głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Chcesz wiedzieć co to miłość? Ona jest jak alkohol Najpierw upija Cie potem poniewiera mnie I tak się włóczę gdzieś chyba zgubiłem sens bo tu nic się nie zmieni

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Chcesz wiedzieć co to miłość? Ona jest jak alkohol Najpierw upija Cie potem poniewiera mnie I tak się włóczę gdzieś chyba zgubiłem sens bo tu nic się nie zmienia.
Chcesz wiedzieć co to miłość?... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 czerwca 2013

Chcesz wiedzieć co to miłość? Ona jest jak alkohol Najpierw upija Cie, potem poniewiera mnie I tak się włóczę gdzieś chyba zgubiłem sens bo tu nic się nie zmienia.

Minął rok minie następny ale to... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 czerwca 2013

Minął rok minie następny ale to nie wróci nigdy nawet gdy minie następny unieś kieliszek w gore wypijmy za bledy bo to nie wróci nigdy nawet gdy minie następny.

Mieliśmy wspólne plany czułem ze... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 czerwca 2013

Mieliśmy wspólne plany czułem ze się kochany świat mieliśmy u stop jak by to nam był pisany. Dzisiaj chuj wbijam w plany no i znów leczę rany gdzieś, Przy barze z kumplami albo sam, chyba zbyt często chlam. Odcinam przeszłość kreska jakby miało nie być nas oboje, Bo tak bardzo chciałem żyć tutaj z Toba, we dwoje Kiedyś jeszcze mogłaś nazwać mnie gnojem ale dzisiaj dobrze wiem ze żeby to przetrwało to musimy chcieć oboje Z Toba dzieliłem smutki i z Toba dzieliłem szczęście Ponoć prawdziwa miłość, tak mówili na mieście znajomi Dzisiaj znowu coś mnie boli jak nie kac to zjazd chyba nie umiem już zapomnieć bo znowu widzę Obraz - Jej Oczy - Jej Zapach – Jej Cos mi mówi dalej – Chlej .

Widzę Cię  jak chcesz wtulić się... teksty

xxlovestoryxx dodano: 15 czerwca 2013

Widzę Cię, jak chcesz wtulić się w me ramiona, widzę Cię, w moim śnie, gdy masz skrzydła anioła. Widzę, że nie pozwolisz mi odejść, prędzej skonasz, zrozum, że to jest złe, zapomnij o nas. Widzę Cię, jak kryjesz w sobie to, co czujesz, widzę, że myślisz o mnie, kiedy w klubie szczujesz. Widzę, że robisz coś, czego sama nie rozumiesz, nienawidzisz mnie, gdy budzisz się, nie żałujesz. Widzę Cię, gdy leżysz obok w środku nocy, widzę Cię, choć Twe włosy zakrywają Ci oczy. Widzę jak, zagryzasz zębami swoje usta. Widzę, gdy zerkasz okiem, na nasze odbicie w lustrach. Masz coś w sobie, co nie pozwala mi Cię skreślić, choć dziś myślę o Tobie, tylko w czasie przeszłym. Widzę Cię, wśród tych, co z mego życia odeszli, to mój rachunek sumienia, dziś przepraszam za grzechy.

Widzę Cię  gdy smutnymi oczyma... teksty

xxlovestoryxx dodano: 15 czerwca 2013

Widzę Cię, gdy smutnymi oczyma patrzysz na mnie, widzę Cię, kiedy me tajemnicze myśli kradniesz. Widzę Cię, gdy zamykam me żaluzje przed snem, Ty siedzisz w samochodzie, ciemne szyby twym tłem. Widzę Cię, jak chcesz udowodnić, że jesteś twarda, serce to nie sługa, nie powstrzyma go twa garda. Widzę Cię, chodź dziś nie jesteś tego warta, gdy potrzebowałem Cię, nie miałem w Tobie oparcia. Widzę Cię, bo nie umiem wymazać Cię z życia, widzę Cię, gdy tym samym tlenem chcesz oddychać. Widzę Cię, lecz to tylko Twój cień, już straciłaś równowagę między dobrem, a złem. Widzę Cię, chcę przytulić Twe drżące dłonie, gdy jesteś blisko mnie, to pulsują Ci skronie. Widzę Cię i nie umiem powiedzieć, że to koniec, odchodzę wiem, nie będzie łatwo mi zapomnieć.

chciałeś wykręcić jej numer i ją... teksty

xxlovestoryxx dodano: 14 czerwca 2013

chciałeś wykręcić jej numer i ją usłyszeć ona też tak miała pewnie setki razy bo przecież była od Ciebie uzależniona i uwierz mi, że daleko jest azyl ale nie możesz zadzwonić, bo wtedy dasz się pokonać Szukasz wyjścia, nie da Ci go czysta potrzebujesz odrobiny towarzystwa Znajdujesz ja myśląc "zapomnę o nas" tylko czemu szukasz akurat w innej ramionach? Nie wiesz kiedy, głowa traci kontrolę w spodniach robi się cieplej, choć w sercu chłodno Niejeden facet wybrał tak, kiedy poległ niejedna panna zgubiona traciła godność..

Ona jest ze mną na 100  tak jak ja z... teksty

xxlovestoryxx dodano: 14 czerwca 2013

Ona jest ze mną na 100% tak jak ja z nią, i pieprzyć to co o nas mówią, kiedy na nas patrzą. Ona i ja połączeni wyobraźnią, i językiem ciał, kiedy wszystkie światła gasną. Aż do rana, gdy się jasno robi znów, i przy zamkniętych powiekach czytamy z ruchu ust. W takich chwilach zapominasz czym jest ból, szarej egzystencji, która ciągnie Cię w dół.

Ona nigdy nie pozwoli mi skonać   bo... teksty

xxlovestoryxx dodano: 14 czerwca 2013

Ona nigdy nie pozwoli mi skonać, bo ona brat, objęła nade mną patronat. Ona sprawia, że zawsze chcę być ponad, i kocham jak zasypia w moich ramionach. Bo ona to mój kwiat wskazuje mi szlak, i kocham gdy jej włosy rozwiewa wiatr. Ona bez niej zwariował by mój świat, ona bez niej zwariował bym i ja. Ona bezustannie łapie mnie za słowa, i sprawa, że czasem ciężko mi się skoncentrować. Ale to ona, z nią bym mógł zaczynać od nowa, bez względu na to jak wyboista będzie droga. Bo ona mi powtarza, że los jest w naszych dłoniach, i nie ma co się łamać, bo przyszłość to nie wiadoma brat. Ona i ja, sprawdź nas jest świat, i kocham ją bo przy niej, ginie mój strach..

Każde z miejsc  które widziały ją... teksty

xxlovestoryxx dodano: 14 czerwca 2013

Każde z miejsc, które widziały ją przy Tobie dziś patrzą na Ciebie smutnym wzrokiem na chłodno jak to jest, że gdy trzeba radzić sobie nie możecie żyć w tym samym miejscu,choc osobno Serca złamane, Ty wypijesz morze wódki, ona wylewa morze łez, nie umiesz tak każdy wspólny rok w głowie tak kurewsko utkwił, że nie wiecie nawet jak wrócić na dawny szlak I gdy spotkacie się przypadkiem gdzieś na mieście jest jakoś dziwnie, cholernie śmiesznie.. rzucone cześć ot tak, po dłuższej chwili pustka pomiędzy ludźmi, którzy przecież razem żyli.

Magia jest wtedy  kiedy splatamy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 14 czerwca 2013

Magia jest wtedy, kiedy splatamy dłonie a nasze oczy mówią wszystko zamiast słów gdy uderzy coś, damy się ponieść spierdoli się wszystko to, co było tu.

To co boli to bagaż wspomnień... teksty

xxlovestoryxx dodano: 11 czerwca 2013

To co boli to bagaż wspomnień Tyle razy prosiłam nie zapomnij o mnie Ty wybrałeś inną drogę Zabiłeś uczucie, zostawiłeś tylko szkodę Zamknęłam ten rozdział i już wiem, że na zawsze Już Cię widzę gdy do wspomnień patrzę Choć gdzieś jesteś w tym życia teatrze Blask Twoich oczu nigdy nie zgaśnie .

Co czułeś wiedząc  że upadam... teksty

xxlovestoryxx dodano: 11 czerwca 2013

Co czułeś wiedząc, że upadam powoli? Co czułeś wiedząc, że pogrążam się w melancholii? Czy smutek w oczach Cię nie przerażał? Na to pytanie już nie odpowiadaj, nie,nie,nie Nie chcę się odwracać wiedząc, że tu jesteś Bo smutku myśli miałam bezkres Mam tylko jedno małe marzenie By bez Ciebie poczuć spełnienie Wiedz, że zraniłeś jak mogłeś to zrobić? Ja tylko chciałam siebie chronić .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV