głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Wracam ze szkoły i nie mam siły na nic. Czuję się jakbym miała za sobą kilka nieprzespanych nocy i w dodatku była po kilku ostrych melanżach. A wieczorem po kil

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Wracam ze szkoły i nie mam siły na nic. Czuję się jakbym miała za sobą kilka nieprzespanych nocy i w dodatku była po kilku ostrych melanżach. A wieczorem po kilku
Wracam ze szkoły i nie mam siły na... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Wracam ze szkoły i nie mam siły na nic. Czuję się jakbym miała za sobą kilka nieprzespanych nocy i w dodatku była po kilku ostrych melanżach. A wieczorem po kilku godzinach spędzonych przed telewizorem lub komputerem. Po kilku buchach i długiej kąpieli włączam vivę i tańczę przed lustrem jakbym wzięła kilka kresek. W chuj to lubię.

Wypijmy za wszystkich ukochanych... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Wypijmy za wszystkich ukochanych , którzy zmienili się w łamaczy serc . Za wszystkie kocham , które tak szybko straciły swoją magię . Za wszystkie łzy , zatopione w kieliszkach i przepalone papierosami . Oraz za żegnam , które niszczyły nie tylko nasze życie , ale również doprowadzały do destrukcji serca .

Kiedyś pragnęłam księcia z bajki.... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Kiedyś pragnęłam księcia z bajki. Dziś chcę zwykłego faceta. Który mimo moich wad, min, humorków jest ze mną i nie zamierza zmieniać mnie na lepszy model .

Szłam przez osiedle z kumpelą i Jej... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Szłam przez osiedle z kumpelą i Jej znajomymi. Nigdy ich nie lubiłeś. śmiejąc się i żartując nagle zauważyłam jak idziesz z kumplami - jak zwykle sporą ekipą. Zatrzymaliście się, Ty wyrzuciłeś fajke, rozcierając ją nogą na asfalcie. Spojrzałeś wrogo na kolesi koło mnie. 'Miałaś być w domu' - burknąłeś. ' Może najpierw cześć kochanie' - podeszłam , całując Cię. Miałeś wredną minę, byłeś zły , że szłam z tamtymi. Objąłeś mnie w pasie, wkładając rękę do tylnej kieszeni baggyów, pytając : ' Idziesz z Nami ?'. Po spojrzeniach chłopaków widziałam , że jednak powinnam pójść. ' Pewnie ' - odparłam, żegnając się z tamtymi. Lubiłam , gdy dawałeś innym do zrozumienia , że jestem tylko Twoja.

Wiedziała   że bardzo ją zranił.... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Wiedziała , że bardzo ją zranił. Mimo to nie mogła o nim zapomnieć. Nie mogła przestać go kochać.

Gdy widzę twój uśmiech  to nie... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Gdy widzę twój uśmiech, to nie potrafię opanować swojego. Gdy napotykam twój wzrok, nie potrafię kontrolować mojego. To dziwna układanka, ale wszystko, co między nami, jest, co najmniej dziwne.

Czasami brakuje mi słów  by opisać... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Czasami brakuje mi słów, by opisać to w jakim stanie się znajduję. Czasami, płaczę na tyle zachłannie, że nie potrafię złapać oddechu. Zdarza mi się sprzeczać z własną podświadomością. Nie jestem idealna. I wcale nie zamierzam być…

Cholernie żałuję tego   że Cię... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Cholernie żałuję tego , że Cię znam. Tak bardzo chciałabym być był mi obojętny. Bym przechodziła obok Ciebie bez mrugnięcia okiem, nawet nie znając Twojego imienia. Byś nie miał żadnego udziału w moim życiu.

Spotkałam kiedyś mężczyznę.... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Spotkałam kiedyś mężczyznę. Miał marzenia, a właściwie jedno największe. Chciał spotkać miłość. Chciał móc pójść z nią do restauracji, porozmawiać, wypić kawę. Chciał jej zaznać. Chciał doznać jej czułości, poczuć smak jej ust. Szukał nadaremnie. Ożenił się z kobietą wspaniałą, jednak miłość jej nie towarzyszyła. W końcu pojawiła się kobieta, która spełniła jego marzenia. Pragnął jej i choć wiedział, że zdrada jest złem, nie miał innego wyjścia, nie chciał widzieć innego wyjścia, niż poddać jej się całkowicie.

Czy Cie nadal kocham? Nie wiem... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Czy Cie nadal kocham? Nie wiem, pewnie tak. Ale pogodziłam się już z tym, że nie jest pisane nam być razem. Nie jestem najszczęśliwsza na świecie, ale też nie siedzę w kącie i płacze. Próbuje żyć dalej .

Godzina 3:00 w nocy  dźwięk sms... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Godzina 3:00 w nocy, dźwięk sms zerwał mnie z łóżka. Wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię. Myślałam że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść. Dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił. Odebrałam pierwsze jego słowa ' odpowiedz, kochasz mnie? ' chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam że nie wie nawet jak bardzo, nie wie jaki jest dla mnie ważny. Akiedy powiedziałam że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon. Wyszłam i pod nim stał on, krzycząc że mnie kocha. Piękne, nie? Tylko szkoda że mi się to śniło.

zapalić fajke  popić piwem... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

zapalić fajke, popić piwem, pierdolić wszystko. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV