głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała Cię przytulić i powiedzieć : Jesteś tylko mój . Tak był czas kiedy uśmiech nie schodził mi z twarzy. Gdy leżałam na łóżku

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała Cię przytulić i powiedzieć : Jesteś tylko mój .
Nawet nie wiesz jak bardzo bym... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała Cię przytulić i powiedzieć : "Jesteś tylko mój".

Tak  był czas kiedy uśmiech nie... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Tak, był czas kiedy uśmiech nie schodził mi z twarzy. Gdy leżałam na łóżku, słuchając muzyki i uśmiechając się sama do siebie. Gdy, wybiegałam na deszcz w samej koszulce śmiejąc się i skacząc po kałużach. Gdy nie przesypiałam nocy, bo rzeczywistość była lepsza niż sen. Gdy uśmiechałam się do telefonu. Tak, byłam wtedy szczęśliwa. Tak, wtedy był też On.

Choć tak bardzo chcę o tobie... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Choć tak bardzo chcę o tobie zapomnieć .. nadal tyle dla mnie znaczysz . Wciąż myślę o tobie kiedy nie mogę zasnąć , kiedy tylko wejdę na gadu patrze jaki masz opis i czy przypadkiem nie jesteś dostępny , ale i tak nie mam odwagi do ciebie napisać . Moją codziennością jest również sprawdzanie twojej tablicy na facebooku i oglądanie twoich zdjęć .Mimo tego że od naszego rozstania minęło sporo czasu .. kiedy miałeś inną dziewczynę ogarniała mnie taka zazdrość, że miałam ochotę ją zajebać . Wszystko mi Ciebie przypomina ..tyle miejsc i piosenek jest z tobą związanych . Chociaż uważam Cię za największego skurwiela nadal ,gdy cię spotykam przechodzą mnie dreszcze i robi mi się gorąco . Nic się nie zmieniło od czasu gdy się rozstaliśmy , tak bardzo się starałam wymazać cię z pamięci , ale nie udało się . Mówią że "nadzieja matką głupich " ja chyba nigdy nie zmądrzeje .Przez cały czas mam nadzieję że kiedyś zrozumiesz ile dla mnie znaczysz ..

Wbrew pozorom podoba mi się Twoje... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Wbrew pozorom podoba mi się Twoje podejście do sytuacji, też chciałabym mieć na to wszystko wyjebane.

Od tej chwili nie będzie już... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Od tej chwili nie będzie już grzecznej, miłej, potulnej i uroczej dziewczynki. Od teraz będzie tylko i wyłącznie wredna suka, mówiąca absolutnie wszystko - absolutnie każdemu.

Wstać ze świadomością  że nie... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Wstać ze świadomością, że nie jestem zdolna do miłości, a moje źrenice wciąż, są przepełnione przeszklonymi wspomnieniami.

Czasem usiądę w pustym pokoju... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Czasem usiądę w pustym pokoju, włączę dobrą muzykę, zapalę świeczki. A wszystko to tylko po to, aby zacząć płakać. Czasem lepiej wypłakać to, co boli. Nie raz, nie dwa, nie tysiąc, a nawet milion. Ważne, żeby przeszło..

Chciałabym spacerów wieczornych w... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Chciałabym spacerów wieczornych w parku, trzymania się za ręce, przytulania, tak zdecydowanie chciałabym mieć kogoś kto by odwzajemniał moją miłość.

Pamiętaj  że dla kogoś znaczysz... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Pamiętaj, że dla kogoś znaczysz wszystko. Jest taki ktoś, komu śnisz się, co noc. Jest taki ktoś, kto kocha Cię ponad wszystko.

Mówię   że nie potrzebuję... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Mówię , że nie potrzebuję miłości , a potem zamykam się w pokoju i mówię do mokrych chusteczek jak bardzo mi jej brak .

Na sam widok żyletki usta układają... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Na sam widok żyletki usta układają mi się w uśmiech, a oczy szklą się, po chwili już siedzę rysując nowe dziary na ręce.Pomaga mi to, nie czuję bólu, czuję szczęście i ulgę gdy mogę się okaleczyć i zobaczyć przyjaciela w drzwiach, który łapiąc się za głowę próbuje mi przegadać żebym więcej tego nie robiła, ja po prostu nie potrafię przestać, a on tego nie rozumie, to tak jakbym powiedziała mu, żeby przestał palić szlugi..

Ostra impreza. Opary alkoholu  dym... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Ostra impreza. Opary alkoholu, dym nikotynowy i ona. Wyzywająco ubrana z kusząco rozmazaną szminką. Kołysała biodrami wylewając resztki wódki z butelki. Uwodzicielska i pewna siebie. Wystarczyło jednak na chwilę się zatrzymać aby dostrzec w jej niebieskich oczach małą, przestraszoną dziewczynkę, która pogubiła się we własnym świecie..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV