głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ferie ♥ teksty

wisienka265 dodano: 10 luty 2012

ferie ♥

Wiesz jaka jest prawda? Nie umiem... teksty

wisienka265 dodano: 10 luty 2012

Wiesz jaka jest prawda? Nie umiem nawiązywać kontaktów z innymi ludźmi. Wolę po prostu coś popisać lub poczytać jakąś książkę. Tak jest po prostu łatwiej. Uciekam przed światem, przed złem, przed samotnością w kartki pełne treści, o wiele łatwiejszej do zniesienia niż własne życie. / w.

Rozkoszuję się tabliczką czekolady... teksty

wisienka265 dodano: 10 luty 2012

Rozkoszuję się tabliczką czekolady, która powoli rozpływa się w moich ustach. I czuję. Po raz pierwszy od tak dawna coś czuję. To doprowadza mnie na skraj świadomości. Mój organizm chce zmian, a ja nic nie mogę zrobić. Nie potrafię zaspokoić jego potrzeb i trwam w tym wszystkim coraz mocniej, zatracam się jak w bagnie. Jeżeli coś zmienię w swoim życiu, już nigdy do tego nie dojdzie. Ale nie wiem co powinnam zrobić, bo w głowie mam pustkę i tylko od czasu do czasu przewijają się w niej nuty jakiejś piosenki. Może liczę na to, że muzyka podpowie mi jak żyć. / w.

Stworzyłam wokół siebie mur  przez... teksty

wisienka265 dodano: 10 luty 2012

Stworzyłam wokół siebie mur, przez który już żadne słowa innych osób mnie nie skrzywdzą. Jednak cokolwiek bym nie zrobiła, nie umiem uwolnić się od miłości. / w.

Patrze na zdjęcie  które stoi na... teksty

wisienka265 dodano: 3 luty 2012

Patrze na zdjęcie, które stoi na moim biurku i zastanawiam się, czemu go jeszcze nie wyrzuciłam. Miałam wtedy kilka lat mniej, włosy splecione w warkoczyki. Stoję na jakimś placu, po raz pierwszy za granicą. I po raz pierwszy z rodziną. Chociaż te dni nie były doskonałe, jednak kiedy teraz o tym myśle, mam łzy w oczach. W porównaniu z tym co jest teraz, przeszłość była idealna. Pewnie za kilka lat będę wracała z uśmiechem do dzisiejszego dnia, ale teraz po prostu nie jestem w stanie.Tęsknie za tymi wszystkimi wycieczkami - z rodziną, z przyjaciółmi. Tęsknie za tymi czasami, bo wiem, że nigdy nie powrócą. Coś się popsuło, czuje to, ale nie umiem określić co. Te wszystkie osoby, z którymi miałam tak dobry kontakt i tak dobrze się dogadywałam, teraz podchodzę z dystansem. Nie wiem, czy to ja się zmieniłam, czy może oni. Ale wiem jedno, nie jest tak jak kiedyś.Chyba wyrzucę to zdjęcie, bo nie da się żyć samą przeszłością. / w.

  Kotku  z nami już koniec.... teksty

wisienka265 dodano: 2 luty 2012

- Kotku, z nami już koniec. - powiedział i popatrzył na nią z uśmiechem. - Żartujesz, prawda? Powiedz, że żartujesz! - On tylko pokręcił głową. Nie interesowało go, że jego była dziewczyna patrzy pełnym bólu spojrzeniem, które jest pełne łez. Swoimi drobnymi dłońmi, białymi ze strachu złapała go za rękę, ale on ją popchnął. Upadła, jednak zaraz się podniosła, chwyciła go za kolana i mocno przytuliła. On tylko się zaśmiał, zrzucił jej dłonie i wyszedł do innej, która już czekała za drzwiami. / w.

Droga do Ciebie jest bardzo... teksty

wisienka265 dodano: 2 luty 2012

Droga do Ciebie jest bardzo skomplikowana. Ciemna, zimna, pełna zakrętów. Jednak wiem że na końcu tego całego labiryntu czekasz Ty. To jest wystarczająca nagroda. Na całe życie. / w.

  Czemu masz czerwony ślad na ręce?... teksty

wisienka265 dodano: 29 stycznia 2012

- Czemu masz czerwony ślad na ręce? Znowu się cięłaś? - Nie, tylko znalazłam żyletkę i sprawdzałam czy jeszcze działa i przez przypadek się przecięłam. - A jak będziesz używać siekiery albo piły to też będziesz sprawdzać na sobie? / w.

Gdy po raz pierwszy Cię zobaczyłam... teksty

wisienka265 dodano: 29 stycznia 2012

Gdy po raz pierwszy Cię zobaczyłam, moje serce było w całości. Ale odkąd odszedłeś, wciąż szukam jego części, po drodze gubiąc się. / w.

Już zapomniałam jak to jest... teksty

wisienka265 dodano: 29 stycznia 2012

Już zapomniałam jak to jest widzieć codziennie ukochaną osobę, nawet z daleka. Już nie mam dla kogo się ubierać, dla kogo wstawać każdego dnia. Moje życie po prostu straciło sens. Zazdroszczę dziewczynom, które widzą Ich nawet z daleka. Ja mogę jedynie mieć nadzieje, że akurat tego dnia On umyśli sobie odwiedzić nasze gimnazjum. Zazwyczaj wtedy już prawie zapominam, nie myślę o Nim tak często, nie jestem na to w ogóle przygotowana. A potem On zawsze odchodzi, a ja stoję na korytarzu z wielkim uczuciem bólu i tęsknoty i wiem, że muszę sobie jakoś poradzić przez te najbliższe tygodnie, ale po prostu nie mam siły. Z każdym dniem coraz mniej. / w.

Po drodze gubię wszystkie ważne dla... teksty

wisienka265 dodano: 21 stycznia 2012

Po drodze gubię wszystkie ważne dla mnie myśli, każde liczące się uczucia. Stałam się pusta, bardziej niż lalka. Wyprana z emocji i rzucona jak mięso wśród zwierząt. Bez szansy, ratunku na przyszłość, na szczęśliwe życie. / w.

Rzucając wspomnieniami zwiniętymi w... teksty

wisienka265 dodano: 21 stycznia 2012

Rzucając wspomnieniami zwiniętymi w kulkę o ścianę, chciałabym się od nich uwolnić. / w.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV