głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewiurecka Polubiłam jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję. Kocham Cię. Bardzo Cię kocham. Chociaż miłość to nie wszystko. Potrzeba jeszcze zauf

wiewiurecka

wiewiurecka.moblo.pl
Polubiłam jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję.
Polubiłam jego obecność. Stał... teksty

wiewiurecka dodano: 6 czerwca 2014

Polubiłam jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję.

Kocham Cię. Bardzo Cię kocham.... teksty

wiewiurecka dodano: 6 czerwca 2014

Kocham Cię. Bardzo Cię kocham. Chociaż miłość to nie wszystko. Potrzeba jeszcze zaufania, zrozumienia, cierpliwości i oddania. Wiec przytul mnie. Obiecaj, że nie odejdziesz i będziesz już na zawsze. Odwdzięczę się tym samym.

Co w nim polubiłam? Na pewno... teksty

wiewiurecka dodano: 6 czerwca 2014

Co w nim polubiłam? Na pewno spojrzenie, którym zwabił mnie do siebie niby spytać co tam?. Uśmiech i w sposób jaki się poruszał. Z grubsza wszystko co było widać na pierwszy rzut oka - było nie do ominięcia. Przyciągał śmiałością i pewnością siebie. Parę chwil, które przerodziły się w godziny. Poznawałam jego charakter, i wnętrze, które wydawało się nie mieć końca. Opowiadał o tym, a zaraz kończył zdanie kompletnie czymś innym. Aż w końcu poznałam jego smak. Zapach perfum, który momentalnie mnie od niego uzależnił.

Niewiarygodne jest to  że z dnia na... teksty

wiewiurecka dodano: 6 czerwca 2014

Niewiarygodne jest to, że z dnia na dzień czuję coraz większą i silniejszą miłość do Niego.

On uzależnia. Ja właśnie tak się... teksty

wiewiurecka dodano: 6 czerwca 2014

On uzależnia. Ja właśnie tak się czuję, uzależniona od Niego. Uzależniłam się od Jego głosu, który jest tak ciepły i łagodny, uśmiechu,którym potrafi rozgonić wszystkie troski, oczu, w które mogłabym patrzeć bez końca. Uzależniłam się od Jego poczucia humoru, od sposobu w jaki się porusza, od tego w jaki sposób wypowiada moje imię, od tego jak na mnie patrzy. Tak, jestem uzależniona od Niego.

Gdy jestem przy nim zamykam  oczy.... teksty

wiewiurecka dodano: 6 czerwca 2014

Gdy jestem przy nim zamykam oczy. Dotykam jego twarzy, dłoni, ciała, włosów. Zaciągam się jego zapachem, tak na wszelki wypadek. Jakby kiedyś odszedł, chce znać każdy fragment jego ciała na pamięć.

Czy jestem szczęśliwa ? Tak. A... teksty

wiewiurecka dodano: 6 czerwca 2014

Czy jestem szczęśliwa ? Tak. A wiesz kiedy najbardziej ? Wtedy, kiedy mam obok siebie moje prywatne 36,6. Kiedy leżąc przy nim, czuję jego ciepło i każdy oddech na swoim ciele. Kiedy przytula mnie do siebie tak mocno, że ledwo mogę oddychać. Kiedy słyszę bicie jego serca. Kiedy patrzę w jego oczy, i widzę w nich iskierki. Kiedy uśmiecha się i mówi, jak bardzo mnie Kocha. Kiedy nazywa mnie swoją księżniczką, z którą chce być do końca życia . Kiedy mówi, że jestem kobietą jego życia i potrzebuje mnie bardziej niż czego kolwiek. Jeden Jedyny On jest warunkiem mojego szczęścia, bez którego nie istnieję.

  Nie zdradzisz mnie.    Skąd wiesz?... teksty

wiewiurecka dodano: 6 czerwca 2014

- Nie zdradzisz mnie. - Skąd wiesz? - Bo Ci ufam? - Dobra powiedzieć Ci coś? - Mów. - Nie zdradzę Cię, bo Cię kocham. Strasznie Cię kocham, ufam Ci jak nikomu innemu. I zawsze Ci tak ufałem, wszystko o mnie wiesz, pomagałaś mi w każdym problemie, zawsze jesteś blisko mnie. Nie ma godziny bym o Tobie nie pomyślał, sekundy bym o Tobie zapomniał. Jak mam Cię zdradzić, skoro jesteś połową mojego życia? To tak jakbym spuścił benzynę z samochodu i dziwił się, dlaczego nie jedzie...

Chciałabym spędzić z tobą reszte... teksty

wiewiurecka dodano: 6 czerwca 2014

Chciałabym spędzić z tobą reszte życia nawet jeśli miałabym odejść jutro.

Tkwisz w czymś  nie do końca... teksty

wiewiurecka dodano: 6 czerwca 2014

Tkwisz w czymś, nie do końca będąc pewnym, że to ma sens, nie będąc pewnym, czym to jest. Szara rzeczywistość. Zgubione dusze. Jesteśmy, chociaż nie wiem na jak długo. Żyjemy, chociaż kiedyś i tak nas tutaj zabraknie. Życie to próba, trening wytrzymałości. Każde uczucie, każdy ruch uczy nad jak przeżyć. Każda łza i każdy uśmiech uświadamia nam, jak silni jesteśmy w swojej bezsilności. Uwierz, że wszystko jest po coś, że my jesteśmy po coś.

Jesteś dla Mnie zbyt ważny żebym... teksty

wiewiurecka dodano: 6 czerwca 2014

Jesteś dla Mnie zbyt ważny żebym mogła z Ciebie zrezygnować. Nie chodziło wyłącznie o to, że jest przystojny i że w jego obecności czuje się atrakcyjna seksualnie, raczej wiązało się z jego naturalnym entuzjazmem i ze sposobem, w jaki ją tym entuzjazmem zarażał, z faktem, że wiódł życie tak kompletnie inne niż ona, a mimo to mówili tym samym językiem, z pewną zażyłością, jaka się między nimi wytworzyła w tak krótkim czasie znajomości.. Nigdy przedtem nie spotkała kogoś takiego jak On

Doskonale wie  że  jest dla mnie... teksty

wiewiurecka dodano: 6 czerwca 2014

Doskonale wie, że jest dla mnie wszystkim, moim prywatnym skarbem, dzięki któremu od nowa nauczyłam się Kochać . Dał mi szczęście, o którym kiedyś nawet bałam się marzyć. Jego oczy są zwierciadłem pełnym uczuć. Kiedy patrzę w nie, widzę coś niesamowitego. Spoglądają, jakby chciały przekazać mi lawine uczuć, które są w nim . To cudowne uczucie powoduje, że ściska mnie w serduszku, motyle w brzuchu budzą się i każdego dnia coraz bardziej uświadamiam sobie, jak wiele dla mnie znaczy i jak wiele wnosi do mojego życia. Czasem przez to zastanawiam się, co bym zrobiła gdyby nie on. I dochodzę do wniosku, że nie istniałabym i nic nie było by już tak idealne, jak jest teraz

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV