzami, krwią, ale on tkwił wewnątrz, we mnie, tak samo jak wspomnienia o nim. Zakopując go zakopali moje wszystkie uczucia. Znicz to był gasnący płomyk nadziei, że może jednak on żyje, że to tylko sen. Ból przysłaniał mi świat, a rzeczywistość zabiła wlewając w duszę gorzki smak śmierci.

nie masz za co przepraszać ! ♥ przecież nadrobimy  3 teksty zakreconaanamaxa dodał komentarz: nie masz za co przepraszać ! ♥ przecież nadrobimy ;3 do wpisu 11 marca 2012
Teraz zabijesz we mnie człowiek. A... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 9 marca 2012

Teraz zabijesz we mnie człowiek. A raczej te pozostałości po nim. Zostanie tylko puste ciało. Pojemnik na martwą duszę.

Płakała. Płakała po stracie... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 2 marca 2012

Płakała. Płakała po stracie swojego ukochanego syna, największego skarba jakiego miała, jedynego szczęścia, cząstki jej samej. Wyobraziłam se co musiała czuć wchodząc do tego pokoju i widząc jego, z pętlą na szyi , nieżywego, nie oddychającego. Co musiała wtedy czuć, tego nie wie nikt.Kiedy stała nad jego martwym ciałem, łzy spływały po jej policzkach, a ból w środku zwiększał się z każdą minutą. Obwiniała się, że nic nie zrobiła, że tuż za ścianą on umierał, a ona mu nie pomogła. Odchodząc wyrwał z niej serce. Pomimo tego, że ciągle powtarzał, że ją zniszczy, że ją zabije, że przez niego będzie cierpiała jak jeszcze nigdy, wiedziała, że kochał. Niszcząc siebie, niszczył ją, zabijając się zabij ją.

są tylko chwilę szczęścia... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 19 luty 2012

są tylko chwilę szczęścia, przeplatane łzami. ~ angk
Autor cytatu: angk

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV