głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakreconaanamaxa Ty już nie jesteś moją codziennością a ja tak trochę nie żyję nie oddycham i znikam. Ty stałeś się całym moim życiem. Tylko szkoda że ono właśnie straciło sens

zakreconaanamaxa

zakreconaanamaxa.moblo.pl
Ty już nie jesteś moją codziennością a ja tak trochę nie żyję nie oddycham i znikam.
Ty już nie jesteś moją... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 9 kwietnia 2012

Ty już nie jesteś moją codziennością, a ja tak trochę nie żyję, nie oddycham i znikam.

Ty stałeś się całym moim życiem.... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 8 kwietnia 2012

Ty stałeś się całym moim życiem. Tylko szkoda, że ono właśnie straciło sens, jakiekolwiek znaczenie, i w sumie mogłoby się już skończyć.

Dłonie zaciskasz tak mocno  że... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 8 kwietnia 2012

Dłonie zaciskasz tak mocno, że paznokcie wbijają się w ręce, zębami przegryzasz wargę, czujesz metaliczny posmak krwi, ale nie przestajesz, starasz się, walczysz sama ze sobą, ale mimo to łzy spływają po Twoich policzkach.

haha jeszcze nic się nie leje  a ja całkiem trzeźwa jestem i prawdę mówię talenciaro  jesteś geniuszem :  teksty zakreconaanamaxa dodał komentarz: haha jeszcze nic się nie leje, a ja całkiem trzeźwa jestem i prawdę mówię talenciaro, jesteś geniuszem :* do wpisu 7 kwietnia 2012
dziękuję :  :  i geniuszem to Ty jesteś ! teksty zakreconaanamaxa dodał komentarz: dziękuję :* :* i geniuszem to Ty jesteś ! do wpisu 7 kwietnia 2012
Kiedy ja starałam się zamknąć... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 7 kwietnia 2012

Kiedy ja starałam się zamknąć moje serce, Ty stanąłeś przede mną i zacząłeś je otwierać, tylko zamiast wlać w nie miłość, wlałeś kolejne cierpienia i łzy. Pozostawiłeś wielką szparę która nie chce się zabliźnić, ta rana pozostanie do końca, nawet alkohol jej nie zaleczy.

I to właśnie w nocy najbardziej... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 6 kwietnia 2012

I to właśnie w nocy najbardziej odczuwasz samotność. Wiesz, że jesteś sama, nie ma przy Tobie nikogo, nikt się nie interesuje nawet czy żyjesz. Wszyscy se przypomną o Tobie jak będą czegoś potrzebowali, ale kiedy Ty kogoś potrzebujesz, nawet zwykłej rozmowy, to nikogo nie ma, no i gdzie ci wszyscy Twoi przyjaciele ? Teraz najbardziej potrzebujesz rozmowy, tylko tyle, świadomości, że masz kogoś na kim możesz polegać, kogoś kto zawsze jest. Ale Tobie zawsze towarzyszy pustka i nicość, jesteś sama, i wysłuchają Cię jedynie cztery ściany.

Coraz ciężej udawać kogoś kim... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 6 kwietnia 2012

Coraz ciężej udawać kogoś kim się nie jest, coraz ciężej udawać szczęście, coraz ciężej przyklejać uśmiech do twarzy, coraz trudniej nakładać maskę, coraz trudniej żyć codziennością , okłamując wszystkich że jest okey .

Przez drzwi wchodzi samotność... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 6 kwietnia 2012

Przez drzwi wchodzi samotność, przez okna wspomnienia, sentymenty i ból. A Ty siedzisz na podłodze i próbujesz utworzyć niewidzialną tarczę, która ochroni Cię przed niezapowiedzianymi gośćmi. Jednak jest za późno, atakują Cię, uderzają z taką siłą, że zaczynasz krzyczeć, tak głośno jak jeszcze nigdy. Poddajesz się, kładziesz na podłodze, wpatrujesz się w sufit, a łzy zastygają w otwartych oczach. Już nie możesz wydobyć z siebie głosu, jedyne co czujesz to przerażenie i ból. Koniec zbliża się powoli, napawając się Twoją bezsilnością.

Podobno trzeba się cieszyć z życia... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 6 kwietnia 2012

Podobno trzeba się cieszyć z życia , z każdej chwili. Tylko to trochę trudne , gdy bliskie Ci osoby traktują Cię jak śmiecia.

Chciała dać sobie radę  poradzić... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 6 kwietnia 2012

Chciała dać sobie radę, poradzić se, naprawdę próbowała być silna. Całymi dniami walczyła by nie rozpłakać się przy wszystkich, po prostu się nie poddać, jednak kiedy wracała do domu nie miała sił na nic. Modliła się, prosiła, błagała o śmierć, by przestać oddychać. Zamykała zalane łzami oczy z nadzieją, że ich już nie otworzy. Jednak jej koszmar dalej trwał jakby nie miał końca. Po raz kolejny chwyciła żyletkę, miała nadzieję, że pomoże, robiła coraz głębsze rany jednak ani trochę nie czuła się lepiej. Wtedy do jej pokoju wszedł on, patrząc na jej zakrwawione ręce, wiedział, że to już koniec, że nie da rady jej pomóc, nie może patrzeć na to co robi, pomimo jego próśb, myślał że żyletka jest ważniejsza od niego, odszedł, opuścił ją jak wszyscy inni. A ona po stracie jego, najbliższej osoby, wiedziała, że nie da se rady. Przycisnęła mocniej żyletkę, po raz ostatni poczuła spływającą po policzku łzę, po ręce ciepłą krew, ostatni oddech, uderzenie serca, i nadzieja że to już koniec.

Kolejny ranek  słońce wpada przed... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 6 kwietnia 2012

Kolejny ranek, słońce wpada przed okno, rozświetlając pokój, a ja znowu budzę się z podkrążonymi oczami, zachrypniętym głosem, znowu witam tę pieprzoną rzeczywistość. A przecież miało się wszystko zmienić, miało być dobrze ,a jest coraz gorzej. Nadzieja odeszła wraz z chowającym się księżycem i ostatnią kroplą krwi spadającą na podłogę, która w między czasie złączyła się ze słoną kroplą łzy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV