głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
coś tam... teksty xxlovestoryxx dodał komentarz: coś tam... do wpisu 19 lipca 2013
Ja będę tam stać  płonąć i... teksty

xxlovestoryxx dodano: 27 czerwca 2013

Ja będę tam stać, płonąć i patrzeć na świat Ze mną mój Bóg, moja wiara, całe miasta Chociaż kłamstwem nas karmią, wiemy jaka jest prawda Nawet z betonu czasem róża wyrasta.

Przyszłość miała być szansą  a... teksty

xxlovestoryxx dodano: 27 czerwca 2013

Przyszłość miała być szansą, a przyszła jaka przyszła Wszystko zdaje się być piękne, chyba, że widzisz to z bliska Każdy z nas gaśnie z czasem tak jak iskra. Choć większość ma maturę, co drugi ma magistra Ławka to nasza przystań, z daleka od obietnic A ponoć to my jesteśmy niebezpieczni.

Co dzień słyszę cichy krzyk znów... teksty

xxlovestoryxx dodano: 27 czerwca 2013

Co dzień słyszę cichy krzyk znów ktoś spadł Nawet nie wszedł na szczyt, pękło serce ze szkła Daj coś od siebie, potem zacznij brać To działa w jedną stronę, więc nie płyń pod prąd pontonem brat To nie tak, świat jest bardziej złożony Jeśli już coś wiesz o tym, to przekaż ziomkowi I zejdź z drogi, bo depczemy przeszkody.

Pamiętaj  że mamy na zawsze siebie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 19 czerwca 2013

Pamiętaj, że mamy na zawsze siebie Życie ciągle wystawia nas na próbę Pewny dziś mogę być tylko już ciebie Proszę obejmij mnie, pocałuj czule Czuję w powietrzu autodestrukcję To słowa prawdy przeszyte bólem To pomieszczenie jest ciasne i duszne Proszę obejmij mnie, pocałuj mnie czule Odkryć to co nie odkryte, szept oddechów Twoje ciepło, zapach, syk węża z edenu Tego czasu zawsze jest za mało Nie ważne ile uderzeń serc nam pozostało Jak anonimowi kochankowie, nie znani sobie Jakby to był nasz pierwszy raz Noc nad ranem oddaje ciałom kształt Zaopiekuj się mną, nawet kiedy powodów brak.

Twoje usta wysyłają zaproszenie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 19 czerwca 2013

Twoje usta wysyłają zaproszenie Piję z nich powoli, gasząc pragnienie Potrzebuję cię jak nigdy, wierz mi To ta jedyna chwila, kiedy mogę uciec śmierci Znów tankuję czystą, nie stoję w korkach Na ostatniej prostej do czarnego worka Tylko tu i teraz i ty to wiesz Jeżeli życie kiedykolwiek miało jakikolwiek sens Łapię ten czas To nie może się skończyć, to musi wiecznie trwać Chociaż nic nie mówisz, ja wszystko słyszę Inni mówią, tylko po to by zabić ciszę Przed nami niejedna doba Nie będę z tym walczył, po prostu się poddam Jeden oddech, jedno ciało, jak złożeni w grobie Intymny dialog, konfesjonał spowiedź.

Ta noc zabierze cię w mój świat... teksty

xxlovestoryxx dodano: 19 czerwca 2013

Ta noc zabierze cię w mój świat, Tu na ciebie czekam, nie chcę zwlekać, to ten czas Nie wezmę więcej niż mi dasz W moich oczach ogień płonie, chcę go tobie dać.

Masz swoje zadanie? Dzisiaj to... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 czerwca 2013

Masz swoje zadanie? Dzisiaj to podstawa, Bo nie jest najważniejszy hajs i zabawa. Trzeba bronić swego by nie utonąć w tłumie, Nikt nie chce być szarakiem- doskonale to rozumiem.

Trzeba być twardym by przejść... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 czerwca 2013

Trzeba być twardym by przejść przez to bagno, Które ty nazywasz rzeczywistością szarą. Nie da się samarą rozwiązać pewnych spraw, Kiedyś zobaczysz ile jesteś wart I jak potrzebny w życiu jest każdemu fart.

Pomimo niepowodzeń  które spotykam... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 czerwca 2013

Pomimo niepowodzeń, które spotykam na drodze, To nie godzę się z losem i do przodu pędzę, Pchając jakoś nędzę i zdobywając wiedzę. Ona fundamentem, który Ci pomoże, Zrozumieć to gówno od samych korzeni, Choć pusto w kieszeni, Jak Odyseusz płynę do swojej Itaki, Nie zważając nigdy na wrogów ataki.

Rozwiewam dziś plotki  nie słodki... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 czerwca 2013

Rozwiewam dziś plotki, nie słodki jak idiotki, Żyje własnym życiem, nie wnikam w innych związki! Mam swoje sprawy, problemy, obowiązki.

znowu jesteśmy razem  więc możemy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 czerwca 2013

znowu jesteśmy razem więc możemy umrzeć oboje bo jak żyć to tylko we dwoje i chuj z tym czy po tej czy po tamtej stronie więc wyciągam naboje i pakuje w skronie znowu będziemy razem na zawsze oboje...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV