głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Jeżeli coś dotyka cię znaczy: dotyczy cię. Jeżeliby nie dotyczyło cię nie dotykałoby cię nie zrażało nie obrażało nie drażniło nie kuło nie raniło. Jeżeli bron

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Jeżeli coś dotyka cię znaczy: dotyczy cię. Jeżeliby nie dotyczyło cię nie dotykałoby cię nie zrażało nie obrażało nie drażniło nie kuło nie raniło. Jeżeli bronis
 Jeżeli coś dotyka cię  znaczy:... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

"Jeżeli coś dotyka cię, znaczy: dotyczy cię. Jeżeliby nie dotyczyło cię - nie dotykałoby cię, nie zrażało, nie obrażało, nie drażniło, nie kuło, nie raniło. Jeżeli bronisz się, znaczy: czujesz się atakowany. Jeżeli czujesz się atakowany, znaczy: jesteś celnie trafiony. "

 Być obojętnym. Bez duszy i serca.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

"Być obojętnym. Bez duszy i serca. Obojętnie się budzić i z taką samą wyuzdaną obojętnością zasypiać. Nosić ja w sercu, jednocześnie serca nie posiadając. Taka abstrakcja. Nikogo nie całować. Nikomu nie pozwalać się kochać. Tylko oddychać i trwać."

Psychoterapeuci znajdą dwadzieścia... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Psychoterapeuci znajdą dwadzieścia tysięcy powodów, dla których zakochałeś się w tej, a nie innej osobie. Powiedzą, że przypomina Twoją matkę albo ojca. Albo że jest ich biegunową odwrotnością. Że przypomina Ci Twojego pierwszego chłopaka/dziewczynę w którym/której zakochałaś się, czy zakochałeś w wieku siedemnastu lat i do tej pory tęsknisz za intensywnością tego uczucia. Że on lub ona ma wszystkie cechy, których Tobie brakuje, i dlatego świetnie się uzupełniacie. Że jesteście do siebie bardzo podobni i niezwykłość tego podobieństwa rozpaliła między wami ogień namiętności. Nic z tych rzeczy. Zakochujesz się w tej, a nie innej osobie, ponieważ to właśnie ta, a nie inna osoba. Nie ma wyjaśnienia, nie ma powodów. Nie ma żadnej racjonalizacji. To jest ta kobieta albo ten mężczyzna.

Wycofam się z Twojego życia.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Wycofam się z Twojego życia. Odpuszczę, bo nie chcę zmuszać nikogo do kochania kogoś takiego jak ja.

Nie mów Bogu  że masz wielki... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Nie mów Bogu, że masz wielki problem, powiedz swojemu problemowi, że masz Wielkiego Boga.

Jesteśmy przyjaciółmi. Ty się... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Jesteśmy przyjaciółmi. Ty się śmiejesz, ja się śmieje. Ty płaczesz, ja płaczę. Ty skaczesz z mostu, ja biorę łódkę i ratuję twoją upośledzoną dupę.

Największą wartość mają te... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Największą wartość mają te rozmowy, przy których łzy tańczą na rzęsach. One są z serca, one oddają cząstkę nas samych komuś innemu, bezpowrotnie.

znasz to uczucie? siedzisz otoczona... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

znasz to uczucie? siedzisz otoczona ludźmi, których kochasz, są tobie tak bardzo bliscy i czujesz, że ty dla nich także. i nagle jesteś obok nich. tak jakby uleciała z ciebie cała dusza, pozostawiając bezwładne ciało. patrzysz na ich twarze, słyszysz ich głosy, ale nie dochodzi do ciebie ani jedno słowo. zauważając zatroskane spojrzenie, pytające co się stało, odruchowo uśmiechasz się odpowiadając "jest dobrze", choć doskonale wiesz, że nie jest.

Kiedy pokochasz siebie  poczujesz... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Kiedy pokochasz siebie, poczujesz się kochany. Kiedy poczujesz się kochany, przestaniesz się bać. Kiedy przestaniesz się bać, poczujesz, że świat jest życzliwy. Kiedy spojrzysz życzliwie na świat, on odpowie Ci tym samym. To jest właśnie szczęście.

Wiesz  temu jednemu mężczyźnie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Wiesz, temu jednemu mężczyźnie chciałabym dać, tak zwyczajnie, tak najzwyczajniej w świecie - jak podarek imieninowy czy urodzinowy - całe moje życie. Bez reszty. Chciałabym być z nim i podróżować z nim, i czekać na niego wtedy, kiedy nie mógłby mnie ze sobą zabierać. Chciałabym dla niego utrzymywać dom w czystości i robić zapasy na zimę, kompoty, konfitury, marynować grzyby, kwasić ogórki, butelkować szczaw, pomidory i inne wspaniałości. Bo to tak jest, że dla siebie, owszem, można coś tam zrobić, ale dla drugiego człowieka to już można coś niesamowicie pięknego zrobić, wszystko.

Tak naprawdę to nie potrzebuję... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Tak naprawdę to nie potrzebuję normalnej pracy, rozmiaru 34, bo zajmuje mniej miejsca w pralce, złotego tuszu do rzęs, bo łatwiej go znaleźć w kosmetyczce, nie potrzebuję rozkrzyczanej chmary znajomych, którzy raz na pół roku będą w stanie zapytać co u mnie właściwie słychać? Potrzebuję tylko siebie, we wszystkich przejawach, ale czasem siebie przestaję słyszeć i tylko to jest tak naprawdę straszne.

Uwierz człowieku  czysto grać się... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Uwierz człowieku, czysto grać się opłaca, bo ile dasz od siebie, tyle do Ciebie wraca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV