głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Tyle pytań chcę ci zadać które mi w głowie siedzą Ale zbyt boję się że zadasz mi ból odpowiedzią Czasem mam ochotę tu zacząć wszystko od nowa Zamiast wymieniać

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Tyle pytań chcę ci zadać które mi w głowie siedzą Ale zbyt boję się że zadasz mi ból odpowiedzią Czasem mam ochotę tu zacząć wszystko od nowa Zamiast wymieniać spo
Tyle pytań chcę ci zadać  które... teksty

xxlovestoryxx dodano: 1 sierpnia 2013

Tyle pytań chcę ci zadać, które mi w głowie siedzą Ale zbyt boję się, że zadasz mi ból odpowiedzią Czasem mam ochotę tu zacząć wszystko od nowa Zamiast wymieniać spojrzenia zacząć wymieniać słowa Choć jedyny wyraz tu to wyraz zwątpienia na twarzach To czuję tęsknotę, gdy znów sobie ciebie wyobrażam.

Mówiłaś mi po pierwsze szczerość... teksty

xxlovestoryxx dodano: 1 sierpnia 2013

Mówiłaś mi po pierwsze szczerość - bez niej nic nie wyjdzie Mimo to wiem, że niektóre sprawy lepiej przemilczeć Czasem wolałem być cicho, gdy widziałem ciebie znów I nie mówić nic, lecz ty rozumiałaś mnie bez słów.

Każda minuta bez ciebie wydaje się... teksty

xxlovestoryxx dodano: 31 lipca 2013

Każda minuta bez ciebie wydaje się godziną Myliłem wiele razy pojęcia ta nie wychodziło Bez danej szansy człowiek, na nowo się zatraca Boję się co będzie jutro, wrześniowa pamiętna data Fotografie, wspomnienia, obrazy są w mojej głowie Dają tylko nadzieję, że pamiętam o tobie Przeklinam los i chwilę, która nas rozłączyła Dlaczego tak jest,krzyczę, po cichu przeklinam Spacer, ciemnymi uliczkami,z daleka widzę światło Nie wiem gdzie jestem, co mnie z pokoju zabrało Co niesie mnie do światła, co daje ukojenie Wiem,że czuje, widze, dotykam ciebie szepczesz do ucha kocham, mówisz do mnie przepraszam czuję łzy na policzku, ktoś krzyczy nie widzę światła nie czuję ciepła, pulsu, lecz teraz widzę dokładniej ciebie Tylko z góry kochałem najbardziej, ta.

Proszę cię błagam do mnie wróć... teksty

xxlovestoryxx dodano: 31 lipca 2013

Proszę cię błagam do mnie wróć Czekam na ciebie tu Proszę cię zostań proszę wróć Zostań zostań tu.

wspomnienia atakują mą głowę  nie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 31 lipca 2013

wspomnienia atakują mą głowę, nie daję rady myślę tylko o niej, alkoholem zakrapiany chwile, wspomnienia i kolejny papieros łzy, smutek, ta kolejna szklanka procentów serce pęka na myśl kiedy ona z innym serce nie sługa, to wiem, kocham ją jak nigdy nie docenilem co mialem, czlowiek docenia jak traci żaluję za błedy jak przyjdzie ta za nie zapłacić jest teraz gdzieś daleko, telefon nie odpowiada ja sam, sam ze sobą kolejny track składam nie moja wina, że tak na bardzo ta potrafie kochać że jestem szczęśliwy z kimś kto w waszych oczach wygląda inaczej, proszę wróć odeszłaś za daleko co będzie dalej, to co jest to piekło.

Nie myśl  że będziemy mogli... teksty

xxlovestoryxx dodano: 31 lipca 2013

Nie myśl, że będziemy mogli cofnąć się, (nie) jeśli powiesz mi, że chcesz mocno mnie. Tak, i wiedz, że to łamie mi serce, ale, kurwa, nie chcę widzieć Ciebie więcej, nigdy więcej.

Ja pierdole  czemu mi to robisz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 31 lipca 2013

Ja pierdole, czemu mi to robisz, kiedy kocham Cię? Przez Ciebie będę pić, alkohol wykończy mnie . Po co te bajki, że bardzo też to boli Cię? Przestań już pierdolić te głupoty, proszę Cię.

Przyrzekałaś  że mnie kochasz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 31 lipca 2013

Przyrzekałaś, że mnie kochasz, więc kochasz mnie, czy łudzę się? Co?! Że, kurwa, co? Masz dosyć mnie i nudzę Cię?

Przyrzekałaś  że mnie kochasz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 31 lipca 2013

Przyrzekałaś, że mnie kochasz, więc kochasz mnie, czy łudzę się?

Wiem  że to łamie mi serce   ale... teksty

xxlovestoryxx dodano: 31 lipca 2013

Wiem, że to łamie mi serce, ale, kurwa, nie chcę widzieć Ciebie więcej, nigdy więcej.

Wiem o wielu błędach i żałuje... teksty

xxlovestoryxx dodano: 19 lipca 2013

Wiem o wielu błędach i żałuje dziś mocno, że życie to nie Word i nie podkreśla na bieżąco .

coś tam... teksty xxlovestoryxx dodał komentarz: coś tam... do wpisu 19 lipca 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV