głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Ból nas jednoczy blizny uczą nas milczeć Zmysły magnetyzm istnień nim ciepło zniknie A wtedy krzykniesz padając na kolana A ten czar pryśnie bo ten świat nie je

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Ból nas jednoczy blizny uczą nas milczeć Zmysły magnetyzm istnień nim ciepło zniknie A wtedy krzykniesz padając na kolana A ten czar pryśnie bo ten świat nie jest
Ból nas jednoczy  blizny uczą nas... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 sierpnia 2013

Ból nas jednoczy, blizny uczą nas milczeć Zmysły, magnetyzm istnień nim ciepło zniknie A wtedy krzykniesz padając na kolana A ten czar pryśnie, bo ten świat nie jest dla nas.

A gdybyśmy uciekli gdzie nikt nigdy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 sierpnia 2013

A gdybyśmy uciekli gdzie nikt nigdy nie był Zaczęli od początku już nie patrząc na potrzeby By przebić ten mur chmur przebyć niebyt niemych Bzdur, przeżyć moc przeżyć tak aby przeżyć Tu, wierzyć w cud przeciąć łańcuch i więzy Zwyciężyć ból, mieć dom swój na krańcu tęczy Tam gdzie księżyc jest jedyną latarnią A noc międzyplanetarną podróżą w normalność Gdzie uczuć ziarno, zakwita kwiatem piękna A my płyniemy w ten świat oceanem łez szczęścia.

  nigdy nie będziesz kochać siebie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 28 sierpnia 2013

" nigdy nie będziesz kochać siebie, choć w połowie tak mocno jak ja kocham ciebie, nigdy nie będziesz traktować siebie odpowiednio, kochanie ale chcę, by tak było jeśli pokażę ci, że jestem tu dla ciebie, może pokochasz siebie, tak jak ja kocham ciebie."

Wiesz  że to miłość   kiedy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 sierpnia 2013

Wiesz, że to miłość , kiedy godziny z nim stać minut; gdy pocałunki nie są wystarczające; kiedy się śmieją, a ty nie wiesz dlaczego; kiedy Twój uśmiech zawsze jest na twojej twarzy, gdy jest wokół; gdy wszystkie słowa, które chcesz powiedzieć, to: "Kocham cię", bo nic nie ma sensu, nic. Nic, tylko on.

gratulacje :  teksty xxlovestoryxx dodał komentarz: gratulacje :) do wpisu 17 sierpnia 2013
Wiesz  nie ma miłości  jest tylko... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 sierpnia 2013

Wiesz, nie ma miłości, jest tylko chemia Zwykły sex i strach, by ktoś inny jej nie miał Wiesz, sam ze ją ściemniasz zbyt łatwo Więc olej marzenia i tak każde się spełnia zbyt rzadko Co, miłość jest ślepa, podobno Dlatego oczy nam otwiera samotność Choć w górze setki dłoni, bród wymiocin na reebokach Ale nie wiesz jak to boli gdy zapomnisz jak się kocha znów Mam na ścianie plakaty z moją ksywką I patrząc na nie, robi mi się coraz bardziej przykro Bo ten sukces jest skutkiem porażki I tkwimy w gównie, ale już nie daje żadnych szans Dziś nam słuchasz i tak nie płaczesz Ale kurwa, nikt tak Cię nie oszukał raczej 'Ogarnj się' dla mnie to takie puste słowa Bo nie umiem stać przed lustrem i sam sobie ustępować.

Nie umiem wyrażać tego co czuję w... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 sierpnia 2013

Nie umiem wyrażać tego co czuję w słowach Nie wiem co mam Ci powiedzieć. Co? Że Cię kocham? Że wciąż po nocach nie śpię, i że wciąż jest źle I nie wiem co mam myśleć, tak jak parę lat wcześniej A szczęście poszło w swą stronę, rozstałem się z nim w momencie Kiedy szedłem z mefedronem, czując, że to już koniec A Ty nie wrócisz naprawdę Upadłem, nieświadomy, że leżę na dnie Melanże, podszywki, dziwki, zarwane noce Lookając te tępe pizdy, myślałem o Tobie I dawałaś mi tę szanse nieraz, bym się pozbierał Żebym wstał, zobacz wstałem, ale Ciebie już nie ma.

Najwyższy czas już chyba się... teksty

xxlovestoryxx dodano: 9 sierpnia 2013

Najwyższy czas już chyba się pożegnać I zostawić to wszystko za sobą Lecz pamiętaj jednak, że ja pamiętam Że to przeze mnie nie ma Cię obok mnie.

Ciężko jest słuchać… i dostać... teksty

xxlovestoryxx dodano: 1 sierpnia 2013

Ciężko jest słuchać… i dostać coś w zamian Dlatego nigdy nie mówiłem nikomu o wymaganiach.

Wszystko zatacza krąg  ja znów... teksty

xxlovestoryxx dodano: 1 sierpnia 2013

Wszystko zatacza krąg, ja znów unikam rozmowy W gestach widzę drugie dno, przecież wszystko ma dwie strony Przestaję się bronić, nie pytaj bo nic nie powiem Dzisiaj przestaję cię gonić, bo co chciałem mam przy sobie…

I już nie mówię  bo niechęcę... teksty

xxlovestoryxx dodano: 1 sierpnia 2013

I już nie mówię, bo niechęcę kłamać cię prosto w oczy Powietrze stało się ciężkie, bo za dużo w nim emocji I nie pytaj mnie jak będzie, bo sam nie wiem co mam robić

Skaczę za marzeniami i spadam w... teksty

xxlovestoryxx dodano: 1 sierpnia 2013

Skaczę za marzeniami i spadam w pustkę Podobno jestem twardy jak skała Podobno… Podobno taka jedna mnie kochała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV