głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tindirindi nie ma jak wrócić po dwóch latach wiadomość taka krótka. czteroliterowa wróć. za 29 dni mamy wakacje 3 a do szkoły idziemy jeszcze tylko 20 razy odliczając boże

tindirindi

tindirindi.moblo.pl
nie ma jak wrócić po dwóch latach
nie ma jak wrócić po dwóch latach     teksty

tindirindi dodano: 26 października 2014

nie ma jak wrócić po dwóch latach ;-)

wiadomość  taka krótka.... teksty

tindirindi dodano: 5 czerwca 2012

wiadomość ,taka krótka. czteroliterowa - wróć.

za 29 dni mamy wakacje   3 a do... teksty

tindirindi dodano: 31 maja 2012

za 29 dni mamy wakacje < 3 a do szkoły idziemy jeszcze tylko 20 razy(odliczając boże ciało) :D i mmm tylko 4 znienawidzone przez wszystkich poniedziałki. Mrrr.! < 3333

określeń  które by trafnie... teksty

tindirindi dodano: 13 maja 2012

określeń, które by trafnie podsumowywały Twoją osobę, jeszcze nie wynalezioną, także na razie musisz się przyzwyczaić do zwrotu 'dziwka'.

Kiedyś nie rozumiałam głupich... teksty

tindirindi dodano: 13 maja 2012

Kiedyś nie rozumiałam głupich nastolatek, które wieszały się, truły i cięły z miłości, teraz dzięki Tobie je zrozumiałam..

wielbił kobiety w szpilkach   a ja... teksty

tindirindi dodano: 13 maja 2012

wielbił kobiety w szpilkach , a ja szłam najkach . pożądał mnie w dekoltach , a ja i tak zarzucałam na siebie szerokie t-shirty . próbował zaciągać Mnie do dyskotek , ja wolałam zaś deskę i skatepark . wpajał we mnie swoje upodobania , a ja uparcie stałam przy swoim . różniliśmy się bardzo , a on i tak mnie kochał .

Miłość? W dzisiejszych czasach to... teksty

tindirindi dodano: 13 maja 2012

Miłość? W dzisiejszych czasach to tylko szpan i serduszka zrobione ze strzałki w lewo i cyfry trzy. Nie ma już wieczornych spacerów, wręczania kwiatów, potajemnych spotkań, gdy rodzice dają karę. Teraz pozostało palenie i picie razem.

kiedyś chciałabym być w stanie... teksty

tindirindi dodano: 13 maja 2012

kiedyś chciałabym być w stanie odpowiedzieć swojemu dziecku ' kocham Twojego tatę, bo dał mi największe szczęście - Ciebie

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się... teksty

tindirindi dodano: 13 maja 2012

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się być ze sobą to znaczy, że od tej pory nie liczy się już " ja " lecz " my ". Liczą się wspólne potrzeby, wspólne plany, wspólne marzenia, wszystko staje się jednością. Z dwóch ciał powstaje jedna dusza, jedno serce. I nieważne czy to jest pierwsza miłość, druga czy dziesiąta, zawsze należy traktować ją jako jedyną, wyjątkową i niepowtarzalną, a przede wszystkim o s t a t n i ą.

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy... teksty

tindirindi dodano: 13 maja 2012

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy On się do Ciebie nie odzywa, odrzuca połączenia, nie odpisuje na smsy, a Ty nadal dzwonisz i piszesz. Kiedy powoduje, że po Twojej twarzy spływają łzy, a Ty nadal chcesz z nim być. Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu smsa 'Kocham Cię' chociaż wiesz, że odczyta go dopiero rano i pewnie nawet nie odpisze..

Zapewnij mnie  że nie pokochasz... teksty

tindirindi dodano: 13 maja 2012

Zapewnij mnie, że nie pokochasz innej. - Nie mogę. - Dlaczego? - Bo na pewno pojawi się inna.. Tylko ona będzie do Ciebie wołać "mamusiu!

Panie Boże . nie zabieraj mi go... teksty

tindirindi dodano: 13 maja 2012

Panie Boże . nie zabieraj mi go , już nigdy !

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 190 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV