głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Przedstawienie musi trwać. Wszystko się może walić serce Ci pęka a Ty pudrujesz twarz uśmiechasz się i dalej grasz. Wciągała do płuc dym papierosów z taką zawzi

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Przedstawienie musi trwać. Wszystko się może walić serce Ci pęka a Ty pudrujesz twarz uśmiechasz się i dalej grasz.
Przedstawienie musi trwać.  Wszystko... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Przedstawienie musi trwać. Wszystko się może walić, serce Ci pęka, a Ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i dalej grasz.

Wciągała do płuc dym papierosów z... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Wciągała do płuc dym papierosów z taką zawziętością, że mało nie rozerwało jej klatki piersiowej. Zakręciło jej się w głowie. Czuła, że serce uderza nie w tym rytmie co trzeba. Po chwili dodała: 'A możesz się nawet kurwa zatrzymać.'

Siedziała z papierosem w dłoni i... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Siedziała z papierosem w dłoni i napawała się tym wspaniałym uczuciem, że już go nie potrzebuje do szczęścia.

Zastanawia mnie fakt  co ludzie... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Zastanawia mnie fakt, co ludzie skaczący z budynków, mostów, wieżowców czują gdy spadają. Czy czują ulgę? Lęk? Przerażenie? Czy też wolność. Co widzą tuż przed samym zetknięciem z ziemią? Czy faktycznie, tak jak w krążącej plotce widzi się całe swoje życie, te ważniejsze momenty czy po prostu nicość? Jakie to jest uczucie kiedy spadasz i wiesz, że to jest koniec twojej męki, cierpienia. Czy ludzie, którzy skaczą naprawdę chcą się zabić?

Jestem hipokrytką . Najpierw... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Jestem hipokrytką . Najpierw wieczorami modlę się o miłość , a później gdy już się pojawi , tchórzę i uciekam z krzykiem .

czasami patrzysz na mnie tak jakby... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

czasami patrzysz na mnie tak jakby Ci zależało, wtedy widzę w Tobie chłopaka w którym się zakochałam. mimo wszystko udaje,że mi nie zależy, bo tak jest łatwiej .

wtulona w jego ramiona wsłuchana  w... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

wtulona w jego ramiona wsłuchana w dźwięk jego głosu. pozornie zwykłe czynności sprawiały że była najszczęśliwszą osobą na świecie. stali na jednym z mostów i obserwowali zachodzące powoli słońce. po policzku spłynęło jej kilka łez przygryzła delikatnie wargi i zamknęła oczy. doszło do niej że ma więcej niż kiedykolwiek pragnęła mieć .

Było jakoś koło 21. Wracałam... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Było jakoś koło 21. Wracałam zmęczona treningiem. Nagle usłyszałam wyłaniającą się z torby melodyjkę - zawsze dzwoniłeś, gdy wiedziałeś, że mam przechodzić przez ten ciemny park. Czułam się wtedy bezpieczniej. Rozmawialiśmy, gdy nagle zobaczyłam grupę kolesi stojących przy ławce. Powiedziałam Ci o tym. Wiedziałam, że szykują się kłopoty - kazałeś mi grać na czas i rozłączyłeś się. Zdziwiona szłam z trzęsącymi się nogami przed siebie. Typki zaczęli się do mnie rzucać. Próbowałam załagodzić sytuację, ale na marne. Zabrali mi torebkę. Nagle zobaczyłam jak w ich stronę biegnie grupa kolesi - to byli Jego kumple. Kojarzyłam ich. W pięć minut swoje rzeczy miałam z powrotem. Spytali, czy nic mi nie jest i zaprowadzili do domu. Byłam w szoku, non stop pytając : "ale jak, skąd?". W końcu jeden z nich spojrzał na mnie mówiąc : "Masz tak zajebistego chłopaka, że dba o Ciebie nawet z odległości. Doceń to" - uśmiechnęłam się tylko pod nosem, a w oku zakręciła mi się łza.

Niektóre piosenki  gdy ich słuchamy... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Niektóre piosenki, gdy ich słuchamy samotnie, po prostu bolą. Przypominają o przeszłości.

Teraz się pozbierałam. Nie jestem... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć, nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaje z łóżka żeby przeżyć kolejny cholernie pusty dzień.

moim jedynym ukojeniem jest  spanie.... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

moim jedynym ukojeniem jest spanie. kiedy śpię nie jestem smutna, nie jestem zła, nie jestem samotna, jestem niczym. tylko jest jeden problem, wiesz? ostatnimi tygodniami mam nawet problemy z zaśnięciem.

może go nie kocham  tak to... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

może go nie kocham, tak to prawdopodobne, że tylko go lubię, ale ciągle o nim myślę, i zastanawiam się co robi, i jak się czuje, czy wszystko mu się udało, czy myśli o mnie tyle co ja o nim. nie, nie kocham go, ale zdecydowanie jest na dzień dzisiejszy najważniejszym mężczyzną w moim życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV