głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Moje serce trafi ważność nie pytaj mnie co czuje Bo gdybym był trochę starszy pewnie czułbym jak wariuje Możesz mówić mi że jestem słaby ja robię swoje Przeszed

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Moje serce trafi ważność nie pytaj mnie co czuje Bo gdybym był trochę starszy pewnie czułbym jak wariuje Możesz mówić mi że jestem słaby ja robię swoje Przeszedłem
Moje serce trafi ważność  nie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 8 września 2013

Moje serce trafi ważność, nie pytaj mnie co czuje Bo gdybym był trochę starszy pewnie czułbym jak wariuje Możesz mówić mi, że jestem słaby ja robię swoje Przeszedłem w życiu piekło miałem nawet paranoje!.

Chcesz odpowiedzi powiedz kiedy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 8 września 2013

Chcesz odpowiedzi powiedz kiedy zapytasz mnie Serce traci ważność a buzia już nie śmieje się Podaj mi dłoń poprowadzisz mnie może w wstecz Powiedz ile jeszcze dni muszę po tym biec.

Te kilka słów może być droższe... teksty

xxlovestoryxx dodano: 6 września 2013

Te kilka słów może być droższe niż pieniądze słodsze niż cukier i coś na co dzisiaj mam ochotę Może być lepsze niż jutro i pojutrze Chcę je tylko usłyszeć a potem mogę umrzeć.

Inna miała być codzienność  nasza... teksty

xxlovestoryxx dodano: 6 września 2013

Inna miała być codzienność, nasza wielkość miała iskry Ta wygasa gdy tak teraz na nią patrzę, a Ty milczysz.

Czuję wilczy głód  szukam słów... teksty

xxlovestoryxx dodano: 6 września 2013

Czuję wilczy głód, szukam słów których nie znam Gdy raz poczujesz głód, już nie potrafisz przestać Choć zawszę widzę Cię, ja nie czuję Cię znów Czekam na mały cud który mógłby to przerwać Ci wszyscy obcy wokół, myślą że mamy wszystko Niech wezmą spokój, zabiorą oczywistość Chcę usłyszeć głos, nie słyszę go choć jesteś blisko Powiedz do mnie a potem mogę zniknąć.

Chce wrócić tam gdzie upadki są... teksty

xxlovestoryxx dodano: 1 września 2013

Chce wrócić tam gdzie upadki są zawsze miękkie ludzie uczą się na błędach i są mądzrzejsi z wiekiem, słyszłem o tych miejscach nikt nie wie jak tam dolecieć słyszłem o tych ludziach chyba żyją w innym świecie.

Nie ma wyścigu każdy ma gdzie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 31 sierpnia 2013

Nie ma wyścigu każdy ma gdzie indziej metę a równy start likwiduje konkurencję, to tylko sen to nie istnieje w naszym świecie w środku nocy budzę się i przez chwilę jest lepiej.

Szczyt jest fajny tak mówili Ci co... teksty

xxlovestoryxx dodano: 31 sierpnia 2013

Szczyt jest fajny tak mówili Ci co byli tam widzieli to przeżyli to i spadli, szczyt jest fajny,ale nie ma mnie tam mam do niego hektar jeszcze ale chce to sprawdzić..

Ty  po co dzwonisz  skoro nie chcesz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 31 sierpnia 2013

Ty, po co dzwonisz, skoro nie chcesz ze mną gadać. Dobrze wiemy, że się nam nie poukłada mała.

Znów musiałem zmarnować szansę  a... teksty

xxlovestoryxx dodano: 31 sierpnia 2013

Znów musiałem zmarnować szansę, a Kurwa, miałem być dorosły.

Jeden numer  dziewięć cyfer i nie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 31 sierpnia 2013

Jeden numer, dziewięć cyfer i nie będzie mnie, i chuj. Chcesz mnie wyjeb, do stracenia mam i tak niewiele już. Plotki gonią plotki, taka branża. A ja chuj wbijam w branżę, skoro sam się nie ogarniam już.

Użalam się nad sobą i to nie jest... teksty

xxlovestoryxx dodano: 31 sierpnia 2013

Użalam się nad sobą i to nie jest spoko, mimo wszystko. Oczy mam przekrwione, kłamią jeśli widzą płomień. Dzisiaj znów słuchałem jej poczty głosowej, A wieczorem znowu wyjdę i poznam w barach tępe panny I sztuki, które znałem z opowiadań. Może z którąś będę dłużej albo zdradzę ją do rana. I znów nie jest tak jak być powinno...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV