głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Siła która w sobie mam ochrania daje moc Zostawiłam sobie to co radość daje mi Zbudowałam siebie od nowa znów Wyrzuciła z głowy to co złe Przekraczać swoje gran

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Siła która w sobie mam ochrania daje moc Zostawiłam sobie to co radość daje mi Zbudowałam siebie od nowa znów Wyrzuciła z głowy to co złe Przekraczać swoje gran
Siła która w sobie mam ochrania... teksty

xxlovestoryxx dodano: 22 maja 2013

Siła, która w sobie mam, ochrania, daje moc Zostawiłam sobie to, co radość daje mi Zbudowałam siebie od nowa znów Wyrzuciła z głowy to, co złe Przekraczać swoje granice chce Teraz już nie potrzebuję cię .

Nie powiem jak Masz kochać mnie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 22 maja 2013

Nie powiem jak Masz kochać mnie lecz chce to czuć być pewna, że wiesz.. czego potrzebuję dziś. Chcę żebyś zaskakiwał mnie. Nie powiem jak masz mi to dać lecz chce to czuć być pewna, że wiesz i nie zastanawiaj się chcę żebyś zaskakiwał mnie

Zapamiętaj jutra nie będzie. Liczy... teksty

xxlovestoryxx dodano: 3 maja 2013

Zapamiętaj-jutra nie będzie. Liczy się teraz więc, dziś nie gubimy chwil. Na karuzelach kręci nas życie. Masz tylko moment dziś, więc kochaj albo giń.

jeśli coś było prawdziwe to do... teksty

xxlovestoryxx dodano: 30 kwietnia 2013

jeśli coś było prawdziwe, to do Ciebie wróci. Za tydzień, miesiąc, rok, ale wróci. Prędzej, czy później zatęskni i wszystko naprawicie. Jeśli tylko było to prawdziwe.

 kochasz to to pokaż to to okaż... teksty

xxlovestoryxx dodano: 23 kwietnia 2013

"kochasz to to pokaż, to to okaż, nie pozwól tego spieprzyć, choć tyle nieudanych związków, niedotrzymanych obietnic."

Rozmawiam o uczuciach ze Światem... teksty

xxlovestoryxx dodano: 19 kwietnia 2013

Rozmawiam o uczuciach ze Światem, nie co jest modne. Nie wystarczy spojrzeć, by dostrzec jak patrzysz. To dobrze, bo budujemy wspólną historię. Nie słyszysz? - zrób głośniej, pomyśl dwukrotnie. Zrozum i poczuj jak Twoje serce staje się wolne.

Nie zabijaj energii bo wraca podaj... teksty

xxlovestoryxx dodano: 19 kwietnia 2013

Nie zabijaj energii, bo wraca, podaj dalej, daj jej nowe życie. Przestań przepraszać. Przestań wymagać, lepiej zacznij zauważać. Życie mija jak chwila i jak My nie zawraca. Szansa się zdarza na wszystko tylko raz. Tylko Ty, tylko ja, tylko My, cały Świat.

Widzę ból który spala w ludziach... teksty

xxlovestoryxx dodano: 19 kwietnia 2013

Widzę ból, który spala w ludziach resztki nadziei. Czuję ból co pozwala mi z Nimi dotykać Ziemi. Upadam razem z Nimi, by wstawać tak jak Oni. Oddaję kawałek serca, to rana co się nie goi.

Te chwile są z nami i nikt nie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 22 marca 2013

Te chwile są z nami i nikt nie zabierze ich dopóki my, będziemy wciąż tacy sami, z radością odkrywać każdy nowy dzień .

Ale nawet jak to życie mocno jebie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 22 marca 2013

Ale nawet jak to życie mocno jebie nam po oczach Mamy tylko jedno, więc należy mocno kochać. Mamy je, znamy je, o nic więcej już nie pytaj, Po prostu bierz to, co najlepsze z życia.

 Jesteś beznadziejne zero taka... teksty

xxlovestoryxx dodano: 22 marca 2013

- Jesteś beznadziejne zero, taka podłogowa szmata, kolejny czuję niemoc jeszcze ta chujowa praca, żaden z Ciebie mężczyzna w końcu sobie to uświadom. Pizda! Jesteś żenadą, wracaj tam gdzie Twoje stado!

 Nie mogę z ciebie zrezygnować.... teksty

xxlovestoryxx dodano: 19 marca 2013

"Nie mogę z ciebie zrezygnować. Chce mieć coś z życia dla siebie. Rozumiesz? To moje wielkie egoistyczne pragnienie. Przez chwilę być szczęśliwym . Z Tobą. Mogę uznać i uszanować Twój wybór, ale nie mogę Ci pomóc. Przeciwnie. Zrobię wszystko by Cię zatrzymać."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV