głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Potrzebuje twej pomocy mógłbyś w końcu coś poradzić Mógłbyś się odezwać w końcu i pokazać że tam jesteś Albo dać nam jakieś znaki tak jak to zrobiłeś wcześniej

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Potrzebuje twej pomocy mógłbyś w końcu coś poradzić Mógłbyś się odezwać w końcu i pokazać że tam jesteś Albo dać nam jakieś znaki tak jak to zrobiłeś wcześniej Móg
Potrzebuje twej pomocy  mógłbyś w... teksty

xxlovestoryxx dodano: 20 września 2013

Potrzebuje twej pomocy, mógłbyś w końcu coś poradzić Mógłbyś się odezwać w końcu i pokazać, że tam jesteś Albo dać nam jakieś znaki, tak jak to zrobiłeś wcześniej Mógłbyś się objawić, pokazać się w postaci gołębia I dać ciepło temu światu, który ciągle się oziębia I od nowa zacząć ingerować, wybrać z pośród ludzi Tych co ogłoszą twe słowa, co w nas wszystkich coś ostudzi Bo na pozór wszystko fajnie, lecz świat donikąd nie zmierza Już nikt nie wie co na celu miała ostatnia wieczerza Po co objawienia w cudach, czy też przyjście twego syna Ludzie mówią wiele, lecz nie ma oparcia to dziś w czynach.

Każdy dzień przypomina mi to... teksty

xxlovestoryxx dodano: 20 września 2013

Każdy dzień przypomina mi to Jesteś pośrodku mej głowy jak echo Pogubiliśmy gdzieś krok Potem pomyliliśmy peron Biegnę do ciebie Jak sprawne wojsko pokonuję próg Gapię się w gwiazdy na niebie Tak jakbym wiedział że nie czekasz już.

Zostań  potrzebuję cię tu  To co w... teksty

xxlovestoryxx dodano: 20 września 2013

Zostań, potrzebuję cię tu To co w sobie mam tylko ciągnie mnie w dół Zostań, poukładaj mi sny Jeden z nich na pewno to my Zostań, potrzebuję cię tu To co w sobie mam, nie chcę się dzielić na pół Zostań, poukładaj mi łzy Jedna z nich na pewno to ty.

Daj mi chwilę  bo tylko wiatr zna... teksty

xxlovestoryxx dodano: 19 września 2013

Daj mi chwilę, bo tylko wiatr zna jej imię Nie wiem ile przede mną jeszcze, a ja A ja idę dalej, przed siebie wytrwale Więcej namiętności, niż serce może zmieścić.

Jutro przyszłość stanowi... teksty

xxlovestoryxx dodano: 19 września 2013

Jutro przyszłość stanowi teraźniejszość potem przeszłość Z dystansem do życia walczymy o przeciętność Uzależniony od doświadczeń,emocji.

Tak bardzo ich drażnię bo  ja... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 września 2013

Tak bardzo ich drażnię bo, ja robię swoje Ty słuchaj mnie błaźnie nie, nie wchodź mi w drogę.

Tak bardzo mnie nienawidzisz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 września 2013

Tak bardzo mnie nienawidzisz, przecież o tym wiem. Wcale mnie to dziś nie dziwi, to mój złoty sen.

Nie umiem przejść obojętnie kiedy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 września 2013

Nie umiem przejść obojętnie kiedy widzę ból I jak tak patrzę pęka moje serce na pół.

krsza  moje serce traci ważność teksty xxlovestoryxx dodał komentarz: krsza- moje serce traci ważność do wpisu 11 września 2013
 Wokół mnie tylu ludzi   chciałbym... teksty

xxlovestoryxx dodano: 10 września 2013

"Wokół mnie tylu ludzi - chciałbym widzieć lepszy świat chciałbym zabrać ich do góry, powiedz jak wiele mogę im dać? Tylu ludzi, chciałbym widzieć lepszy świat ze spokojem w nim się budzić, mieć więcej zysków niż strat.."

Z każdym kolejnym dniem dociera do... teksty

xxlovestoryxx dodano: 8 września 2013

Z każdym kolejnym dniem dociera do mnie więcej, Wbijam w to szczęście, co ma być to będzie..

estem bez uczuć chamem i znowu... teksty

xxlovestoryxx dodano: 8 września 2013

estem bez uczuć chamem i znowu dałem plamę Gdybym umiał to bym zagrał dla Ciebie na fortepianie Umiem tylko pisać wersy nie nazywam się Miuosh Wiesz? od pewnego czasu już nie wierzę w miłość To coś mnie zabiło nie jestem romantykiem Od jakiś kilku miesięcy katuję solową płytę Rzucam wszystkie myśli w kosmos niech powrócą po latach Bo na pewno przyjdzie taki dzień, kiedy zechcę wracać I nie mów na mnie gwiazda bo wypalę Ci język Wszystko co osiągnąłem to nie ja a te wersy Istota, która dała szczęście przysunęła piekło Pomimo, że się zachowuję nie wszystko mi jedno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV