głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Byliśmy tam gdzie nikt nie dotarł mogliśmy żyć tymi dniami do końca dziś wiem po dwóch różnych stronach żegnam Cię zapominam dziś o na Nas... Spróbuj jeszcze r

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Byliśmy tam gdzie nikt nie dotarł mogliśmy żyć tymi dniami do końca dziś wiem po dwóch różnych stronach żegnam Cię zapominam dziś o na Nas...
 Byliśmy tam  gdzie nikt nie dotarł... teksty

xxlovestoryxx dodano: 18 listopada 2013

"Byliśmy tam, gdzie nikt nie dotarł, mogliśmy żyć tymi dniami do końca, dziś wiem, po dwóch różnych stronach, żegnam Cię, zapominam dziś o na Nas..."

Spróbuj jeszcze raz zejść z drogi... teksty

xxlovestoryxx dodano: 11 listopada 2013

Spróbuj jeszcze raz zejść z drogi, którą wybrał los. Już wiem, że nie zawiodę Cię. Spraw bym znowu czuł magię, której moc , nie zniszczy żadne zło.

Śnij  każdej nocy śnij  zakrywaj... teksty

xxlovestoryxx dodano: 11 listopada 2013

Śnij, każdej nocy śnij, zakrywaj myśli złe, to nie ten świat i czas, pokonaj każdy strach.

Wiem  czego jest mi brak   czego... teksty

xxlovestoryxx dodano: 11 listopada 2013

Wiem, czego jest mi brak, czego szukam wciąż, nie mogę zebrać myśli. Za każdym razem sen, powraca wciąż ten sam, wspomnienie tamtych dni, ulotne jak zaklęcie. To tylko chwila, która sprawia, że ten świat na zawsze zmienia swoją mroczną, bezlitosną twarz.

Zamykam oczy po raz kolejny słuchaj... teksty

xxlovestoryxx dodano: 10 listopada 2013

Zamykam oczy po raz kolejny słuchaj, więcej czasu na oddech dziś spokój ducha, chce mieć Ciebie to akurat wiesz już, chce więcej niż twoje usta na mojej szyi co wieczór, zamykam oczy może tym razem się uda, a może tym razem faktycznie ktoś mnie wysłucha, ja nowy odcień nadziei bez wątpliwości dzisiaj dodaje do mego zbioru dar postrzegania życia...

Mam kilka marzeń  o których teraz... teksty

xxlovestoryxx dodano: 10 listopada 2013

Mam kilka marzeń, o których teraz powiem może przez to się nie spełnią, ale szczerze to pierdole Człowiek, Po pierwsze chce by te wersy były dobre, cofnąć się w czasie daj se spokój z alkoholem Spotkać tę jedyną, z którą będę na zawsze Z osobą bliską sercu życie jest ciekawsze Pisać dla niej wiersze na kartce i tylko do niej sms'y w skrzynce nadawczej Dalej, z dala od choroby chciałbym być zdrowy Chce wyrosnąć na dobrego człowieka, nie potrzebuje zaliczać w każdy weekend na imprezach tylko zarabiać na rodzinę Mimo młodego wieku mam wiele takich marzeń to wszystko myślę widząc spadającą gwiazdę I popatrz wszystko jakieś prostsze dziś, ślady łez na policzkach gdy w myślach gubię się swych, smutnych chwil, dzień pełen zwiastuje radość na dniach deszczowe szare dni nie będą trwać wiecznie to prawda I popatrz wszystko jakieś prostsze dziś Dobrze jest wiesz chociaż nie do końca tak miało być Przed chwilą jeszcze brakowało mi sił, ale podniosłem się i teraz dalej chce iść Zamykam oczy i znów

Co od zycia oczekujesz pewnie sama... teksty

xxlovestoryxx dodano: 8 listopada 2013

Co od zycia oczekujesz,pewnie sama tego nie wiesz A co u mnie,juz nie pytaj,co bedzie to bedzie Jeszcze wczoraj taka bliska,dziś zupełnie inna,obca zamykam ten rodział,juz nie jestem ci potrzebna Latwo to mi nie jest,wcale nie zaprzecze no powiedz bedzie łatwiej jak poprostu stad odejde odsune sie na bok,chociaz tego wcale nie chce zycze powodzenia,moze zrozumiesz mnie wkrótce.

widze jak to jest wszysstko jest... teksty

xxlovestoryxx dodano: 8 listopada 2013

widze jak to jest,wszysstko jest inaczej Poddałam sie bez walki,starczy tych wybaczen nie jestes ta osobą,zmieniłas sie to zrozum juz nie bedzie jak kiedys,nie wrocimy do poczatku.

Wciaż te same błedy ufam ludzią... teksty

xxlovestoryxx dodano: 8 listopada 2013

Wciaż te same błedy,ufam ludzią bezgranicznie a potem znowu mysle,czy napewno robie dobrze serio glupia jestem,czy juz tak nawina bywam by nazywac przyjacielem,potem to przezywac serio tu juz nie wiem, w dupie mam to wszytsko ile razy sie zawiode,by ponownie upasc nisko zwiodłam sie na tobie,i na calej tej przyjazni a mówilas obiecuje bede zawsze ze zobaczysz.

I never meant to start a war  I just... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 września 2013

I never meant to start a war I just wanted you to let me in And instead of using force I guess I should’ve let you win///Nigdy nie chciałam rozpoczynać wojny Pragnęłam tylko, żebyś mnie do siebie dopuścił. I zamiast używać siły Powinnam była Ci pozwolić wygrać

Don’t you ever say I just walked... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 września 2013

Don’t you ever say I just walked away I will always want you I can’t live a lie, running for my life I will always want you ///Nigdy nie mów, że po prostu odeszłam Zawsze będę cię pragnąć Nie mogę żyć w kłamstwie, biegnąc za moim życiem Zawsze będę cię pragnąć.

Na żarnach dni się miele  dno... teksty

xxlovestoryxx dodano: 22 września 2013

Na żarnach dni się miele, dno życia się wierci, By prawdy się najgłębszej dokopać istnienia- I jedno wiemy tylko. I nic się nie zmienia. Śmierć chroni od miłości, a miłość od śmierci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV