głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Zawsze znajdzie się ktoś dla kogo Twoje serce będzie wybijało szybszy rytm. Zawsze będziesz miała wątpliwości czy to na pewno dobre posunięcie czy to na pewno T

xes

xes.moblo.pl
Zawsze znajdzie się ktoś dla kogo Twoje serce będzie wybijało szybszy rytm. Zawsze będziesz miała wątpliwości czy to na pewno dobre posunięcie czy to na pewno TA osoba
Zawsze znajdzie się ktoś dla kogo... teksty

xes dodano: 20 kwietnia 2016

Zawsze znajdzie się ktoś dla kogo Twoje serce będzie wybijało szybszy rytm. Zawsze będziesz miała wątpliwości czy to na pewno dobre posunięcie, czy to na pewno TA osoba. Ale wystarczy, że spojrzysz w jego oczy. Dostrzeżesz to, czego nie widzisz w oczach znanych Ci osób. Uczucie, pewność, determinację. COŚ co spowoduje, że wszystkie wątpliwości znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To COŚ co przy nim będzie upewniało Cię, że to na pewno dobry krok. / .xeS.

Moja najsłodsza kruszynka urodziła... teksty

xes dodano: 1 września 2015

Moja najsłodsza kruszynka urodziła się o 6:15, 13 sierpnia 2014 roku. Powitał świat silnym, zdrowym krzykiem. Gdy zobaczyłam, jak ten mały nicpoń wywija rączkami i nóżkami, zalała mnie fala miłości. Naprawdę nie myślałam, że można tak mocno kochać. Śmiałam się i płakałam na zmianę. Mój świat zmienił się na zawsze. Nie było powrotu do dawnego stylu życia. Nie zaplanowałam tego, ale i nie żałowałam. Szczerze mówiąc, nie mogło mi się przytrafić nic lepszego. Dostałam szansę, by odmienić swoje życie. Gdy czasem oglądam się wstecz, nie poznaję samej siebie. Tak wiele się zmieniło. To niby ja? Ta lekkomyślna smarkula pędząca na oślep donikąd? Bawiąca się, jakby nic innego się nie liczyło? Nie myśląca o przyszłości? Potem patrzę na synka i oddycham z ulgą. Wyszłam na prostą. Już mam dla kogo się starać. Mam kogo otoczyć swoim uczuciem i wielką, bezgraniczną troską. / .xeS.

Moje serce zawsze będzie... teksty

xes dodano: 28 sierpnia 2015

Moje serce zawsze będzie przyspieszało na Twój widok. Za dużo wspomnień, wspaniale spędzonych chwil by przekreślić to wszystko, by odrzucić w pusty, ciemny kąt. / .xeS.

Chyba się już odkochał  chyba już... teksty

xes dodano: 19 kwietnia 2015

Chyba się już odkochał, chyba już na zawsze.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Gratulacje! teksty xes dodał komentarz: Gratulacje! do wpisu 16 kwietnia 2015
I oby nasza znajomość nie... teksty

xes dodano: 16 luty 2015

I oby nasza znajomość nie zakończyła się fiaskiem. Ponieważ jesteś najlepszą rzeczą jaka stanęła mi na drodze. Od jakiegoś czasu nie umiem wyznawać swoich uczuć, boję się, to takie ulotne. Ale wiedz o tym, że jak kocham to naprawdę, z całych sił, jak tylko moje maleńkie serduszko potrafi. Pokochało Ciebie. Mocno. Cholernie mocno. Nie niszcz tylko tego. / .xeS.

 Co z Tobą?   mówię do swojego... teksty

xes dodano: 9 stycznia 2015

"Co z Tobą?", mówię do swojego odbicia w lustrze. "Nie zależy Ci przypadkiem za bardzo?". "Zależy, ale co w tym złego?", podpowiada coraz odważniejsze serce. Zaczynam czuć, że moja znajomość z nim powoli przeobraża się w coś poważnego, choć jeszcze boję się słowa "związek". Mam wrażenie, że odnalazłam swoją drugą połówkę. Choć do tej pory byłam przekonana, że był nią mój były i nigdy nie spotkam faceta, który potrafiłby go godnie zastąpić. Świetnie się rozumiemy i potrafimy rozmawiać niemal o wszystkim, jest niemalże idealny. Więc skąd te wątpliwości? / .xeS.

I nigdy nie znikaj z mego życia.... teksty

xes dodano: 19 grudnia 2014

I nigdy nie znikaj z mego życia. / .xeS.

Kto by pomyślał  że niedawno... teksty

xes dodano: 18 grudnia 2014

Kto by pomyślał, że niedawno poznana osoba może stać się kimś tak bardzo ważnym. Polubiłam sposób w jaki do mnie mówisz, mimo, że nie jesteś nim. Twój głos wydaje mi się najpiękniejszym brzmieniem jakie dotąd zagościło w mych uszach, mimo, że nie jest to jego głos. Uwielbiam gdy jesteś dla mnie wredny, ponieważ jest w tym tyle ciepła i uczucia, że nie potrafię się gniewać. Zaczynasz być dla mnie kimś bardzo, bardzo ważnym.. Chociaż tak mało się znamy. / .xeS,

Niektóre związki są jak bluszcz.... teksty

xes dodano: 15 grudnia 2014

Niektóre związki są jak bluszcz. Oplatają drugą osobę nie pozwalając na samodzielne życie. / .xeS.

Zatęskniłam za nim  kiedy tylko... teksty

xes dodano: 14 grudnia 2014

Zatęskniłam za nim, kiedy tylko zniknął mi z oczu.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Gdyby to była miłość  na pewno by... teksty

xes dodano: 14 grudnia 2014

Gdyby to była miłość, na pewno by się nie skończyła. / .xeS.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV