głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewiurecka Szczęście: odbiciem Twych oczu zachwyca Dajesz mi radość Mojego życia ❤ Przyzwyczaiłam się już do tego że mam w życiu ciężej od innych ale to co się dzieje osta

wiewiurecka

wiewiurecka.moblo.pl
Szczęście: odbiciem Twych oczu zachwyca Dajesz mi radość Mojego życia ❤
Szczęście: odbiciem  Twych oczu... teksty

wiewiurecka dodano: 24 października 2016

Szczęście: odbiciem, Twych oczu zachwyca, Dajesz mi radość, Mojego życia ❤

Przyzwyczaiłam się już do tego... teksty

wiewiurecka dodano: 2 lipca 2016

Przyzwyczaiłam się już do tego, że mam w życiu ciężej od innych, ale to co się dzieje ostatnio, to już przesada...

Blizny nie przestają dokuczać od... teksty

wiewiurecka dodano: 30 maja 2016

Blizny nie przestają dokuczać od tak, rany nie goją się z dnia na dzień. Cała moja dusza jeszcze boli i wystarczy jedno niewłaściwe dotknięcie żaby wszystko się rozsypało, a mnie zalał cały krwotok żalu, krzywdy i wspomnień. Całą noc przegadałam z chłopakiem, którego mogłabym owinąć wokół palca i żyć dobrze, ale kiedy myślałam że mogłabym go pocałować było mi nie dobrze bo moje usta nie zagoiły się jeszcze po innych pocałunkach. / malutkawwielkimswiecie...

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

wiewiurecka dodano: 1 kwietnia 2016

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.

chciałabym robić dwie zamiast... teksty

wiewiurecka dodano: 1 kwietnia 2016

chciałabym robić dwie zamiast jednej kawy o poranku. po przebudzeniu ubierać Twoją koszulę, zamiast mojego za dużego swetra. ogrzewać się w Twoich ramionach, zamiast pod kocem

Po co narzekać na to co nas otacza i... teksty

wiewiurecka dodano: 28 marca 2016

Po co narzekać na to co nas otacza i na to co mamy? Po co myśleć, że inni mają lepiej? Lepiej wziąć się w garść, dojść do wyznaczonych celów i być dumnym, że dokonało się tego samemu.

Jego ciepły głos a zarazem... teksty

wiewiurecka dodano: 28 marca 2016

Jego ciepły głos a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze i jedyne. Kochała go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.

Spojrzałam w lustro  które wisiało... teksty

wiewiurecka dodano: 27 marca 2016

Spojrzałam w lustro, które wisiało tuż przede mną, kiedy zamknęłam się w łazience. Miałam się tam uspokoić, ale jednak nie byłam w stanie tego zrobić. Chciałam się od czegoś oderwać, chciałam zapomnieć o istniejącym dla mnie świecie i uciec tam, gdzie nikt nie miałby prawa wstępu za mną. Wiedziałam jednak, że mój pomysł może kolejny raz nie wypalić. Przecież, ile razy próbowałam to zrobić, a za każdym razem zaczęło mi brakować sił, bo przed moimi oczami pojawiały się coraz to nowsze powody, aby tego nie robić? Spoglądając w błękitne tęczówki, widziałam w nich jedynie nienawiść do samej siebie i złość, która wręcz ze mnie kipiała. Chciałam ten obraz zniszczyć, ale zanim zdążyłam podnieść pięść, uświadomiłam sobie, że doprowadzę się wyłącznie do okaleczenia ręki, a całe to zło zawsze będę widzieć. Pojawiło się wtedy przede mną wiele różnych pytań. Zaczynając od tego kim jestem, co we mnie naprawdę siedzi, kończąc na tym, jak bardzo chcę znać przyszłość, aby ominąć te nieporozumienia.

Znów zadzwoni telefon. Znów... teksty

wiewiurecka dodano: 27 marca 2016

Znów zadzwoni telefon. Znów zaświeci słońce. Znów będziesz mi potrzebny. Znów ktoś ci zaufa. Znów poczujesz się lepiej. Znów coś cie zaskoczy. Znów będziesz miał szansę. Znów uwierzysz w siebie. Ktokolwiek powie , że to nieprawda. Nie słuchaj. Idź dalej. Możesz wszystko, bo wszystko zależy od ciebie.

Drodzy mężczyźni. Zaliczyć... teksty

wiewiurecka dodano: 26 marca 2016

Drodzy mężczyźni. Zaliczyć możecie egzamin. Posunąć możecie krzesło. Przelecieć możecie się samolotem. Bzykać może pszczoła. A puknąć możecie się w czoło.

  Czy warto było szaleć tak przez... teksty

wiewiurecka dodano: 25 marca 2016

" Czy warto było szaleć tak przez całe życie..? Czy warto było starać się jak ja..? Czy warto było kochać tak aż do bólu..? Czy mogę odejść sobie już bez żalu..?

obiecaj mi  że pewnego dnia... teksty

wiewiurecka dodano: 16 marca 2016

obiecaj mi, że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu, zasypiać i budzić się w jednym łóżku, jeść śniadanie w jednej kuchni, parzyć sobie nawzajem kawę po nieprzespanej nocy, dawać sobie całusa przed wyjściem, dzwonić do siebie tysiące razy, wtedy gdy jesteśmy osobno, a potem znów wracać do siebie!

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 59 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV