głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Ej hejter szczerze nie znamy się tak jakoś lepiej Ty wiesz o mnie wszystko ja o tobie nic nie wiem Bądź grzeczny bo żyłka tolerancji twojej mamie zaraz pęknie K

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Ej hejter szczerze nie znamy się tak jakoś lepiej Ty wiesz o mnie wszystko ja o tobie nic nie wiem Bądź grzeczny bo żyłka tolerancji twojej mamie zaraz pęknie Kto b
Ej hejter  szczerze nie znamy się... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 czerwca 2013

Ej hejter, szczerze nie znamy się tak jakoś lepiej Ty wiesz o mnie wszystko, ja o tobie nic nie wiem Bądź grzeczny bo żyłka tolerancji twojej mamie zaraz pęknie Kto będzie teraz płacił za Internet? Ej hejter, jesteś anonim jak pijak na mityngach Tylko on już się przyznał, ty żeś jeszcze się nie przyznał Że masz problem, wielki jak tatry Wracasz przed komputer rzucić przemyśleń kilogramy My piszemy, działamy, my piszemy, nagrywamy Ty piszesz obesrany, ty piszesz obesrany, Ej hejter, piszesz bluzgi których byś nie powiedział na głos Przejdą ci przez monitor, ale nie przez gardło Strach rodzi agresje, agresja niepewność Chcesz zniszczyć świat, a wyglądasz jak dziecko Podobno raz mnie spotkałeś, i to nawet pysk w pysk Akurat coś ci wypadło i musiałeś wyjść.

Wylewam alkohol – nie ufam mu  Nie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 czerwca 2013

Wylewam alkohol – nie ufam mu Nie ufam prochom, chce się naćpać kochanie tobą I chodzić naćpany doba za dobą.

Wszystko po to by z tobą być  Ty... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 czerwca 2013

Wszystko po to by z tobą być Ty moim a ja twoim cieniem Dla tych chwil chce mi się żyć Coś ciągnie mnie, jak magnez, do ciebie.

Mogę zrobić to teraz  jak trzeba... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 czerwca 2013

Mogę zrobić to teraz, jak trzeba Mogę pójść za tobą do nieba I mogę w drugą stronę – do piekła, kata Niech ugości nas tam sam szatan Chce tu z tobą godnie żyć Nic dookoła – tylko ja i ty Nie zabraknie nam już niczego Trzymam cię ręką prawą i lewą Tęsknie, gdy nie ma cię przy mnie Jesteś żarem, bez niego stygnę Choć bywają akcje perfidne, Nie zamienię ciebie na żadne inne Jesteś wszystkim, reszta w tle.

I niech się niesie po mieście fama... teksty

xxlovestoryxx dodano: 7 czerwca 2013

I niech się niesie po mieście fama Ze jesteś ze mną, nie jesteś sama Czarne chmury odganiam słowem.

Znaj tą rzeczywistość  która... teksty

xxlovestoryxx dodano: 28 maja 2013

Znaj tą rzeczywistość, która ściąga nas w dół Wiec lepiej zejdź na ziemie i zrób właściwy ruch.

Ważne są zasady  Obierz właściwy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 28 maja 2013

Ważne są zasady Obierz właściwy szlak Zejdź na ziemie zanim wzlecisz do gwiazd.

Teraz wiem  ze nie byłam tym czego... teksty

xxlovestoryxx dodano: 22 maja 2013

Teraz wiem, ze nie byłam tym czego pootrzebujesz. Czy ty wgl kochałeś? Nie potrafię Cię zrozumieć. Byłeś w moim życiu- wcale tego nie żałuje. Ale kochanie bez Ciebie , moje serce wariuje.

Przepiękne uczucie łączyło nas... teksty

xxlovestoryxx dodano: 22 maja 2013

Przepiękne uczucie łączyło nas dwoje. Będąc dalej od Ciebie, popadałam w paranoje. Tak bardzo go kochałam choć dzieliły kilometry. Mogę powiedzieć z pewnością przy nim świat był piękny. Wszystkie Twoje słowa.. Od razu mnie urzekły. Nie było w nich ściemy, tylko Twoje czułe gesty. Każdy upadek w tym związku był bardzo bolesny. A w trudnych chwilach potrafiłeś mnie pocieszyć, Co dzień żyłam w przekonaniu , że zostanie tak na wieki. Ale dzisiaj myśląc o tym całe mokre mam powieki. Bo nie czuje już nad sobą Twojej najszczerszej opieki. Wiem, straciłam wszystko przed mną szara przyszłość. Szkoda że tak wyszło.Chwile cenne? wszystko prysło.

Ciągle z lękiem  że cie stracę i... teksty

xxlovestoryxx dodano: 22 maja 2013

Ciągle z lękiem, że cie stracę i już nigdy nie zobaczę. I tak właśnie się stało, wszystko mi się rozsypało. Kochałeś ? widocznie za mało.

Chociaż trudno jest uwierzyć w sny.... teksty

xxlovestoryxx dodano: 22 maja 2013

Chociaż trudno jest uwierzyć w sny. Trzeba biec dopóki starczy sił. Czas pokaże kiedyś nam ile warci byliśmy każdego dnia.

Tak naprawdę nigdy nie odkryłeś... teksty

xxlovestoryxx dodano: 22 maja 2013

Tak naprawdę nigdy nie odkryłeś mnie Pomyliłeś wszystko, zgubiłeś się I nie pytaj teraz, co zrobić masz Nie powiem ci, miałeś swój czas.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV