głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wisienka265 Schodziłam po schodach a raczej zbiegałam gdy nagle poślizgnęłam się na śliskiej powierzchni. Moja głowa zrobiła się lekka a ciało zanurzyło się w miłej przyjem

wisienka265

wisienka265.moblo.pl
Schodziłam po schodach a raczej zbiegałam gdy nagle poślizgnęłam się na śliskiej powierzchni. Moja głowa zrobiła się lekka a ciało zanurzyło się w miłej przyjemnej ci
Schodziłam po schodach  a raczej... teksty

wisienka265 dodano: 17 luty 2012

Schodziłam po schodach, a raczej zbiegałam, gdy nagle poślizgnęłam się na śliskiej powierzchni. Moja głowa zrobiła się lekka, a ciało zanurzyło się w miłej, przyjemnej ciemności, która napływała z każdej strony, wydawała się nie mieć początku ani końca. Przed oczami widziałam różne plamy, postacie, ale wszystko rozpływało się, pozostawiając po sobie mgłę niczym sieć utkaną ze święcących diamentów. W mojej głowie odezwał się głos. Brzmiał tak inaczej, jakby nie pochodził z mojego świata, tylko z jakiegoś innego wymiaru. Słowa zagłębiały się jak nóż w ciało. ' Walcz o niego, jeśli go kochasz '. Ocknęłam się na zimnych stopniach, kręciło mi się w głowie. Czułam się, jakbym co najmniej przespała część swojego życia. Uznałam to wszystko za złudzenie, jednak te słowa nie dawały mi spokoju. Postanowiłam o niego zawalczyć za wszelką cenę. To jedyne szczęście, jedyny cel, jaki mi pozostał w życiu. / w.

Zamiast uśmiechu  rozmazana szminka... teksty

wisienka265 dodano: 17 luty 2012

Zamiast uśmiechu, rozmazana szminka, zamiast codziennego powtarzania 'dam radę' łzy na policzkach, zamiast Niego ta cholerna pustka, która nie daje żyć. / w.

Szukała książki dla koleżanki... teksty

wisienka265 dodano: 14 luty 2012

Szukała książki dla koleżanki wśród innych. Kiedy w końcu znalazła właściwą, z niej wypadły wszystkie zdjęcia z Nim, rozsypały się na podłodze, tak jak jej życie w tej chwili. Ona i on nad morzem, trzymający się za ręce, na łące i tak dalej, bez końca. Nie była w stanie na to patrzeć, rozpłakała się, łzy kapały na te nic już nie znaczące fotografie. Rozmazała cały makijaż, oczy miała czerwone, aż w końcu przestała. Już nie czuła bólu, tylko nienawiść do niego za to, że ją tak skrzywdził. Brała każde z nich do rąk, potargała na drobne kawałki, po czym rzuciła do kominka, gdzie spłonęła cała historia ich miłości. Dopiero wtedy poczuła się naprawdę wolna. / w.

nie ma to jak rozmowy na gg ♥ teksty

wisienka265 dodano: 14 luty 2012

nie ma to jak rozmowy na gg ♥

  Wolę twój samochód niż mojego... teksty

wisienka265 dodano: 14 luty 2012

- Wolę twój samochód niż mojego chłopaka. - Czemu? - Bo w twoim nad lusterkiem jest światełko. / rozmowa mojego brata z pewną blondynką.

Gdy Cię widzę  mija każdy ból... teksty

wisienka265 dodano: 14 luty 2012

Gdy Cię widzę, mija każdy ból mojego ciała. Dopiero jak znikniesz z pola widzenia, mój organizm to nadrabia i boli mnie tak, że tracę oddech. / w.

Czasami po prostu lubię w środku... teksty

wisienka265 dodano: 12 luty 2012

Czasami po prostu lubię w środku nocy pochodzić po domu. Wsłuchać się w tą ciszę, która wcale nie wydaje się przerażająca, ale raczej daje uczucie bezpieczeństwa. Móc wsłuchać się w oddechy mojej rodziny. Docenić, jak bardzo są ważni, wtedy, gdy nic nie mówią, najbardziej to czuje. Móc popatrzeć w czystą tarczę księżyca i czuć taki spokój. Tak, zdecydowanie to lubię. Ale jedyne czego mi brakuje to Jego. Nie mogę popatrzeć na Jego zamknięte powieki, wsłuchać się w bicie Jego serca. Wciąż mam nadzieję, że pewnego dnia to się zmieni. / w.

Nauka jest jak nałóg. Szkoda  że... teksty

wisienka265 dodano: 12 luty 2012

Nauka jest jak nałóg. Szkoda, że na mnie nie działa. / w.

Teraźniejszość przesłania mi... teksty

wisienka265 dodano: 12 luty 2012

Teraźniejszość przesłania mi przeszłość. Nie potrafię przestać żyć wspomnieniami. / w.

Ja po prostu chciałabym być... teksty

wisienka265 dodano: 12 luty 2012

Ja po prostu chciałabym być szczęśliwa. Czy to tak wiele? / w.

Po raz ostatni chciała usłyszeć... teksty

wisienka265 dodano: 11 luty 2012

Po raz ostatni chciała usłyszeć jego głos. Wcisnęła 'połącz' i czekała. Otworzyła okno, na twarzy poczuła chłodny wiatr. Kiedy on odebrał, usłyszała tylko 'słucham' wymówione zachrypniętym głosem. Nie miała ochoty nic mówić, więc po prostu skoczyła. Ostatnią rzeczą, którą słyszała, był jego głos. Jak dla niej najpiękniejszy na świecie. Spadła z szóstego piętra. Telefon leżał na ulicy cały w kawałkach, a jej drobne ciało pośrodku, całe we krwi. Jedyny irracjonalny element tego wszystkiego. / w.

  Jak mam powiedzieć chłopakowi... teksty

wisienka265 dodano: 11 luty 2012

- Jak mam powiedzieć chłopakowi, że go kocham? - No może... Poszukaj w encyklopedii. / w.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV