głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Stary kobietę się kocha mimo wszystko. Po to jest. I masz z nią sypiać masz doznawać z nią nowych doświadczeń ma być wam cudownie Ale nie tylko wokół tego to si

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Stary kobietę się kocha mimo wszystko. Po to jest. I masz z nią sypiać masz doznawać z nią nowych doświadczeń ma być wam cudownie Ale nie tylko wokół tego to s
Stary  kobietę się kocha  mimo... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Stary, kobietę się kocha, mimo wszystko. Po to jest. I masz z nią sypiać, masz doznawać z nią nowych doświadczeń, ma być wam cudownie - Ale nie tylko wokół tego to się kręci. Przytulaj ją. Daj jej swoją bluzę, gdy będzie marzła i daj serce, kiedy ona odda ci swoje. Zważywszy na to, że jest delikatniejsza. Kurwa, nie rań jej.

Życzę Ci  abyś idąc z nią za... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Życzę Ci, abyś idąc z nią za rękę, przewrócił się o te nędzne sznurówki i powybijał sobie połowę zębów. Słyszałam, że nie przepada za szczerbatymi.

Czasami jestem w takim nastroju  że... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Czasami jestem w takim nastroju, że jedyne czego pragnę to iść przez ulicę bez stanika z butelką jakiegoś dobrego trunku w ręku i zdzierając obcasy na nierównych chodnikach, krzyczeć jakie życie jest skurwysyńsko niesprawiedliwe. Później wrócić do domu i biorąc kąpiel w wannie pełnej aromatycznej piany, zaciągać się papierosami tak, że w klatce piersiowej będzie bolało mnie intensywniej niż, wtedy gdy uderzałam w nią pięściami, błagając serce o milczenie.

Wszystko przemija  wszystko się... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Wszystko przemija, wszystko się zmienia, lecz nie ja. Wciąż jestem tą samą nastolatką z wieloma problemami, których nie umiem rozwiązać. Wciąż płaczę po nocach w poduszkę, bo nie mogę o Tobie zapomnieć. Tak, to wciąż ja.

Tyle razy dawałam Ci do  zrozumienia... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Tyle razy dawałam Ci do zrozumienia, że mi na Tobie zależy, a Ty i tak masz to w dupie.

Chciałabym kiedyś spojrzeć Ci w... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Chciałabym kiedyś spojrzeć Ci w twarz i wykrzyknąć to wszystko, co dusiłam w sobie. Uwierz, to nie byłoby takie miłe.

Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt drinków. chcę butelkę najczystszego, najmocniejszego, najbardziej niszczycielskiego, najbardziej trującego alkoholu na ziemi. Chcę pięćdziesiąt butelek. Chcę cracku, brudnego i żółtego i wypełnionego formaldehydem. Chcę kupę amfy w proszku, pięćset kwasów, worek grzybów, tubkę kleju większego od ciężarówki, basen benzyny tak duży, żeby się w nim utopić. Chcę czegoś, wszystkiego, czegokolwiek, jakkolwiek, ile się da... by zapomnieć.

Wiesz  czasem siedzę z telefonem w... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Wiesz, czasem siedzę z telefonem w ręku i dopiero po chwili orientuję się, że szukam Twojego numeru. To śmieszne, dawno go przecież skasowałam. Chciałam tak bardzo wyrzucić Cię z życia, wymazać z pamięci, wytrzeć wspomnienia dawnych dni, że zapomniałam o jednym - to serce do Ciebie biło. A jego nie mogę zamienić i oszukać.

Moja pierwsza fajka   Tak doskonale... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Moja pierwsza fajka - Tak doskonale ją pamiętam , zawsze mnie to brzydziło, ale odkąd Cię pokochałam uczucie dymu nikotynowego w moich płucach stało się jedynym ukojeniem od bólu , który rozpierdalał mi serce .

Kocham Cię.   Powiedziała patrząc... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Kocham Cię. - Powiedziała patrząc na chłopaka jej życia. - Mówiłaś coś ? - Powiedział chłopak wyciągając z uszu słuchawki. - Mówiłam ,że ładna dziś pogoda... - Ja Ciebie też. – Powiedział wkładając słuchawki do kieszeni. ♥

Mam czasem ochotę podejść do... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Mam czasem ochotę podejść do Ciebie, przytulić Cię i mieć w dupie co sobie pomyślisz. ♥

Wkurwiają mnie ludzie  którzy są... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Wkurwiają mnie ludzie, którzy są starsi i uważają , że skoro jestem jeszcze młoda to nic o życiu nie wiem . A jak na te swoje nastoletnie lata , przeszłam w chuj za dużo .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV